rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 mano avai patis pirmieji

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimeAntr. 01 12, 2010 6:46 pm

mano avai patis pirmieji Zapsnap002
mano avai patis pirmieji Zapsnap011mano avai patis pirmieji Zapsnap031mano avai patis pirmieji Zapsnap023mano avai patis pirmieji Zapsnap025
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimePen. 02 26, 2010 4:17 pm

Nei vienas nepatiko, matosi, kad pirmieji, nereikėjo dar kurtis galerijos, reikėjo dar padirbti tau su jais.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimePen. 02 26, 2010 4:30 pm

tikrai nėra jau jie tokia blogi...
Ne per geriausi, bet kaip pirmi tikrai visai nieko : )
o žmogus deda čia savo drabus, nes nori kritiką išgirsti ir pasitaisyti : )
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimePen. 02 26, 2010 4:38 pm

o man visai neblogas, antroj eilėj trečias. :} kaip pirmi darbai tikrai neblogi, bet dar yra kur padirbėt: prie kirpimo, spalvų, ryškumo ir pan. ;}
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimePen. 02 26, 2010 6:29 pm

Man tai paskutiniai du patiko :} O toliau tai visiškai pritariu mažei :}
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimePen. 02 26, 2010 8:00 pm

o man patinka, tikrai neblogi ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 8:50 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 11:59 pm

nėra čia tos tragedijos. : ))

kiti kuria mėnesius ir darbai be kokybės. o šiaip man patiko ta pati icona kaip ir mažui. (;

SĖKMĖS!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 5:19 am

Visai faini,kaip pirmieji avatarai ;) Aišku,dar yra kur prie jų tobulėti-bet juk pirmas blynas visada būną kiek prisvilęs ;) O šiaip manau, jei gražiai paprašytum kokio žmogučio iš šio forumo,kad tave pamokytų pagrindus, viskas būtų čiki piki ;) Sėkmės darbe :) Pasirašo Vy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





mano avai patis pirmieji Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: mano avai patis pirmieji   mano avai patis pirmieji Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
mano avai patis pirmieji
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Gaby* pirmieji darbai
» Safyros avai
» Mano.
» Mano.
» Mano

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: