rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 MoonShine.♥

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 8:19 pm

Tas naujausias sigas iš tiesų man neįtin patiko, žinau, kad gali geriau, todėl tai ir sakau. Fontas netinka, nors spalvos parinktos gerai ir tas perėjimas, fonas atrodo kiek murzinas, bet suprantu, tai textūros kaltė. Šiaip man jame galbūt netgi kažko ir trūksta, gal kokios idėjos, nežinau tiesiog pati, žodžiu sėkmės kuriant ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 1:14 pm

eik tu. negaliu aš geriau (sun) ačiūūū ;***

NAUJA.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 1:18 pm

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/ta526h.jpg
pas tave visi sigai vos nevienodi, merga vidurį, ir aplinkui nelabai ryškus fonas su kažkokiu paternu ar textura languota :DD bet šitas gražus (y) tik reiktų ko nors įvairiau :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 1:29 pm

aš tingiu ką nors naujo galvot. (sun)
ačiūū <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 9:57 pm

O man patinka. ^^
Tokie paprastučiai, bet labai gražūs darbai. :))
Imagination
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeTr. 02 23, 2011 1:51 pm

dėkui.;*****

NAAAAAAAAAAAAUJA!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeTr. 02 23, 2011 7:41 pm

Man patikti Sunny
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeKv. 02 24, 2011 4:38 pm

aww. ačiū ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 12:07 am

nevykę NAAAAAAAAAUJOS iconos ;sss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 10:27 am

http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2011/057/c/8/lost_icons_by_moonshine82-d3agyy0.png
Lost, LOST LOOOOOOOOOOST !!!! kdl tiek mažai su Džeku>? Kodėl nėr kaip Džekas ir Keitė bučiuojas? :DDDDD Labai gražios <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 12:12 pm

oooo, Pouu. su džekučiu ir kai jie su keite bučiuojas tiek mažai, nes tingėjau foto ieškot jų. xDD bet kitą kartą kai darysiu icon'as su lost jų padarysiu O__o
ačiūūūū <33333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 12:26 pm

iconos tai labai sweet ;* heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 02 27, 2011 12:46 pm

dėkui, saulele. ;***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 6:53 pm

NAAAAUJA
ir vėl icon'os. xD

p.s. kodėl mano tema vis dar I aukšte? O__o bet perkėlime buvo parašyta, kad perkeliama. :DD bet nesvarbu. žinau, kad iki II aukšto man dar toli. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 7:50 pm

Ei, perkelkit Ugnę į antrą-fucking-aukštą, nes ši moterėlė jo nusiplenė, vot. 8)

Naujos ikonikės labaaai gražios! Spalvos tiesiog fantastiškos. <3 Labai gerai, kad naudoji užrašus, beeet, mano manymu, nevisur jie tinka;o TAČIAU vistiek dėk, nes jeigu nedėsi - niekad neištobulėsi tame dalyke, kur yra spraga. 8) Keep goin', gurl, tau puuuikiai sekasi. MoonShine.♥  - Page 5 182342
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 8:19 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:43 pm

ieviau, awww. kokia tu miela (sun) atūūū <3333333
pou, nori? O__o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 2:22 pm

MoonShine.♥  - Page 5 858641 Eina ...
Koks grožis ..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 3:38 pm

tavo ikonos kaip visada nerealios. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 4:01 pm

Iconos tokiooos amazing <3 Tik kaip jau mickey minėjo, ne visur tinka užrašai. Bet visvien labai nuostabios ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 5:16 pm

ačiūūū labai žmogai. : *****
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MoonShine.♥  - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MoonShine.♥    MoonShine.♥  - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
MoonShine.♥
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» moonshine art.
» MoonShine.*
» MoonShine.
» MoonShine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: