rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 MoonShine.*

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 1:39 pm

Hm.. Mano foto nėra ypatingai gražios, bet fotografuot mėgstu. Mėgstu fotografuoti ypač dangų ir mėnulį. Gamtą ir laukus. Viską kas supa aplink mus.
Fotografuoju tik todėl, kad man tai patinka, o ne todėl, kad tapčiau menininke, nes tokia nebūsiu. ;D
Tad nusprendžiau sumest ir čia visas foto. Noriu kritikos. Nors jos ir gaunu iš savo dėdės pakankamai, kuris apsigimęs fotografas. (:


Dangus.
Spoiler:

Mėnulis.

Spoiler:

O čia šiaip įvairios foto.

Spoiler:

Žinot kiek man drąsos reikėjo jį nufotkint?? + __ +
Spoiler:

Aš keistas žmogus. Vakar buvo nežmoniška audra, o aš griebiau fotoaparatą ir vietoj to, kad gulėčiau lovoje bandžiau gaudyt žaibus, kurie tetrunka vos akimirką. Atsiprašau už kokybę, bet nelabai gerai gavosi nufotkint. Bet vis vien šį tą juk pamatyt įmanoma??
Žaibai.

Spoiler:

Šiam kartuj užteks. (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 1:20 pm

Man puse nuotraukų nerodo kažkodėl, bet pom :DD Yra labai gražių ir įdomių foto ;) Lauksiu dar ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 1:42 pm

Nu tai velniaaas. ;//*
Bet ačiū. * (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 2:43 pm

Dangus. 3 foto kokia nerealiiiiiiiiii. aoao...... heart
man irgi visų neužkrovė,atidarinėjau naujuose tab'uose,bet ir tai ne visus pakrovė,bet dėl to kaltas mano lėtas internetas..but nevermind,kiek žiūrėjau iš tų įvairių nuotraukų,tai dauguma tokios paprastutės,gal reikėtų kokių nors įdomesnių kampų?bet šiaip buvo tikrai gražių ir įdomių nuotraukų.;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 3:48 pm

Dėkoju. ; )*
Aa.tas dangus.joo.man ir kažkaip ta foto labai patikti pačiai. ;DD~*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 11:03 pm

O my, db man visas rodė, jezziška ta foto 3 danguj, im in love with this <333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeKv. 07 29, 2010 11:17 pm

žiauriai gražios nuotraukos <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimePen. 07 30, 2010 2:25 pm

Dėkoju. heart

Šį kart nieko gero nebus. ;DDD*


MoonShine.*  Img0954x
MoonShine.*  Img1018h
MoonShine.*  Img1019n
MoonShine.*  Img1060x
MoonShine.*  Img1206t
MoonShine.*  Img1207u
MoonShine.*  Img1231m
MoonShine.*  Img1349c
MoonShine.*  Img1490ii
MoonShine.*  Img1549c
MoonShine.*  Img1504l
MoonShine.*  Img1508yb
MoonShine.*  Img1535h
MoonShine.*  Img1552
MoonShine.*  Img1558
MoonShine.*  Img1599fh
MoonShine.*  Img1600p
MoonShine.*  Img1602
MoonShine.*  Img1605j
MoonShine.*  Img1649ug
MoonShine.*  Img1651n
MoonShine.*  Img1656b
MoonShine.*  Img1657i
MoonShine.*  Img1668q
MoonShine.*  Img1697tg
MoonShine.*  Img1721u
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimePen. 07 30, 2010 2:34 pm

nerealios nuotraukos su dangum, o nuo dribsnių nuotraukų užsimaniau valgyt :D ir triušiukai tokie mieli <3333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 4:23 pm

Ačiū. ;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 4:55 pm

Žiūriu tau patinka fotografuot dangų ;d Su triušiukais labai mielos foto ir daug man patinkančių buvo <333
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 6:40 pm

kačiukai, dribsniai ir pora dangaus foto tikrai gražios, o kitos tokios paprastutės.. ir, siūlau nepatingėti apkarpyti nuotraukų ir nukirpti tą datą, ji kažkaip nelabai žiūrisi. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 11:25 am

labai įdomios nuotraukos, kai kurios be galo gražios šaunuolė :) bet nežinau ar čia tik man vienai taip rodo, ar tikrai dauguma nuotraukų rodo tik pusę ar dar mažiau, bet iš tų, kur rodo visas, tai labai patiko :) lauksiu daugiau nuotraukų :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 11:48 am

Ne tau vienai : )
Man ir kai kur pusę nuotraukų nerodo...

O tos bent kurias rodo tai žiūrint pro mano neprofesionalią akį nuostabios, labai gražios : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 1:10 pm

dėkoju. ;}}**

truputį iš seniau, bet nežinau kodėl tada neįmečiau jų.dar turiu kažkiek.bet.aj.nereikia.
MoonShine.*  Img2692fi
MoonShine.*  Img2686az
MoonShine.*  Img2689y
tada dar jis ten sėdėjo..ir žiūrėjo pro langą, į mane.o aš buvau durnė.totali durnė.ir nesuvokiau, kad tai jo prieš paskutinė diena.
MoonShine.*  Img2891c


ehh.kai nežinai kas dedas viduj ir nesupranti realybės - tokios ir tos fotkės būna..
so.dabar man tikrai krizė.tad nieko gero nepamatysit.nes jos nevykę.jos baisios.
juk krizę pereina kiekvienas.nori to ar ne.

iš kaimo.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 7:07 pm

nuostabios nuotraukos, bet labiausiai įstrigo su katinėliu <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 4:49 pm

ačiū labai. ;}}*
bet katinėlio nebėra.tad daugiau nebepamatysit jo foto.tad ši buvo paskutinė.;//
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 5:00 pm

aww, užjaučiu :(
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 5:54 pm

ačiū. ;/**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 12:29 pm

sorr už du post'us. ;D**


ehhej.krizė vis dar tęsiasi.nėr minčių,nėr normalių foto.;//

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 12:47 pm

žiauriai įdomios nuotraukos MoonShine.*  848944 man labai patiko ypač paskutinė <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 12:49 pm

ačiū. ;}**
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 1:16 pm

labai daug foto nepakrauna man ;sssssssssssss bet iš tų, kurias pakrovė, tai daug gražių labai radau, tikrai <23232323232323232333333333333333333
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 1:25 pm

ačiūū, Just. MoonShine.*  858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 9:22 pm

omfg.primuš mane,kad taip flūūdinu.;//

nuu gerai.šiek tiek naujų.iš neturėjimo ką veikt tokios.;DD


Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MoonShine.*  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.*    MoonShine.*  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MoonShine.*
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» moonshine art.
» MoonShine.
» MoonShine.♥
» MoonShine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: