rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dienoraštis

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 2:16 pm

o dieve mano. ;sssssssssss
ką dabar darysiu????????????????? ką darysiu???????????? nenoriu žiūrėt nei jokio gg, nei jokio tvd ar ko nors kito. ;sssss omg. viskas. aš numirou. ;ssss be lost viskas baigta. ;sssssssssss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 9:34 pm

Kodėl ta suknista tema turėjo išsitrynt? KODĖL?????? Juk ten visi pš darbai, o dar šiandien tokį padorų blendą padariau .. ŠAKĖSSSSSSSSSSSSSSSS
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 10, 2011 3:57 pm

Puiki muzikytė, gera nuotaikytė ir atėjęs savaitgalis, OMG, what can be better? :O<3
Ir tuoj Survivor, yesss!:))
Jau taip nebesveikai džiaugiuosi atėjusiu savaitgaliu kad shbfyucyuac... Miegas, pc, kiemas ir nieko neveikimas! O ryt HP, hehe. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:30 pm

hmh, visai nieko dienužėlė. Pc, skype, karaokeė dienelės valandėlė, šokiai su savim, muzika ant viso garso ^^ "tipo" sirgimas. Gera išsimiegoti buvo, saulytė, biški vasaros nostalgija kaip visada užėjo. Šiaip diena beveik be nuotykių ;D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:41 pm

išsitaškėm šūlėj Rainbow Dummie kaip gera tris pamokas nieko neveikti, tik klausyti visą šūlę drebinančios muzikikės (rock) oras vis gražesnis ir gražesnis, aaaaa, PAGALIAU, pagaliau ištrauksiu savo dviratį iš kažkin kur <33333 pavasariiiiiiiiiiiiiiiiiiis
i just came to say hello!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:25 pm

Blemba reikėjo šiandien spręst matieką. ;xx
Kaip jos nekenčiu , dar reikės eit daryt , kaip neapkenčiu , kodėl ji man taip nesiseka , ?
Ot rupūžė a ? : DD
Būtų stebuklas jei ją suprasčiau ...
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 8:20 pm

pavaaasaris olialia tururu bum šala la lu la lili tiriri yo yo, party chebra, nu nu!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 8:22 pm

šiandien susitikau su Reda, ji pasakė, kad aš išgražėjau, suvalgėm šokoladukus ir sėmkas, vėliau susitikom prie pc:)
ir dar! nusilakavau nagus prancūziškai:)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 8:25 pm

bet miglė tikrai labai išgražėjo! ir jos nagai, ir veidas, ir džinsai ; DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeAntr. 03 22, 2011 8:47 pm

o redos nosis (smirk)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitimeTr. 03 23, 2011 3:28 pm

Visa savaitė atsiskaitymai. Pusei jų, tiesą sanakt, net nesimokau ;D
Iš fizikos labaratorinio gavau 10. Šiaip stebuklas čia. ;D Bet velnias žino kiek gausiu iš kontro. Turbūt mažai. Pievos ten ;D
Šiandien nerealiai prisižvengiau. Su klase varėm į biologijos olimpiadą, tipo žiūrovais būsim. Praleidom lietuvių skaitinius ir matieka(woho!). O per chemiją turėjom rašyt kontrą. Aišku, nieko nebuvau išmokusi, bandžiau "praslyst". Dėl vieno senuko gyvenimo istorijos, mes žaiuriai pavėlavom į chemiją ir visus paleido namučio(woho again).
Grįžusi namo žiauriai susierzinau, nes:
1) netyčia ištryniau visas nuotraukas iš fotiko NESUGRĄŽINAMAI ;sssssss
2) Mama apvertė mano kambarį.
3) Neradau nieko skanaus pavalgyt.
Bet šiaip dabar esu linksma, nes atsilygindama mamai suverčiau jos komodos stalčių. Hihi, užjaučiu ją. Žiaurus vaikas aš esu, žiaurus. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienoraštis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Paslapčių dienoraštis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: