rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 moonshine art.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 4:54 pm

Migle` ačiū. (:
Erika` dėkui. (;


O čia kažkas kaip man nesigavusio. ;DDD
moonshine art.  - Page 4 Coffey

Hm..bandžiau sau nesuvokiamą dalyką - manipuliaciją.žinau, kad ta pilis žiauriai lievaaai atrodo.žodžiu.aš nemoku su tom spalvom normaliai.. ;//
Ir šiaip.nepavyko man ji žiauriai. ;DD
Kritikuokit. (:

https://2img.net/h/oi25.tinypic.com/2zjfl91.jpg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 8:45 pm

Manipuliacija tai tokia keistoka ;DD galbut reikejo pasirinkti labiau tarpusavyje derancius objektus ;)) O iconos tustokos mano nuomone;}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 8:51 pm

manipuliacija, manau, nelabai kokia tie debesys palikti ant pievos kažkaip nelabai ir ta pilis su merga nedera.. pritariu kad reikėjo labiau derančius objektus parinkt, lauksiu geresnių darbų :) o iconos tai visai mielos tik kai kuriose norėtųsi textūrų :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 9:22 pm

Ačiū už kritiką. ; ))*

Tea` o nee.aš nemoku su tom avų tekstūrom.. :DDD

Bandžiau kažką naujo. Noriu kritikos labaai labaai daug. ;>

moonshine art.  - Page 4 2wn23bb
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 10:16 pm

šitas toks mielas <33333 tik galėjo būt koks užrašiukas dar
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 10:43 am

Man apkirpimas nepatiko, ta dešinėje pusėje merga ne į temą, rožės prie fono nelabai atitiko, man taip pat pritrūko fonto, bet šeip manau čia vienas iš tavo geresnių darbų;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 7:01 pm

Karolina` ačiū !! <3 Aaa.man su font'ais ne kas.. ;//
Migle` ačiū. (:

Šitas nesigavo visiškai. ;//
moonshine art.  - Page 4 2pt9fee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 7:05 pm

Tas su leliukas toks zavus inlove O sitas - gal ir nieko butu jei ne tas patentas ;// Arba tau opacty sumazint iki kokiu 10% reikejo or isvis jo nedet ir tik kokia tekstura ;)) Ir dar - tos mergos taip viena ant kitos sulipe xDDman kazkaip nesiziuri ;)) Nepyk..
Lauksiu dar naujienu ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 7:08 pm

Ačiū. (:
Aš ir nepykstu, nes pati žinau, kad jis nenusisekęs. :DDD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 31, 2010 5:27 pm

https://2img.net/h/oi27.tinypic.com/bjiddw.jpg
nežinau, kodėl tau jis nepatinka. mano nuomone, tikrai gana žavus, tik merginą keliais tonais šviesesnę reikėtų padaryti, kad labiau liptų prie fono :}

https://2img.net/h/oi28.tinypic.com/2hd1r2g.jpg
na, o šitas, atvirkščiai, kažkoks neitin gerai suderintas. tiek spalviškai, tiek objektų išdėstymu. Tokiam darbui nei lakrodžiai, nei užrašai gražiai nesižiūri. Galbūt kokios švieselės geriau atrodytų :}

https://2img.net/r/ihimizer/img22/9706/coffey.png
keletą spalviškai geresnių matau. O kitose reikia arba daugiau darbo, kažkokių tai smulkučių tekstūrų, arba žaist žaist žaist su spalvom, kad būtų kokios ohoho. :>

https://2img.net/h/oi25.tinypic.com/2zjfl91.jpg
visų pirma, kas svarbiausia manipuliacijoj, tai objektų iškirpimas. Turi būti tikslus, kad gražiai įsilietų į foną ir atrodytų, jog tokia nuotrauka buvo iš tikrųjų. pas tave to nėra - daiktai aptrinti minkštu trintuku, kuris sudaro nelabai kokį įspūdį, tad kirpimui geriau panaudoti trintuką su 100% hardness arba mokintis su Pen Tool'u kirpti. Debesys kairėje pusėje kiek išsilieja į pievą. Patys objektai, ta pilis, mergina su fortiku, planeta, galbūt ir gerai pasirinkti, tik na neištaikei kompozicijos. Na, ir galui - spalvospalvospalvos! reikia derinti, kad derėtų tarpusavyje gražiai. Tarp nustatymų Image > Adjusments yra tikrai daug gerų būdų, kaip derinti spalvas - selective color, color balance, channel mixer. Manau pasirinkus tau patogiausią būdą ir jį įvaldžius, spalvų suderinimas būtų žymiai geresnis. Tai tiek :}

https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/2wn23bb.jpg
vėl kliūva išsiliejęs apkirpimas ir truputį kompozicija - norėtųsi, kad abu leliai būtų vienas arčiau kito. foto kiek nekokybiškos, ir šiaip toks truputį niūrus darbas.

https://2img.net/h/oi31.tinypic.com/2pt9fee.jpg
na nežinau, kodėl tu dedi darbus, kurie tau atrodo nenusisekę. Jie turi pirmiausia patikti tau pačiai bent kažkiek, kad galėtum rodyti kitiems. Juk darai ne dėl kitų žmonių, o dėl savęs, kad tobulėtum. :} o šis tikrai nėra geras - ir sugrūstos merginos, jų apkirpimas, ir patternas, ir fontas nekaip žiūrisi. Patterno niekada nereikia padauginti, ryškaii išlietas ant viso darbo tikrai nekaip atrodo. Galbūt užtektų pasirinkti tik kokį vieną kamputį, vieną mažą plotelį jam, ir neryškiai kažkaip pamėginti. :}

sorry už tiek daug kritikos, galbūt kažką pasakiau ne taip :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 8:47 pm

Reda` vyyy.kiek daug kritikos. ^^
Ačiū. (:
Nee. Tu viską gerai pasakei ir aš džiaugiuos, kad gavau tiek kritikos. :DDD*

aš žiauriai ilgai nedirbaau nieko su ps.žo.šiti tai žiaurūs. ;DDD
moonshine art.  - Page 4 Alysonlebuorsier
moonshine art.  - Page 4 70292928
moonshine art.  - Page 4 54292185
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 9:47 pm

Pirmas šeip normalesnis, bet per tuščias, prastai apkirptas, fontas netinka.
O antro tai fonas nepriderintas, fontas netinka, mergina prastai apkirpta.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 11:16 am

Migle..;DDD
nu man nieks neišeina.kaip visad. ;DD


moonshine art.  - Page 4 16m3d41
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 5:51 pm

nenene, su šitu naujausiu tikrai išėjo. nežinau, ar tu specialiai taip nuvertini darbus, ar tau jie tikrai nepatinka, bet man šitas naujas gražus :} na manau tas fonas prie merginos ir laikrodžio galėtų būti ir kitoks, bet ir tos rožės labai nekliudo. bendras vaizdas neblogas, galbūt kažko trūkstų dar - greičiausiai užrašiuko. visgi šaunuolė, matosi diiiidelis patobulėjimas :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 6:59 pm

Miglė man čia viską susiuntė ir liepė su šitais pdaryt. ;DD*
ačiū, Reda. ;>>*

Bandžiau pagal kažkokią pamoką daryt sigą.dar turėjo būt ir gradient map, bet man kažkas nesigavo ten su juo. ;DD
sigą darau pirmą kartą.tad..
moonshine art.  - Page 4 2dipz0m
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 7:02 pm

Kaip pirmam tai neblogas nes mano buvo žiauresnis.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 7:03 pm

žinau, sakė ; DDDDDDDDDDD
o šitas naujas, nebe toks ypatingas. daugdaugdaug brušų ir fotkė ; DDDDDDDDD nors man patikti toks stilius, visgi šiame kažkas nelimpa. :}
na, o sigą, mano nuomone, darai ne pirmą kartą - šis savo formatu labiau primena sigą, negu kokį blendą ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 07, 2010 8:01 pm

Gabija` ačiū. (:
Reda` aj nuu.nežinau aš net pati ką kada darau. ;DD ačiū. (:

dabar noriu daug kritikos.žinau..tuščia biškį.ir sorr už mergos kokybę.
so.
kadangi su užrašais nemoku - nereik. :DDD
mano antrasis blendas. ;o

moonshine art.  - Page 4 34q5yes
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 1:15 pm

nežiiūrint į užrašus ir įsivaizduojant, kad merga kokybiška, blendas tikrai puikus ; D fonas, spalvos labai žavumaa heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 1:17 pm

Gražus labai : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 2:02 pm

Ačiū labai !! heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 2:49 pm

žmonės.huh.būkit draugiškais barniaiš.neleiskit tiek flūūd'int.;//

gerai.pagalvojau,kad seniai nekėliau savo pabaisiškų darbų.;/
nors ir nėra reikalo kelt.bet kelis įdėsiu.
taip,taip.fontas baisus visur.šitą žinau puikiai.nemoku aš su jais.
įmesiu kelis padoriausius.;DDDD

moonshine art.  - Page 4 36803386
kitokiom spalvom.
nespalvota.
moonshine art.  - Page 4 L2copy
moonshine art.  - Page 4 Alyssa
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 11:16 pm

hahahah.jau trečias post'as iš eilės.;DDD
tep būna kai nieks savo subinių neprisiruošia manęs pakritikuot.;DD

keletas avų;

moonshine art.  - Page 4 Jja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 11:45 am

Avai šiaip tikrai gan neblogi :) Manau reikėtų kokių įvairesnių ant jų ps užmesti, dar pora tekstūrų ir viskas būtų čiki piki :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 11:55 am

Labai gražūs avukai : )
Paskutinis labiausiai patiko : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





moonshine art.  - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
moonshine art.
Atgal į viršų 
Puslapis 410Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» MoonShine.*
» MoonShine.
» MoonShine.♥
» MoonShine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: