rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 moonshine art.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 12:07 pm

Avai visai paprasti, bet spalvos gražios:>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 12:41 pm

ačiū.;}**
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 6:52 pm

Avai tikrai gana paprasti, bet kažkaip labai žavūs, tos spalvos labai gražios :) O šiek tiek daugiau pasakysiu apie sigus... xDDD Ok, so, pirmasis. Nepyk, bet taip, su šriftais tau nesiseka. Bet, šriftai nemyli mūsų daugumos xDD Sigas tvarkingas, visai neblogai žiūrisi, bet man labai trūksta spalvų, galbūt nespalvota versija patiko labiausiai. Toliau, sekantis sigas beveik tobulas - labai negražiai man atrodo mėlynas tekstas. Galbūt galėjo būti baltas (kaip ir sub-tekstas) ir užmestas ant jo šešėlis. Na, nežinau, bandau įsivaizduot, tiksliai negaliu pasakyt kaip atrodytų xD Trečias taip pat visai neblogas, bet kažkuo kliūna rožė. Gal galėjai įmest dar vieną į kitą pusę, o gal tiesiog vieną toj kitoj pusėj palikt. Kažkas ten nito xDD Ok, sorry jei nesupratai iki galo, pakolkas nerišliai dėstau mintis, visai neseniai išlipau iš lovos :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 4:51 pm

vyy.kritika.ačiū.;}*
su manim ne tik šriftai nedraugauja.o ir ps. :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 6:19 pm

Tokia čia jau ir kritika, greičiau patarimai xD Nu jau, baik, su tokiu požiūriu daug nepasieksi :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 6:24 pm

bet vis tiek gerai.;DDD
hah.nu gaaal.bet supranti.yra žmonių kurie jau gimė tiesiog dirbt su ps.t.y.beveik visi iš čia.o aš.nu neee.;DDD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 8:00 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img638/7664/36803386.png
panelės aptrynimas - gash, noooo! jeigu nepavyksta gražiai aptrinti nuotraukos, kišk ją į šviesesnį, labiau prie mergos spalvų derantį foną, tada tai ryškiai nesimato, kad blogai aptrinta :} o šiaip gal kiek tuštokas darbukas dar, irrr geriau žiūrėtųsi, jeigu būtų visas spalvotas. :>

https://2img.net/r/ihimizer/img208/5093/l2copy.png
viskas būtų lyg ir okay, jeigu ne tas mėliaaavas fontas. Na nežinau, keistuoliškai man ta spalva atrodo, netinka prie pačio darbo :} ir šiame pritrūko kažko daugiau be tos tekstūros, manau daugiau tekstūrų, užlipančių IR ant mergos, tiiikrai nepakenktų. :}

https://2img.net/r/ihimizer/img411/4308/alyssa.png
šitas man kažkoks nesuderintas atrodo - mergina gražiai neįsilieja į foną, dar ta rožė atrodo lyg pieštinė truputį, ir užrašas nekoks... U can better!

https://2img.net/r/ihimizer/img808/6172/jja.png
spalvos gra=ut4s, bet man jie pernelyg paprasti. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 4:58 pm

Reda, ačiū. (:

kažkas;


moonshine art.  - Page 5 56796703
moonshine art.  - Page 5 Deadi
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 5:07 pm

Kažkodėl nei pirmas, nei antras nesužavėjo ;//* Nežinau,
man neprieširdies tokie tamsūs, niūrūs.. Gal pirmas ir būtų
nieko visai jei nebūtų to uzraso.. Kažko jis man visai ten nelimpa ;}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 5:15 pm

fotošopas ne man.hah.:DDD
ačiū.;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 5:19 pm

O man pirmas visai patiko ir šeip. Man patinka tavo savitas kūrybos stilius (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 5:27 pm

MoonShine*~ rašo:
fotošopas ne man.hah.:DDD
ačiū.;>>

Nepyk labai..;//***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 8:53 pm

Selena, ačiū.;}}
Caramella, ėėėėėj.aš nepykstu net dėl tokių dalykų.;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 08 28, 2010 9:40 pm

Citata :
fotošopas ne man.
oj baik.
Tu galvoji aš pradėjus dirbti galvojau, kad kadanors padarysiu kažką gražaus, kas patiks ne man vienai? CHA. Aišku ne.
Fotošopas paklūsta visiems, kas turi kantrybės, noro, kruopštumo ir fantazijos. O tu tikrai turi visko, todėl ŠAT AP and work harder, girl! Taip pat reikia laiko, nepadarysi stebuklo per penkias minutes. :))

Tie nauji sigai (?) tikrai tikrai nėra blogi. Netgi labai neblogi. Man, asmeniškai, patiko abu, gal pirmasis labiau. :) Darbai turi kokybę, idėją. Aišku, kuo daugiau dirbsi - tuo geresnis rezultatas išeis. :) O kolkas giriu, dirbi tikrai gerai!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 5:51 pm

taip.stebuklo tikrai nepadarysiu per sekundę.;DDD aš turiu.gal.kai
yra noro galiu kažką padaryt normalaus.bet tai retai pavyksta.

aj net nežinau.ten lyg ir parašai.nūū aš darau,bet nežinau pati ką darau.;DD ačiū,mickiau. moonshine art.  - Page 5 858641


kažkokios nesąmonės.;DDD ;
moonshine art.  - Page 5 Daaark
moonshine art.  - Page 5 Irinaa
moonshine art.  - Page 5 Irinap
taaaip.su šriftais man ne kas.;////
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 7:57 am

Dažniausiai patį tekstą dėk prie žmogaus.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 9:26 am

Paskutinis nieko butu jei textas truuuuputuka arciau butu ;)))*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 9:42 pm

ačiū.;>

visi kažką daro su Jared'uku.ir aš užsimaniau. o__oo tik kitų yra gražu viskas,o mano šlykštu.;//

moonshine art.  - Page 5 19383244
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 9:42 pm

Nesikeiksnok blyn ant Jared'o.. duosiu aš Tau šlykštu.. viskas kur yra Jared'as yra nuooooostabūūūū ;DDD
3;6;7;8;9 iconos (inlove).. hah.. įsimylėjau jį iš naujo ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimePir. 08 30, 2010 9:46 pm

nūū nę. Jared'as.va ten tai nuostabumastobulumas.tik mano icon'ų padarymas baisus.hėh.;DDD
ačiū, Ritau.;DDDD* o aš tai jį kiekvieną dieną įsimyliu vis labiau ir labiau.ir dar labiau.;DDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 2:35 am

aww, kokie naaais avūkai ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 2:37 am

wheee.smagu,kad patiko.ačiūū. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 11:43 am

Juk gražūs tie avai, todėl nesvaaaaaaik! ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 12:06 pm

ačiū,Mickiau. ^^__^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 9:15 pm

trečia patiko ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





moonshine art.  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: moonshine art.    moonshine art.  - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
moonshine art.
Atgal į viršų 
Puslapis 510Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» MoonShine.*
» MoonShine.
» MoonShine.♥
» MoonShine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: