rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gaby* pirmieji darbai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:04 pm

Ne aš kūriau xDDD Ne mažai kuriu, tik daug nededu.Ir nereikia pykti xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:05 pm

Gaš,nu nelipkit žmogui ant galvos...Palinkėkit tobulėt ir tiek,man pavyzdžiui kai kurie labai netgi patiko...Tad-sėkmės tobulėjant,manau sekantys tavo darbai bus dar gražesni... ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:07 pm

Ačiū nesyy* bet nemanau kad dar kadanors čia kanors išvis dėsiu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:11 pm

Parsisiūsk gražių textūrų, brushų, psd ir kitko ir dar pamokų paskaitinėk ir pamatysi patobulėsi.Tik nereikia pykti už kritiką.
Sėkmės kuriant ir tobulėjant ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:12 pm

ačiū :|
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:14 pm

Pasakysiu vieną dalyką,a ir labai imu kritiką į širdį ir užpykstu ;D Dabar išvis buvau nustojusi kurti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 9:13 pm

Gaby,na yra tikrai gražiu darbų ir nėr čia ko pykti ir sakyti jog ne be kelsi darbų,na manu jog tu gali ir toliau kelti,nes manau ne vien tik aš norime pamatyti daugiau tavo darbų.
Pė.es Gaby,tikrai pritariu visoms neįsižeisk už kritiką,kam pūsti miglą kaip gali pasakyti tiesą ir gal nuo tiesos tu patobulėsi ir pasieksi daug daugiau nei patys profai ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 10:04 pm

Sorry, bet man nelabai. :} tik nesupyk, bet reikia mokėti kritiką priimti. ;D ir man nepatiko kai kritikavo, kai darydavau tada mano akimis visai fainus darbus, bet kiti sakydavo, kad jie žiaurūs. : D dabar aš į juos žiūriu ir jie mano akimis baisūs kaip žemė. ;D nenuleisk rankų, nes kai padirbėsi rimčiau, tu žiūrėsi į šitus avatarus ir juoksiesi, kad taip priimei kritiką. :}
https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/e1c6za.jpg šitas avataras normaliausius iš tavo darytų. ;} naudok PSD, bandyk žaist su kirpimais ir pamatysi, kaip patobulėsi. :}

i know, nusišnekėjau. : D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 10:08 pm

žinai, man kažkada buvo lygiai taip pat. Dėjau į vieną forumą darbus, kurie man atrodė tikrai geri, bet ten susilaukiau daugybės kritikos, kažkaip irgi lievai pasijaučiau, pradėjau pyktis su žmonėmis, maniau, kad jie nesupranta meno, na žodžiu, galop pati vos neišsireginau, kažkaip susilaikiau ir išėjau iš to forumo. Grįžau po kokių dviejų mėnesių, dar kartą peržiūrėjau senus jų komentarus ir supratau, kad kritika yra gerai. Atsižvelgiau į ją, ir pati pastebėjau, kad mano kūryba pagerėjo. ir dabar gerai yra įmetus naujus savo darbus paskaityti kitų nuomonę, kas netinka, ką reikėtų pakeisti. Taip pamažu randi kompromisą su kitais ir Tavo darbai pradeda patikti ne tik tau, bet ir kitiem. :} Taip, kad nereikia pykti, jei kažkas daugiau, plačiau pakomentuoja tavo darbus. Nemanau, kad kas nors iš forumiečių specialiai tave kritikuoja, kad nebenorėtum kurti. Ir aš tikiu, kad gali pasiekti tikrai labai labai gerų rezultatų, jeigu mėginsi derinti tai, kas tau patinka, ir kas kitiem atrodo geriau. Sėkmės tau ir lauksim naujų darbelių :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:04 pm

Visi pradėjom nuo tokių darbelių ^^
Na, man gražu, bet vistiek, reikia tobulėt kaip ir kiekvienam ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 12:32 pm

Na kiekvienas parašėte po tirkai nemažai patarimų ir jums nutikusių dalykų. tikrai stengsiuos. bet kurie parašo vien tokius žodžius "nepatiko" tai nieko nekeičia. Jai jau kritikuoja tagul pasako kas jiems nepatinka nes tikrai net nežinau į ką tada atasižvelgti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 1:40 pm

Daryta su photobucket:Žinau tikras šūdas
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 019Gaby* pirmieji darbai - Page 2 CarmenelectraGaby* pirmieji darbai - Page 2 In_the_sun_by_Oldboy1985-1Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Twilight-1-1-1-2
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 4:50 pm

pirma ikona gana gera, spalvos žavios, kirpimas neblogas, tik man turbūt vaidenasi, veidas pratemptas į aukštį truputį ; DDDDDDDDDD o šiaip siūlau nevargti su tokiom programom (tiksliau pasakius, puslapiais) ir griebti fotošopą. Su juo daugiau galimybių kurti kažką įdomiau ir tobulėti, o su fotobuketais nepatobulėsi :} ir dar vienas patarimas, darbus saugok PNG formatu. kokybė geresnė. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 8:53 pm

Na ačiū kiek už patarimą ir pagyrima. dėl veido tai čia niekas nepratempta XDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 1:48 pm

Gaby* pirmieji darbai - Page 2 26111
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 26110

Gaby* pirmieji darbai - Page 2 23011
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 23010
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 26011
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 26010
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Textur11
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Textur10
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 I_died11
Gaby* pirmieji darbai - Page 2 I_died10
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 3:22 pm

Na kaip ?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 3:54 pm

Nefloodink, ateis žmonės ir pakomentuos gi ; DDDD

1 sigas - tie išraitymai ant Fox visai netinka, ir fontas tragiškas - ir spalva ir jo vieta. Nelabai koks. ;}}
2 sigas - kirpimas baisus, geraiu pasimokink kirpt, arba aptrink su minkštu trintuku. Fonto spalva, ir jo pasirinkimas nekoks, nesiderina. ;}}
3 sigas - foto laaabai ištempta, netinka fonas ir fontas, bei jo spalva, ir kirpimas O_o . :}}
4 sigas - Bella baisiai iškirpta, fonas ir fontas visai nesiderina. ;}}}
5 sigas - matyt geriausias iš visų įdėtų čia. nors ir fontas netinka, spalva visai gerai atrodo, bet jei kurnors būtų kokia maža spalvinga tekstūrą, būtų labai gerai. :}}

siųskis įvairių font'ų, brušų, ir tekstūrų, ir mokinkis kirpt, arba aptrink su trintuku. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 9:56 pm

Netinka fontai,nekokie kirpimai,foto be kokybės..Plačiai nekomentuosiu ,bet ,manau pati supranati.Sėkmės
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 1:05 pm

Pirmas yra iš nakties namų ir jai nežinot pažymėtoji išduotoji ir išrinktoji knygū tai jūsų bėdos . o Jis skirtas zoey redbird.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 2:06 pm

tai jeigu tu nori kad pakomentuotumėm tai elkis gražiai ir tuo labiau mandagiai :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 8:23 pm

man totalinai neįdomu iš kur tos "bobos",man įdomu tavo kūryba.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 25, 2010 10:09 pm

1.Fontas man visiškai nepatiko.Bet gal tą Fox visai nieko,tik ant veido man nelabai patiko ornamentai
2.Na nežinau,man mergą labai ištampyta,nelabai viskas derinasi
3.Lively labai ištampyta ir sulieta,negražiai iškirpta.Na man nelabai.
4.Stewart,negražiai apkirpta ir labai sulieta-ištampyta.
5.Susiliejęs,na nežinau kažkaip fontas irgi nelabai.
Sėkmės tobulėjant ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 8:57 am

Manau tau reiketu pasimokyti dirbti su texturomis, pazaisti su spalvom ir kirpimais, jei jau spalvini paveiksleli - nedaryk to atmestinai, pasiimk plonesni brusha. ir siaip yra visokiausiu smulkmeneliu kurias dar reitu patobulinti. Taigi, nenuleisk ranku, jei kasnors pasako kazka kur tu turi patobuleti, nei vienas nesam tobulas taigi kritika ir zmoniu nuomone reikia priimti, ypac jei jau nusprendei savo darbus parodyti.

Sekmes dirbant toliau ahoy heart balionėlis
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 11:57 am

na, suprantu, kad tie ornamentai pirmajame paraše ant merginos turi būti, bet šiuo atveju jie tikrai nelabai tinka. Na, bent jau prie tokio fono kažkaip nesilipdo. :} o visuose kituose darbuose tos pačios klaidos - nuotraukos iškirptos tikrai nekaip, mažinant jas tu kažkaip ištampei, arba jau ėmei tokias nekokybiškas foto, žmonių ir fono spalvos kažkaip neitin derinasi, na, ir su šriftais reikia daugiau padirbėti. turbūt ir pati supranti, kad tavo darbuose tikrai nemažai klaidų, tikrai yra kur tobulėti, tad ir pykti nėra ko. ir jeigu nori komentarų, džiaukis, kad jų sulauki, o tu rodai nepasitenkinimą profesionalesnių žmonių kritikai, kuri tikrai naudinga. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 7:57 pm

Viską pasakė kiti. Tad sėkmės dirbant toliau. (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gaby* pirmieji darbai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» mano avai patis pirmieji
» Gaby*
» deii darbai
» ♥glušės darbai
» Varlytės darbai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: