rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 "..." Kramtukės 2 istorija

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



"..." Kramtukės 2 istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: "..." Kramtukės 2 istorija   "..." Kramtukės 2 istorija Icon_minitimePir. 06 21, 2010 11:03 am

Įžanga.
Aš - Džinė. Nekenčianti gyvenimo. Tikrai niekada nebuvau normali. Niekur nepritapdavau, nemokėjau bendrauti. Net dabar, kai man jau 13. Nesutariu su niekuo. Turiu sesę Dianą, kuri yra brangiausia ir su ja sutariam. Ji mane geba suprasti, o aš suprantu ją. Turiu tėtį Džerį ir mamą Keitę. Nekenčiau jų. Griežti, savanaudžiai, idiotai ir panašiai! Taigi, dar lyka klausimas kodėl aš nekenčiu savo šeimos? Ne? Taigi.
Lankau Gerio Haidenso vidurinę. 7c klasę. Mokykloje turiu labai mažai draugų, nes priežastis - nemokėjimas bendrauti. Nekenčiau mokyklos, nes negalėdavau visko apmąstyti, pagalvoti apie ką tai. Teko tai daryti namie. Prie idiotų tėvų. Ne kartą galvojau apie savižudybių būdus. Sumąsčiau jų milijonų milijonus, bet nedrįsau mėginti.
Mane labai lengva sugraudinti, bet esu jautri. Labai mėgstu su kum nrs žaisti "Piratus". Persirengiame ir žaidžiame.
Esu paniurusi mergaitė, bet moku ir būti meilia, net tokia būnu retai. Naktimis negaliu užmigti, nes sapnuoju košmarus. Mane pažadina tik Diana. Po pamokų einu namo ir prie kompiuterio. Ten būnu prie įvairių forumų ir išsilieju, kaip man skaudu. Ir mane supranta. Ach, dėkui tam, kad išrado kompiuterį.
Aš lengvai išsigąstu bežiūrėdama į kokį filmą ar dar ką. Prie manęs priėjus tik pasakyk "bū" ir aš jau komos būsenoj. Tai vat. Štai man istorija.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



"..." Kramtukės 2 istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "..." Kramtukės 2 istorija   "..." Kramtukės 2 istorija Icon_minitimePir. 06 21, 2010 12:16 pm

Šiek tiek banalu, bet man visai visai patiko ;} tęsk.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



"..." Kramtukės 2 istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "..." Kramtukės 2 istorija   "..." Kramtukės 2 istorija Icon_minitimePir. 06 21, 2010 2:42 pm

Dėkui. Greitu laiku įdėsiu I skyrių. Dar nepabaigtas ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



"..." Kramtukės 2 istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "..." Kramtukės 2 istorija   "..." Kramtukės 2 istorija Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 12:44 pm

winter_angel rašo:
Šiek tiek banalu, bet man visai visai patiko ;} tęsk.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



"..." Kramtukės 2 istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "..." Kramtukės 2 istorija   "..." Kramtukės 2 istorija Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:52 pm

Citata :
Nesutariu su niekuo. Turiu sesę Dianą, kuri yra brangiausia ir su ja sutariam.
Čia paprieštaravai ankstesniam sakiniui.
Radau kelias klaideles.
O šeip nerašai labai nuobodžiai, tik tokie pasakojimai ne mano skonio : ))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





"..." Kramtukės 2 istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "..." Kramtukės 2 istorija   "..." Kramtukės 2 istorija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
"..." Kramtukės 2 istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kramtukės kuryba
» Kramtukes dainelios
» NAUJA ISTORIJA
» Patekimo į forumą istorija
» Adobe photoshop sukūrimo istorija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: