rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gaby* pirmieji darbai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 12:00 pm

...


Paskutinį kartą redagavo Gaby*, Št. 07 17, 2010 1:08 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 12:07 pm

na tokie labai paprasti darbai, tik foto ir užrašas... Eksperimentuok, mėgink dėt įvairių tekstūrų, brušų :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 12:15 pm

Jo žinau bet mano ps sugedo ar kažkas jam nutiko tad kūriua per paprasta ps xD .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 3:44 pm

110x150:
Gaby* pirmieji darbai Npnfk0Gaby* pirmieji darbai E1c6zaorGaby* pirmieji darbai 1s12qcGaby* pirmieji darbai 2qajm7t
Gaby* pirmieji darbai Xng6l2Gaby* pirmieji darbai 66w39v
100x100:
Gaby* pirmieji darbai 2a0sg6Gaby* pirmieji darbai 18ok5jGaby* pirmieji darbai 14y5183Gaby* pirmieji darbai 2yngifk(Šį kūriau vienai merginai Kimerli)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 9:42 pm

Man tavo darbai nepatiko.
Nepyk.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 9:45 pm

Antroje eilėj 3 patiko:}
110ant150 tai kas ten aš "nepagaunu", bet tie man ir nepatiko...
Turbut esi tik pradedančioji, tad sekmės tolesniuose darbuose:}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 9:27 am

man ir nelabai, bet lauksiu geresnių darbų :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 10:53 am

mhm Gaby* pirmieji darbai 844656
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:07 am

nepyk, jeigu žmonės pakritikuoja daugiau, manau pati supranti, kad esi pradedančioji, tad iš karto gerų rezultatų nereikia tikėtis. :} o šiaip šiose ikonose matosi, kad pradedi naudoti daugiau efektų, tai pagirtina. Bet ne visur tie efektai dera. Štai pavyzdžžiui nestandartinių ikonų paskutinė, na man tas tinklelis ar kas ten visiškai netinka. Gal ir būtų geriau, jeigu nuo veido aptrintas būtų. Stenkis nepalikti tekstūrų ant žmonių veidų, nes tai dažniausiai sugadina vaizdą. Toliau, kokybė yra tik ant paskutinės 100x100 ikonos. Tik ten ryšus, tvarkingas vaizdas, o kitose kiek susiliejęs, ištampytas. Na, o baigiant, norėtųsi ryškesnių, mielesnių spalvų (siūlau parsisiųsti PSD, jie tikrai pagerina darbus) ir įdomesnių kirpimų. Juk nebūtinai ikonoje turi būti veidas sukištas į rėmus, galima kažką įdomesnio sugalvoti. Sėkmės!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:18 am

Ačiū ;] Na su ps nesenei pradėjau dirbti tad beveik nieko nesusigaudau xD o kaip nutrynti nuo veido textūra? Gaby* pirmieji darbai 986343
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:19 am

Paimi trintuką ir aptrini tame layeryje, kuriame yra ta tekstūra ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:22 am

Aišku ( biški) xdDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:08 pm

Ashley Green:
Gaby* pirmieji darbai 20801-bigthumbnailGaby* pirmieji darbai Ashley-greene-500x375Gaby* pirmieji darbai 1158852531Gaby* pirmieji darbai AshleyGaby* pirmieji darbai 075

Kiti:
Gaby* pirmieji darbai 100_1274Gaby* pirmieji darbai ColorfulfishGaby* pirmieji darbai HotairGaby* pirmieji darbai ColorfulGaby* pirmieji darbai Bluepink
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:09 pm

Kokybės nėra, kirpimas nepatiko.
Kitose taip pat nėra kokybės.


Paskutinį kartą redagavo Migliauskas, Pen. 07 16, 2010 9:30 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:24 pm

Na jau sakei kokybės nėra . Dėl apkirpimo nežinau kas tau čia netiko . Nū pom
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:30 pm

Ne nu aš nesuprantu tu nekelk darbų jei tau vėliau netinka kritika!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:33 pm

Kirpimai neblogi, tik efektai nevykę. Vietomis per daug sharp'o, ir šiaip, aplamai, avatarai labai nuobodūs. Jau mačiau, kad ne vienas siūlė naudoti psd,tai tiesiog galiu pasikartoti, ir palinkėti išmokti ramiai priimti kritiką ir ją tinkamai panaudoti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:45 pm

Gaby* pirmieji darbai 575121 Labai labai labai ačiū už kritiką Gaby* pirmieji darbai 575121
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:48 pm

Kritika ir yra tam, kad galėtum tobulėti, o ne stovėti vietoje. Aišku, ne visi tai supranta
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:50 pm

Gal žinai kas čia adminas? noriu jo kad mane ištrintu iš šio forumo Gaby* pirmieji darbai 501496 Gaby* pirmieji darbai 751562
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:51 pm

ir čia ne dėl kritikos . į kritiką aš atsižvelgiu bet kiti tai nemato.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:56 pm

Aišku žinau! Ir nesiruošiu sakyt (sun) xD Die, jau tik čia nereikia. Nuo to, kad būsi ištrinta iš čia, niekam nebus geriau. Tai parodyk, kad į ją atsižvelgi savo rezultatais!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 7:58 pm

~fatButterfly rašo:
Die, jau tik čia nereikia.
Aga pasakyk tai kuri iš tikrūju nervuojasi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:01 pm

Nauji iconai man irgi nepatiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:02 pm

Man tavo dabartinis nepatinka Gaby* pirmieji darbai 973244 . Dėlko pats mažai kūri ?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gaby* pirmieji darbai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gaby* pirmieji darbai   Gaby* pirmieji darbai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gaby* pirmieji darbai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» mano avai patis pirmieji
» Gaby*
» deii darbai
» ♥glušės darbai
» Varlytės darbai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: