rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagrabinės rašliavos.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 08 27, 2010 6:49 pm

naujas (2010.11.28)

Kai jauti tą tyrią šilumą,
Ir matai tuos balančius laukus,
Kai švelnios akys žvelgia į tave
Tu praskeli visus ledus.

Kai žvelgi į sušalusį paukštį,
Neriantį nuo didingo namo,
Kai jauti kraują stingdantį šaltį,
Ištiesini sušalusius pirštus.

Tu keliauji glotniu paviršiumi,
Negalvodamas, kas viduje.
Ir kai suledėja vanduo ant skruosto,
Stengies negalvot, kaip bus sunku.


Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Euphoria., Sk. 11 28, 2010 3:35 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimeTr. 09 29, 2010 7:21 pm

Prieš paskutinis labai labai patiko <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 1:13 pm

tokie žavūūūs.. Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:03 pm

ačiū.

EDIT::
naujas pirmam poste. : ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:19 pm

Čia talentas rašyti tokius grąąąąžiuss eilėraščius inlove
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:38 pm

NU TAIP, TAIP. iŠ KUR JIS PAS MANE?;DDD

ačiū nesveikai. ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:08 pm

Koks naujaaaas Waha

Kaip taip segebi?? O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:11 pm

klaidą katik pataisiau. ; ))

aš gi talentas (rofl) baikit jūs ;DD

Laima, mano vaizduotė, neišsivaizduoji, kokia laki ;DD todėl GAAAL ir be visai blogi eilėraščiai gaunas. : ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:38 pm

man patikti ;oo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:38 pm

dėkui.;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:18 pm

Senesnių dabar neskaičiau, paskaičiau tik naujesnį. Mano manymu, šitą eilėraštį gal reiktų rašyt ne stulpeliais, o tiesiog vienu eilėraščiu, na be stulpelių jei supranti ką noriu pasakyti. Kai rašoma stulpeliais, bent kas antra eilutė turėtų rimuotis. Yra žanras, kai tiesiog eilėraštyje eiliuotai išdėstoma esmė ir rimo beveik nėra. Šiuo atveju, manau geriau atrodytų taip.
Kalbant apie patį eilėraštį, mintis labai faina. Man jis pats patiko, tik kliūna tie stulpeliai...
Na, bet tai mano nuomonė ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:29 pm

ačiū : ))

eilėraščių niekada nerimuoju. : }
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 9:30 pm

Jei nerimuoji, tai nedaryk stulpelių, nes tikrai taip keistai skamba. Pati šiandien buvau kūrėjų dainoj, ir mačiau ne vieną nerimuotą eilėraštį, bet kai jie ne stulpeliais visai kitaip žiūrisi ir skaitosi ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 8:11 pm

kitą kart taip darysiu. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 5:59 pm

ne visur surimuota, bet šiaip eilės rimtai labai gražios. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 8:50 pm

Nesurimuota niekur :DDDD

Ačiū. ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 3:35 pm

ATNAUJINTA 2010.11.28
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 7:33 pm

Gražus toks visai ; )

Sukurk ką nors žiemiško, šventiško : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitimePir. 11 29, 2010 7:35 pm

mėginau, neišėjo :DD

ačiū :D
gal dar kada pabandysiu. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagrabinės rašliavos. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrabinės rašliavos.   Pagrabinės rašliavos. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagrabinės rašliavos.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Rašliavos^^
» Ružavo_zefyrao rašliavos
» Asmikės rašliavos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: