rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 moonshine art.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 11:16 pm

Na tikrai keistoka...bet lūpos labai gražiai : )
Aš nei taip nesugebėčiau padaryt : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 2:42 pm

ačiū. moonshine art.  - Page 7 486285
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 2:44 pm

Labai geras retušas, ypač kaip pirmas, tik gal lūpų splava nelabai, bet gražus;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 4:18 pm

nesitikėjau.
ačiū, Migle. ;>*


kažkokia nesąmonė. xDD
moonshine art.  - Page 7 Sulpicia
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimePir. 10 04, 2010 4:34 pm

žmogėnai. kritikos man reik. (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimePir. 10 04, 2010 6:21 pm

gražu ,bet trūksta kažko ,kas užkabintų...
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimePir. 10 04, 2010 6:53 pm

retušas puikus, galiu pagirti! gal čiut čiut per raudonas, bet tikrai gražuma :} o parašas man irgi gana patiko, jeigu ne tas išlietas aptrynimas ir keistokas tekstas, būtų liuksas (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimePir. 10 04, 2010 8:47 pm

parašo tekstas nepatiko, nes nesuprantu kas ten parašytas XD. šiaip neblogas parašiuks. o retušas man labai patiko ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 12:01 pm

jėėėėy. ačiū, mieliejii. :**

hėėhej. ten paraše man tekstas ir aptrynimas ir pačiai nelabai. :\\
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 2:14 pm

Mylu aš tavo darbus, mylu!! ;DD***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 2:46 pm

nieko tu nemylii. :DDD** nebent manęę. (rofl) af korz ai knau, kad ne. ;DD*
ačiū. moonshine art.  - Page 7 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 2:50 pm

Mylu mylu, ir tavyy ir tavo darbūs ;D**
Of korz, kad taip ;DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 4:00 pm

yaaay.mane kažkas myliii. *šoka Zaichiaus bananų šokį* moonshine art.  - Page 7 305713
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 2:31 pm


soo. pasiėmiau per sudėtingą fotkę savo lygiui. tad nekaip sekės įveikt šį retušą. :)

moonshine art.  - Page 7 Retouchs
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 5:28 pm

Nu gaaaal ir nieko, nesu retušų profė. bet toks jausmas kad uždėjai odos atspalvį, kartu ir plaukus nuspalvino tas atspalvis. Ai kažką čia suamliau xDDDD Žodžiu, šitas nelabai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 5:31 pm

nee. aš plaukų nespalvinau, o viską kitą kažkiek paspalvinau, o tik padarius užmečiau mažą psd, kad bent kiek spalvas pagerintų, nes blankiai atrodė.;>
ačiū.;D***
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 5:36 pm

nenene. Retušas puikus, labai gražiai atliktas, tik šį kartą koją tau pakišo koloringas, kuris padarė baisbaisbais netikroviškas spalvikes. retušuose/kolorizacijose su tokiais dalykais persistengt nereikia, arba pačiam ryškint spalvas arba labai švelnių atspalvių PSD dėt, o šį kartą tikrai netikroviškos gavosi kažkaip. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 5:40 pm

ačiū, mažiau. moonshine art.  - Page 7 305713
kitą kart taisysiuos. ;DDDDDD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 6:27 pm

Kad ir netikroviška...bet man labai gražu : )))
Gali įsivaizduoti kad čia fotkė buvo paprasta ir su ps tik padailinta o ne kad retušas : DDD
Nu turbūt nusišnekėjau : DDD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 6:30 pm

Jap, šį kartą koją pakišo tas prakeiktas PSD, tikrai jo nereikėjo dėti. Na, o pats retušas tai geras. Sėkmės dirbant ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 6:55 pm

nu nežinau, bet asmeniškai man tai labai gražus darbas:> aš taip nepadaryčiau:D nenene:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeTr. 10 06, 2010 8:01 pm

Retušavai tikrai gerai, bet prisižaidei su psd :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 2:17 pm

jąąjąą. fuu. daugiau nedraugausiu su psd kai darysiu retušą. ^^
ačiū žmogai. ;DDDD*

okyyš. dabar jau ne retušas, o du nauji nenusisekėliai. ^^
moonshine art.  - Page 7 Heidi
moonshine art.  - Page 7 Athe
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 7:09 pm

retušas tai nesveikai gražuus<3333
o nauji du irgi belenkaip patiko 07 Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 7:11 pm

eik tu, svaigaliuk. ;DDD
dėkoju. ;}*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





moonshine art.  - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
moonshine art.
Atgal į viršų 
Puslapis 710Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» MoonShine.*
» MoonShine.
» MoonShine.♥
» MoonShine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: