rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Deco's Darbai.

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 2:27 pm

Taigi pš gavau prieš kelias valandas ir štai mano patys pirmieji darbeliai ;DD
Deco's Darbai. Avas2dDeco's Darbai. Avas3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 2:57 pm

nu negaliu nieko pasakyti kai padarei tik 2 avatarus. įdėk daugiau. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 3:36 pm

Pasistengsiu dar kažko įdėt ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 3:55 pm

Niek ypatingo juose nematau...laukiu tolimesnių ir daugiau darbukū :)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 7:41 pm

spalvos gražios. daugiau nėra ką pasakyti (: tad laukiam naujų darbelių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:20 pm

Jau labai paprastučiai, kirpimai nelabai įdomus ir spalvos nlb 01
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:44 pm

Na gal kaip pirmi darbai nėra labai blogi? DDD:
Ir štai pirmasis mano blendas:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:49 pm

Nelabai gražiai žiūrisi tekstūra ant merginos kairėje, o ir tas mėlynas dalykėlis jai ant akies galbūt labiau būtų tikęs ant merginos šalia :DD Bet, vau, tikrai nepatikėčiau, kad tai pirmieji tavo darbai, atlikta tikrai puikiai! :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:53 pm

Dėkui už kritiką (: kitą kartą pasistengsiu dar labiau ir atsižvelgsiu į komentarus :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 8:56 pm

Reikėjo nuo merginos nutrinti textūra, ir užrašo nėra ir truputi tuštokas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 9:06 pm

Reiks įsikelt fontų ;DD Kitas darbelis tikiuosi pavyks geriau..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 9:13 pm

Na.avams neturiu priekaištų.kirpimai geri.spalvos taip pat.toki paprastučiai.o parašo negaliu pažiūrėt.so.per laiką tobulėsi.tad sėkmės.;}}
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 9:40 pm

aš rigi nepasakyčiau, kad esi naujokė knisinėjantis su PŠ. Tiiiiikrai geras blendas! klaideles jau pasakė butterflyjus, bet iš tikrųjų tikrai gražu. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 9:46 pm

Dėkoju labai labai :}
Moonshine' Kodėl negali jo pažiūrėt? oO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 10:08 pm

Per wapą sėdžiu,nes esu išvarius.velnias.kaip noriu pamatyt.gal gali idėt ne spoileryje?:DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 9:12 am

Štai ;DD
Deco's Darbai. Kkaty
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 9:24 am

galejai nuo mergos kuno ir akies texturas nutrinti, be viso sito gan
tustokas, bet spalvos mielos balionėlis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 9:55 am

man nelabai patiko, per daug bluro mano manymu, bet už tai spalvos labai mielos ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 10:20 am

Nauji:
Deco's Darbai. Taylor1aDeco's Darbai. Taylor2z
Caramella' dėkui :}
cnono' Šiaip atrodo daug blur'o nedėjau Bet tos antros merginos veidas kažkaip susiliejo oO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 11:10 am

Jau labai paprastučiai, kodėl tu nebandai su textūros?
Ir pirmojo kirpimas negražus,o antrajam man patiko, tik reikėjo truputi daugiau darbo įdėti. (nors ir pati nlb mokų daryti avų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 11:30 am

Monika' Nelabai man kokios tekstūros tiko ,o kad būtų labai pergrūstas irgi nesinorėjo :<
sigo bandymas:
Deco's Darbai. Katysigas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 1:23 pm

Nepsakyčiau, kad esi naujokė O.o Avatarai labai paprastučiai, blendas tikraai neblogas, nors jei būtų textūros aptrintos... mm... ;D Sigas fainutis <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 2:03 pm

Omg.bet tai tu žinok greit tobulėji.ir vat to tau reik pavydėt,nes reiškia,kad po kurio laiko jau darysi tobulus darbus. o.o

šiaip kaip pirmas tj.mmm.labai gražus.ypač jei dar būtų tekstūros nutrintos.
su Momsen gal biškį tuštokas.reikėjo kokį užrašą užmest ar ką.
o sigas tai žiauriai gražus.mm.man jis labai patiko.;}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 5:02 pm

Sigas: Gal būtų visai ir nieko bet spalvos tokios hmm.. netikroviškai per ryškios ;D ir nelabai kažkaip deri ;D čia kaži psd ar pati maišei spalvas? ;D jei pati tai tuomet geriau parsisiūsk paprastų psd ir nuo jų pradėk :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitimePen. 08 27, 2010 9:09 am

Sigas: man patiko, tik tos merginos veidas toks švytintis, kažkaip labai į akis krenta. Deco's Darbai. 48281
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Deco's Darbai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Deco's Darbai.   Deco's Darbai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Deco's Darbai.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Varlytės darbai.
» Gaby* pirmieji darbai
» Aguonos darbai
» Nelsono darbai su PS.
» deii darbai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: