rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rašliavos^^

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Rašliavos^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rašliavos^^   Rašliavos^^ Icon_minitimePen. 02 25, 2011 8:33 pm

Įžanga.


Atrodė, kad dykuma niekada nesibaigs.Tas svilinantis karštis tiesiog žudo.Sustojau pailsėti.Ištraukiau iš kuprinės geriamojo vandens butelį.Vėsi srovelė nutekėjo mano perdžiūvusia gerkle.Negalėjau daug gerti, nes vandeniui pasibaigus,mirsiu iš troškulio.Kvaila viltis stūmė mane į priekį."Ir kam trenkiausi į tą prakeiktą dykumą?-pagalvojau." Man einant diena virto vakaru.Vis greičiau temo.Nusivariusi kaip šuo,atsisėdau ant smėlio ir iš kuprinės ištraukiau keletą sausainių.Valgydama nejaučiau jų skonio,sukramčiau juos tik dėl to, kad nuraminčiau savo gurgiantį pilvą.Tolumoje išgirdau kauksmą.Jis vis artėjo.Ir taip mane apsupo dešimt alkanų ir ištroškusių kojotų.Vienas iš jų įdėmiai sekė kiekvieną mano krustelėjimą.Širdis atrodė,iššoks iš krūtinės.Kojotas pritūpė šuoliui ir puolė mane.Aš suklykiau ir užsidengusi galvą rankomis,nukritau į smėlį...
______________________________________


Laukiu komentarų ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rašliavos^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos^^   Rašliavos^^ Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 2:51 pm

Taip tikroviškai rašai,atrodo ,kad pats skaitytojas ten dalyvauja ir viską mato savo akimis. Toliau. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rašliavos^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos^^   Rašliavos^^ Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 8:15 pm

Pagaliau sulaukiau nors vieno komentaro xDD
Įdedu dar ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rašliavos^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos^^   Rašliavos^^ Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 8:22 pm

Žiūrau,kad nieks nekomentuoja tai įdėjau,nes gan įdomu. Kada įdėsi ?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rašliavos^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos^^   Rašliavos^^ Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 8:51 pm

Dabar įkeliu ;DD
_________


PIRMAS SKYRIUS.

Pajutau kaip aštrūs kojoto dantys susminga į mano koją.Sucypiau iš skausmo.Ašaros tekėjo upeliais.Niekada negalvojau, kad gyvenimą pabaigsiu septyniolikos ir bekraštėj dykumoj.Meldžiau Dievo, kad pabaigtų mano kančias.Jo dantys perėžė mano koją ir sucypęs pasitraukė šalin.Tada pasigirdo keli šūviai ir išsigandę kojotai paspruko.Koją pragariškai skaudėjo.Pramerkiau akis ir pamačiau neryškų siluetą.Kai akys priprato prie tamsos,įžvelgiau pistoletą nukreiptą į mane.Persigandusi susigūžiau.
-Tu saugi,-sukuždėjo vyriškas balsas.-Ji kraujuoja.Man reikės pagalbos,-sušuko. Prie manęs ir vyro pribėgo du vaikinai,kurie surinko mano daiktus.Mane apkabino nepažįstamasis ir pakėlė nuo žemės.Apkabinau jo kaklą ir prisiglaudžiau.Klausiausi ritmingo kvėpavimo,jam sparčiai einant.
-Įkelsim ją į džipą,-prakalbo vaikinas,mums priėjus automobilį.-Eiti pėsčiomis per daug pavojinga,kai mergina tokios būklės.
Mane atsargiai paguldė ant galinės sėdynės,galva gulėjo kažkam ant kelių.Užmerkiau akis,nes kūną užplūdo skausmas.Klausiausi tylaus variklio burzgimo.Taip pat girdėjau pokalbio nuotrupas.
-Kokio velnio...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rašliavos^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rašliavos^^   Rašliavos^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rašliavos^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ružavo_zefyrao rašliavos
» Asmikės rašliavos
» Pagrabinės rašliavos.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: