rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 MoonShine.

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 11:29 am

2011.02.20
nieko ypatingo. (:
MoonShine. Life_shine_by_moonshine82-d39x8j3

2011.02.02
Spoiler:
2011.01.17
Spoiler:
2010.11.19
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo MoonShine, Sk. 02 20, 2011 10:11 pm. Redaguota 9 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:43 pm

Mane irgi nustebino... o_O Tavo fotkės tikraaaaai gražios ir spalvikės nais. Ypač pirma ir antra man patiko! MoonShine. 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:46 pm

tiesa pasakius aš ir kiek nusivyliau, nes maniau, kad ne taip prastai fotografuoju ((žinoma ir ne profesionaliai)) na, bet vis vien. paskyrė tie žmonės, kurie turbūt yra profesionalai. ką padarysi, jei baisiai fotkinu, tai baisiai. ;D
ačiūū, Ievukau. MoonShine. 858641


o čia šitas sena. :DDD

taip, aš ir neperseniausiai pastebėjau tą degtuką atsuktą ne į tą pusę, kuris viską sugadina.;ccc
MoonShine. Img4335copy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 6:16 pm

VISKĄ REIKIA KELTI Į PIRMĄ POSTĄĄĄĄ, UGNEE! :D

O fotkė su degtukais... DAMN, kaip gražiai! NE-RE-A-LU!
MoonShine. 974499
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 7:06 pm

Nebaisiai, tiesiog atsižvelgiama iš visų pusių į nuotraukas - į pagautus kampus, apšvietimą, bendrą vaizdą, na, žinoma, spalvų redagavimą, o pas tave jo yra yra, kai kur kiek nenatūralios spalvos, matosi kad psd padarė savo ; D Tiesiog visąlaik yra galimybė pereit aukščiau, žinoma, ne tu viena nepatenkinta, daug kas, esu tikra, tikėjosi lėkti į aukštesnius lygius, bet yra kaip yra, skirstyta buvo griežtai ; D
Na, o kalbant apie nuotraukas, su pirmosiomis vėl kiek persižaista su spalvomis, o ta su degtukais, tikrai amazing! viskas labai gerai joje atrodo, liuks heart

Ir beje, SKAITOM PIRMO POSTO TAISYKLĘ!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:33 am

ačiū. ;DDDD

uoooj. ok. daugiau taip nedarysiu. ;DDDD


PAPILDYTA.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:36 am

wazaaa. Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:40 am

Kaip gražu! MoonShine. 858641 Ypač patiko tos, kur laukai ir dangus, niamniam... :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:55 am

krimst krimst MoonShine. 305713
dėkojuuu. MoonShine. 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:47 pm

Nesu fotografijos žinovė....bet man laaabai gražios nuotraukytės : )))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:58 pm

dėkui.;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 2:39 pm

Oukey ugne, pakomentuosiu visas fotkes xD

Pirma - Tokia visai nieko, bet norėtusi iš kitokio kampo imti.
Antra fotke - Patiko labai, bet jau banalu, reikėtų kažko įdomesnio.
Trečia - Trugdo data ir ne ne ne. Negraži, nes labai jau paprasta, galiu duoti patarimą, niekada nefotkink gelių iš viršaus, nes jau tai yra labai banalu, fotkink iš apačios, iš kurios žmonės retai kada mato geles ^.^ (čia iš fotografijos knygos, bet patarimas geras xD)
Ketvirta - Patiko, tik data trugdo, bet visai nieko.
Penkta - Graži, bet kaip ir vėl sakau, banali.
Šešta, septinta - Vėl kartojasi, reikėtu kito kampo, nes žmonės jau yra atsižiūrėjo šitų vaizdų.
Aštunta - Labai įdomi ir faina, tik kaip tu sakei degtukas ne tep padėtas xDDD Bet šita žiauriai faina.
So, nepyk kad viską tep pakomentavau, bet tu tikrai turi talentą fotkint, tdl, linkiu sekmės : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 9:12 pm

ačiū, Tomyt. <3



ATNAUJINTA.

ir ištrinta senos foto. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 9:26 pm

OmaigadomaigadOmaigadomaigadOmaigadomaigadOmaigadomaigadOmaigadomaigadOmaigadomaigad!
Myliu jas visas!
Jos nepakartojamos, nerealios, pasakiškos, puilios ir visokios kitokios!
heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeSk. 11 21, 2010 9:49 pm

man nepatinka kas tu jas taip prifotošopini ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimePir. 11 22, 2010 5:02 pm

Sandrut, perdėjai kaip. O_o bet ačiū! :***
Pou, haha. ne aš viena jas prifotošopinu. pasirašinėk vieną dieną su Rusne. ;DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimePir. 11 22, 2010 8:34 pm

bet pas rusne ne taip matosi bent man ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 3:04 pm

pff. tu vieną dieną su ja atvirai pasikalbėk. ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 3:54 pm

Rusnė pradėjo mažiau fotošopinti nuotraukas. :DDDDDDDDd
evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 4:01 pm

haha. nemeluok. :DDDDDDDDDD
man ir buvo užėjęs momentas kai nefotošopinau, bet tada tos nuotraukos niekam nebuvo įdomios ir niekas jų nekomentavo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 4:10 pm

man db geriausias fotošopas - nuotrauką padaryti nespalvotą ir nesivarginti dėl spalvų. :DDDD
Nors fotošopo reik kai ft jau su spalvom.xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 9:42 pm

Čia net ne fotografija,o PS darbai..
žinoma,fotografavai,bet viskas taip užglaistyta,tos nenatūralios spalvos akis rėžia..

ši kokia nevykusi..dangaus per daug,nors jaučiu norėjai vaivorykštę parodyti,bet Tau nepavyko..:D
https://2img.net/r/ihimizer/img26/70/img3643.png
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 11:10 pm

ok. kitą kart DĖL TAVĘS įmesiu nefotošopintas foto. (rofl)(rofl)
ir beje. žmogyti, nusileisk ant žemės. tik atėjai į forumą ir jau iš kart keli save, nors tavo fotografijos dar tik pradedančiosios. paskaičiau Pou fotogaleriją tai. pzpz. žinok pakėlei nuotaiką (rofl) nesusirask tik atėjus į forumą per daug žmonių, kuriems pradedi nepatikt, nes vėliau tų žmonių daugės. ir linkiu tau išmokt tai, ką reiškia kritika, šmeižimas ir savo nuomonės išsakymas. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimePir. 01 17, 2011 9:17 pm

NAUJOS. :DDD
eikit pažiūrėt į mano vyrą 2. O___o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitimePir. 01 17, 2011 9:40 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img11/5748/img5824z.jpg
o linksmakalnio konteineriai šviečia ;DDDDDDDDDDD

o tas MOMO bus prie mano bičų :))))))))))))))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MoonShine. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.   MoonShine. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MoonShine.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» moonshine art.
» MoonShine.*
» MoonShine.♥
» MoonShine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: