rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Varlytės darbai.

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 10:13 pm


Nauji logai

Varlytės darbai. 2edm4jc


Varlytės darbai. 2nrevx5



Varlytės darbai. 2agn692



PArašas:
Varlytės darbai. 141l0ts


Irgi visai nauji logai:
Varlytės darbai. 2rxco47


Varlytės darbai. 2vmvdc3

naujutėlaitis logas:
Varlytės darbai. 14l68t5

Naujas parašas su avataru(04-21)
Varlytės darbai. 2ugnhx2

Varlytės darbai. Izqr0h

+PSD:
http://varlyte.deviantart.com/#/d3egf6s
Ilgai darytas parašas(04-16)
Varlytės darbai. 193415



Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Varlyte, Pir. 05 30, 2011 9:58 pm. Redaguota 38 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 10:18 pm

Mačia šitą vienam fore jau. Kadangi jau yra skyrstoma grupėm, komentuosiu griežtai;DDD
Tų baltų šonų gal nereikėjo, arba galėjo jie būti kitokios spalvos, fintas galėtų būt didesnis, mergos apkirpimas užkliuvo, ir fono gal labiau helouvyniško norėtųsi, bet šeip bendras vaizdas man patiko;}
O ikonos man nelabai, gal tiesiog taip nepatiko ir tiek.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 10:27 pm

Už logo man nelabai patiko tas vaizdas vienodas, bet į tai nekreipiant dėmesio - žavu.
Šiaip pastebėjau, kad turi savitą stilių kūrimo. : ) t.y. (ant avų ypač), tos textūos kaip spinduliukai.
na, man tai primena senas geras barbes (nieko asmeniško xDD), bet labai gražiai žiūrisi. ♥
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 10:43 pm

Ačiū už komentarus ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:04 pm

A man logas labai patiko, tik tie pašviesinimai iš kraštų ne if temų xD
Ikonos nepatiko, trūksta kažko tokio užkabinančio
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:04 pm

Ačiū už komentarus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:08 pm

Loge - kreipias dėmesis už emos net gal ir labiau į vaizdą už jos negu į pačią ją ;D Bckgroundas per nelyg išriškintas, bet labai žavus darbas!

Ikonos - net nežinau, manau neblogos, tik, kad man nelabai toks stilius kurimo maybe, o gal ir ne. Tiesiog negaliu vertint dabar ;D


Paskutinį kartą redagavo Shizu darkness, Pen. 11 05, 2010 11:13 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:09 pm

logotipe norėtųsi tamsesnių spalvų ir dešinysis takelis/tiltelis kažkaip labai keistai atrodo, bet šiaip bendras vaizdas tikrai puikus ;D
pirma ikona tokia įdomi, o va antroje irgi reikėtų daugiau ryškumo. na, čia gal ir skonio reikalas, mat man labiau prie širdies ryškios spalvelės ;D
sėkmės tobulėjant ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:21 pm

Ačiū už komentarus ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:48 pm

Logas man patiko, gražios spalvytės labai : ))))
O ikonos nelabai : /
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:02 am

Na ačiū už komentarą ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:13 am

Logas - labai jau vienoidai ten viskas;d reikėjo imti kitokius paveiksliukus; D
Ikonos - man pirma labai patiko; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 11:41 am

Ačiū ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 11:44 am

man loge nepatinka tas baltas apšvietimas, bet šiaip tai gražuuu Varlytės darbai. 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 11:44 am

Ačiū ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:58 pm

O man logas patiko ;)
Tiesą pasakius ,man tavo darbai išties ne visada patikdavo, toki perkrauti pasirodydavo ;>
O dabar labai faini, mieli toki, tik kokybės norėtųsi (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 3:08 pm

Ačiū ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 6:15 pm

Pridėtas (kažkoks) logas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 7:32 pm

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/25aqh47.png <- VAU, Varliau! oO Nu čia tai pavarei, žinok! Žiūriu aš į šitą darbą ir man LABAI patinka tai, ką matau. Šaunuolė! Varlytės darbai. 488564
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 7:36 pm

Ou... Aš tokia neapsakomai dėkinga (hug) heart


Paskutinį kartą redagavo Varlyte, Pen. 11 12, 2010 10:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:18 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:18 pm

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/2mg35fr.png

Šitas variantas man labiau.

FOntas gal ir nelabai tiko, bet tikrai labai gražus <33333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:30 pm

Ačiū labai ;)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 10:48 pm

Tas rudas twilight'o logas man gražiau žiūrisi, gal dėl švelnesnių spalvų. Kas nelabai patiko tai tik fontas, o Background'as visai gerai žiūrisi. Ką gi, sėkmės toliau dirbant ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:42 pm

tą logą reikėjo padaryt nespalvotą. būtų labai gražiai atrodę! Varlytės darbai. 858641
bet ir šitaip niaaam
Varlytės darbai. 858641
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Varlytės darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės darbai.   Varlytės darbai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Varlytės darbai.
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Deco's Darbai.
» Varlytės-Austutės nesąmonės
» ♥glušės darbai
» Aguonos darbai
» Nelsono darbai su PS.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: