rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)   Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Icon_minitimePir. 10 25, 2010 11:51 am

Citata :
Įžanga.



Ką tik atsikėlusi pamačiau , kad mane stebi kažkoks jaunas, baltai apsirengęs vyriškis.
- Ji prabudo,- jis tai ištarė taip tyliai lyg murmėtų tai sau o, ne šalia sėdinčiai mamai.
- Kur aš,- pasirėmusi į lovos kraštus atsisėdau.
- Tu...ligoninėje,tau atliko šiokius tokius nereikšmingus tyrimus, ir aišku gi viskas puiku, jokių ligų nėra,- mama šnekėjo taip lyg būtų melavusi ir jau buvo aišku jog ji tai daro.
- Mama, tu meluoji,- riktelėjau garsiau, kad pasakytų kas atsitiko.
- Amelija, tu...tu... sergi, tu sergi vėžiu,- mama pradėjo verkti, o aš nustigau vietoje lyg jau nebebūtų jokios vilties.
-Bet juk man nieko nebuvo, juk aš nieko nejaučiau, visai nieko. Iš kur jis galėjo atsirasti?,- bandžiau atgauti kvapą ir aišku man tai visiškai nepavyko nes man pasidarė dar blogiau.

(trumpa įžanga nes norėjau kad jūs suprastumėte kame situacija)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)   Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Icon_minitimePir. 10 25, 2010 12:49 pm

Patiko ^^ norėti dąr :}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)   Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Icon_minitimePir. 10 25, 2010 7:01 pm

dzienky.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)   Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
»  „Tamsoje“ | įžanga
» NAUJA ISTORIJA
» "..." Kramtukės 2 istorija
» Patekimo į forumą istorija
» Adobe photoshop sukūrimo istorija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: