rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dienoraštis

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:16 pm

sninga sninga sningaaaaaa
gaaaad, man sniegas laimę neša. ;DD anglų mokytoja tikrai manę myli ;DDDD o gruodžio pirma jau žada 23 laipsnius šalčio, tikiuosi leis neit šūūlėn :Oooooooooooo
reik išsitaisyt chemija ir viskas bus ok. dar rusų. nu bbet rusų nk tokio, bet kaip reiks chemija išmokt ;oooooooooo turėsiu visa savaitgalį..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 9:07 pm

Šlapdriba. Fuuun. Jeigu naktį prisnigs gausiai, teks laukti Bernų Reakcijos Į Sniegą. As always ._. Plius, vėl susirgau, ir vėl be temperatūros, ir vėl prisivalgiau ledų, vildamasi, kad pasveiksiu. More fun!
Palaiko tik mintis, kad antradienį nereikia į mokyklą (but wait, much more fun - pirmadienį reikia!) Yaay, meh fakdapt ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 9:18 pm

Viešpatie ryt vokiečių rašyt T_T kodėėėl? jeigu nerašysiu gausiu 2 .-. Geriau rašytumėm betką tik ne vokiečių. x.x So užtenka apie tai.Jeigu sugebėčiau susilaužyt koją vistiek turėčiau eit O__o nes gaučiau 2. (nesugebu baigt ta durna tema so tęsiam) Šiandien snigo. (žiauriaai faina žiūrėt į krentančias snaigees Dienoraštis - Page 2 305713 ) Gerai negaliu galvot apie ką nors kitą negu apie mokyklą ,__, tai ždž su Gabija prastūmėm matieką,prastūmiau vokiečių (kiek tik galėjau) ,bet vistiek gavau minusą .-.,gavau 9 iš gamtos ir parašiau be jokių klaidų historyyy *happy dance* >DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 10:06 pm

Laikas... KAŽKAM! Kodėl aš nesuprantu monotoniškų santykių? Man atrodo šlykštu, kai įsigyji uodega a.k.a. mylimąjį. Tikriausiai tai dar vienas skirtumas tarp manęs ir tų likusių, normalių žmonių. Jeigu jūs taip mylit vienas kitą, kodėl nepalydit iki tualeto? O...o
Aš supratau, koks mano kelias. Aš negimiau lyderiaut, bet ir negimiau, kad būčiau kažkam po padu. Pradėjau vertint vienatvę. Tikriausiai todėl, nes tada būnų su savimi. Nereikia niekam šypsotis ir tvirtinti, kad tau gerai. Nereikia ir žodžių. Na, tik kartais. Pamiršti pykti, meilę, nepasitenkinimą savimi, pakyli virš žemės. Išgyveni kelis skirtingus gyvenimus, suprasdama, kad ateitis tėra burbulas ir ją perkurti gali kiek tik tu tegeidi. Pasinėrimas į save tave gali ir nužudyti. Pagalvok. Kai neapsimetinėji, kai žiūri tiesiai į tą skurdžiai apsirėdžiusią, niekieno nemylimą Tiesą tu pamatai, koks apgailėtinas buvo tavo gyvenimas, kiek tu iškentei ir ką ignoravai, nenorėjai pripažint, bet dabar... Dabar nėra pasirinkimo. Man derėtų pabust iš sapno. Atmerkus akis pamatysiu, kad esu Fantomų Name, savo motiną sėdinčią šalią ir glostančią tamsius plaukus, o apačioje girdėsiu radijo traškesius ir žinosiu, kad visi, kurių man reikia yra gyvi ir niekad manęs nepaliks ir neįskaudins.
Skamba apgailėtinai.
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 10:43 pm

Kaip atskirti tai kas tiesa ir ne? Iš kur žinoti, ar tei egzistuoja, ar tai tėra dar vienas paikas, galvoje pabudęs dalykas? Kaip visą tai išsiaiškinti? Kaip žinoti, kad eidama tuo ilgu keliu, staiga sustosiu, pagaliau suvokusi, kad viso to niekada nepasieksiu? O kelio atgal nebebus...į priekį taip pat. Stovėsiu vietoj ir pulsiu į neviltį? Ką reikės daryti? Kodėl, kiekvieną minutę, pamažu artėju to kelio pabaigos link? O gal tiksliau, kodėl aš viską gadinu ir tarsi kaspiną, tą kelią siūlą po siūlo irdau? Ką man reikia daryti, kad viską pasiekčiau, apie ką dabar galvoju? Juk tai ne nuo manęs priklauso...na, taip, kai kas ir nuo manęs. Bet toli gražu ne viskas, viena to padaryt niekaip nepajėgčiau. Juk aš stengiuosi, darau viską, kad tik man pavyktų, siekiu to savo tikslo, bet žinau, kad tuoj nuleisiu rankas, nes nebežinosiu, ką daryti toliau. Man trūks drąsos, trūks proto ir gudrumo, trūks visko, ko reikės tam dalykui pasiekti. Teliks tik svajoti? Žinau, kad taip ir bus, bet juk negalima pasiduoti, tiesa? Reikia eiti iki galo... o kai prieisiu tą galą, nieko nebegalėsiu padaryt, nes viskas priklausyt turbūt tik nuo likimo.... turbūt išprotėjau ;/
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 12:30 am

jaučiuosi laiminga. Atsikėlus pamačiau apsnigtus namų stogus ir kažkodėl tada labai užsinorėjau Kalėdų. Nors jų nelaukiau dėl mamos, bet labai labai noriu tos Kalėdiškos nuotaikos. Ahhh.
Šiandien pasiėmiau savo kūmštines pirštines (rofl) ir tada pagalvojau apie šiltas vilnones kojines, kurių šiais metais negausiu iš močiutės. Skamba juokingai, bet tai mane priverčia susigraudinti. ://
Oh gahd. Kaip buvo gera pasikalbėt su Rusne ir išgirst jos balsą! myliumyliumyliu.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 11:39 am

kaip gera jausti kalėdinę nuotaiką Rainbow Dummie
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePir. 11 29, 2010 9:50 pm

Žodžiu.. žiauružiauružiauru..
Iki atostogų liko ne be daug, na pagalvojus tikrai mažai, o už matematiką man išeina 3, nežinau kaip reikės taisytis, nors mokytis aš nepasiryžus, o dar tokio dalyko kaip matieka. Bet šiaip gera gyventi vien dėl to, kad jau yra sniego ir pagaliau galėsim mėtytis gniūžtėmis, nor ir nelimpa sniegas, lol ;DD Šiandien variau su savo nekenčiamiausiu paltu į mokyklą, kodėl nekenčiamiausiu? Jis baisiai išsipūtęęęęs.. atrodo ranka normali, bet kai užsivelki jį, ji dvigubai pastorėja, bliot kaip jo nekenčiu.. geriau jau eidama šaldiu, bet dėsiuos daugiau rudeninį paltuką, kol man nesusiaurins normalaus palto. Oh.. kaip ir viskas.. aii.. dar reikia Juditai laišką parašyt, vot, lakiūūū..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:23 pm

Kodėl aš šiandien keista? Kodėl aš šiandien visiems sugebu tik gadint nuotaikas?
Ryte apsihug'inom su S, o vėliau sėdėjom pamokose ir tai aš pikta, tai linksma. Kaip užknisa. :// meib.. gal dėl to, kad miegojau prastai? o dabar dar ir su deMessium sugebėjau susipykt. :xxxxxxx ėėhh. tokia bloga ta pirmoji žiemos diena. ;////
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:51 pm

Kuo toliau, tuo labiau man aišku, kad mano šūlė, ypač klasė, yra DIEEEEEVIŠKA! nes yra... baisiai nerealu. I Love
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 7:52 pm

Kodėl man vis dažniau atrodo, kad man žmonės yra reikalingi labiau, negu aš jiems?..

p.s. noriu atostogų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 4:29 pm

šiandien mane apėmęs džiaugsmas. nors pradžioje dienos nelabai buvo nuotaikos. ypač kai sužinojau, kad Agnė ligoninėj, Rūta serga iš vis paniurau. taip trūko šilumos iš Silvijos. <333
bet apie tai nesvarbu. svarbiausia, kad po šešių pamokų likome visa klasė ir puošėm klasę. yeeaaah. buvo smagu. visi be galo draugiški, dainavom, puošėm, juokėmės ir panašiai. <33333333333333
paskui sužinojau, kad antro auto nebus, o eit pėstute nynoriu per tokį šaltį. >_< galvoju važiuosiu su mikru, bet many many neturėjau šnd pasiėmus. paskolino ir tada pakilo nuotaika, nes nereiks eit pėstute. ;DDDD ėjom pusę klasės gatve, žiūriu autas atvaro. yeaah. nuėjau, paklausiau ar dabar važiuos ir pasakė taip. jėgajėgajėga. ;DD
labai myliu savo klasę! (hug) <3333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 6:12 pm

meeeeh šen lb tikėjosi DAR KART nuvažiuot į poteriuka, bet mamukas nevažiavo ir poušinkus lb supyko o.O. bet tada parsiuntė iš linkomanijos poteriuka ir pažiūrėjo su mamuku, bet mamumkas pasiveitė drauge ir ji visa laika burbuliavo, kad filmas visai nepanašus į knyga ir, kad lievas. o man filmas lb patiko o.O.
supykau. ;DDDDDDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 2:11 pm

negaliu to apkęsti. ko ji viskuo nepatenkinta? ko ji užsipuola dėl kiekvieno šūdo? ji visad apkaltina mane. sugeba taip viską padaryt, kad dėl visko likčiau kalta aš. ir niekad nesugeba pripažint tiesos ir tai, kad ir ji kartais būna dėl daug ko kalta. ne vien aš. bet pradedu nekęst ir jo. jis pykdo ją. jie riejasi. norėčiau, kad jie išsiskirtų. norėčiaunorėčiaunorėčiau. gal taip pagerėtų gyvenimas visiems? iš dalies net nemyliu jo. jis net nesielgia kaip turėtų elgtis. kokio velnio turėjau gimti tokioje suknistoje šeimoje?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 2:42 pm

šiandie aš miegojau iki puse 2. o.O. žiauriai supykau ant savęs, db diena bus lb trumpa ;ss o aš taip nenoriu į mokykla. o ir galva jau pradeda skaudėt nuo tėčio burbuliavimo. galiu pasakyt tą patį ką ir ugnė: NORĖČIAU KAD JIE IŠSISKIRTŲ" kalu kiekviena diena mamai tai į galva. gal kas nors paaiškinkit kodėl ji to nepadaro? juk sakė, kad jo nemyli.. kaip ir aš.
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 8:56 pm

Hmmm man net pačiai keista sakyti, gal kiek širdį skauda, bet rimtai, pagaliau galiu ištart, kad man visiškai nusispjaut. Nebesu prisirišus prie nieko, esu laisvas paukštis. Žinoma, gaila tų visų senų akimirkų, kurių turbūt nebeįstengsiu pamiršti. Kurios buvo tokios šiltos, jaukios ir nuostabios. Bet aš atradau ir kitą savo dalį. Kas nesugebėjo to priimti ar suprasti - su tuo mūsų keliai išsiskyrė. Bet kai kurie supranta ir tai. Turbūt pagaliau tapau ta Juste, kuri BEVEIK žino ko nori, po truputį tampa realiste ir supranta, kad gyvena realiame pasaulyje, o ne kažkokioje tobuloje pasakoje. Bet iš kitos pusės....tragiškai pašlijau, ar kaip ten. Tapau visai priešingu žmogum sau pačiai ir nebežinau ar noriu likti senąja Juste, ar būti tokia. O gal viduriukas? (smirk) vienaip ar kitaip, turiu suimt save į rankas, nes perlinkau per tą normą, nebegaliu būt tokia paika, kvaila ir durna...ankščiau tai buvo saikinga, bet dabar....neveltui sakoma, kas per daug, tas nesveika. Gi reikia būt protingu žmogum ir leisti sau būti vaiku, tai suvokiant...priešingu atveju, kaip neseniai atsitiko man, bus blogai. Ech, nu ir pofik, yra taip kaip yra, viskas bus taip kaip reikia...žinau, viskas susitvarkys, arba ne :} O jei ne, tai aš sugebėsiu visą tai išmesti iš galvos. Ilgai ir sunkiai teks kankintis, bet aš tai sugebėsiu, žinau. Man neleis liūdėt saujelė žmonių...žinau tai (smirk)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 16, 2010 10:29 pm

trys... du... vienas... BOOM
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 1:52 pm

jis visada viska gadina. aš jo nekenčiu. tikrai nekenčiu, negaliu klausyt jo balso į jį žiūrėt, negaliu būt su juo vienam kambarį, važiuot kartu su juo mašinoi, negaliu sėdėt kartu su juo prie stalo. bet šiandien viktorijos gimtadienis. tortas, dar mama kažka kepa. kaip išsisukt? taip ir pasakiau, kad su juo prie vieno stalo niekada nesėdėsiu. tikiuosi pavyks.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimePen. 12 17, 2010 2:35 pm

Visą dieną noriu miego... oh, gerai, kad į šūlę nereikėjo, nes būčiau vidury pamokos smigus. Ir kava nepadeda, net tris puodukus išgėriau! Karočiaa.
Vienintelė paguoda ta, kad šian penktadienis ir nereikės daryti namų darbų. Good, galėsiu pamiegoti;o
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 3:58 pm

Keistos tos Kalėdos... lauki jų pusę metų, o kai ateina, nė nepajauti, kaip praeina... o_O jaučiuosi kaip koks invalidas, viską skauda, miego noris, būtinai reikėjo ant kalėdų susirgt, nu damn hm tikriausiai kalėdų proga brolužėlis nutarė suinstaliuot man naujus windausus, kuriais naudotis tiesiog neįmanoma, persunkios technologijos redai, nepaisant to, viskas delete'inosi hm hm katik buvo įvykdytas sprendimas, kad šiam durnam kompui nereikia fotošopo, bet torrentuose vistiek dėl kažin kokios priežasties tupi fotošops ir keliauja pas mane Rainbow Dummie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 12:08 am

lalaaalalal
susipažinkit su SMAGIOSIOMIS pou atostogomis
ji vis deina sėdi prie pc ir valgo saldainius, šokoladus geria arbata iš didžiausių puodų ir ji JAU priklausoma nuo kompiuterio. argi ji ne mldc? :>>>> gaaaaaad jai tikrai reikia veiklos, kodėl man negali nupirkt gero fotiko? man jo reikia. gal ištaškyt sena į sieną. o gal kas nors man padovanos gera fotika????????
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 12:30 am

šiandien buvo stupudovai geriausi dc EVER.
iš pradžių buvo karnavalas. rinko geriausias kaukes and blah blah blah. patiko man būt panke. turėjau skiauterę. mūsų klasė buvo kūūl. bet šiaip esmė buvo in da dc.
huuh. aš kojų nepajudinu. vos pasivelku. tikiuosi dabar visada bus dc tokie geri. o jau tas dj'ejus. rawrr. toks sexaaas. O_oo labai daug teko kartų vaikščiot iki jo ir liept kitą dainą jungt, bet negaliu sakyt, kad buvo vien lievos dainos. tik blogai, kad buvo trumpi dc. nevermind. po jų ėjom už seniūnijos padaryt gurkt ir paskui teko melstis, kad mama neužuostų. ;dd
bet šiaip viskas buvo žiauriai čyystai. gerai. tas sexaas dj'ejus, pankų chebra, dc, gėrimai ir visa kita. ir visai nesvarbu, kad nepaeinu.; DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 3:28 pm

šiandien lieva diena
lb lieva diena
aš privalau ten nuvažiuot ir neleist jai važiuot
tik žinoma neišdrįsau pasakyt ko galvojau tai db gali būt išeis
bet dar yra laiko iki rytojaus vakaro ;))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:35 pm

aš laiminga. bet tik dabar apie tai susimąsčiau. visada buvau laiminga, bet ne visada tai pastebėdavau.
kodėl laiminga? nes galiu jausti lietų, šilumą, meilę, nuoširdumą, galiu matyti, saulę, šypseną, dangų ir visa kas supa mus, galiu apkabinti kitus, galiu kitus paguosti, pradžiuginti, priverst nusišypsoti, moku džiaugtis mažais dalykai, galiu įvertinti draugus, galiu juos išlaikyti ir nepaleisti, moku juos branginti ir dar net moku svajoti! turiu Pauliną, Agnę, Silviją, Rusnę, Jeleną, Ievą, Eriką, Agnytę ir dar daug kitų. ir dar. juk dar turiu 30 Seconds To Mars. juk turiu tiek daug! tad ko žmonės pergyvena, kad jie nelaimingi, kad jų gyvenimas blogas? aš laiminga, nes moku tai įvertinti. tuos mažus dalykėlius, kurie verčia šypsotis. juk galiu pasvajot apie negyvenamą salą, apie vaikystę. galiu vasaros naktimis žiūrėt į žvaigždes, galiu juoktis, galiu rašyt dienoraštį, galiu klausyt muzikos, galiu girdėti, galiu kalbėti. juk turiu tai, apie ką kai kurie vaikai nė negali pasvajot gal vieną dieną įvyks nelaimė. gal žūsiu. gal man kas nors bus ir visa tai prarasiu. galbūt apaksiu, nebematysiu saulės, lietaus, draugų, dangaus ir daug daug dalykų. galbūt neteksiu kojų. negalėsiu vaikščiot. o galbūt susirgsiu vėžiu ar kokia kita sunkia liga. o mirties patale juk šitiek daug neturėsiu. tad kur aš buvau visą tą laiką? aš tokia laiminga, kad šitiek turiu! tikraitikraitikrai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitimeSk. 03 06, 2011 2:15 pm

Artėja gimtadienis .
Žiauriai laukiu : }
Jis kovo 9.
Tikiuosi kas nors pasveikins .. būtų taip miela ... nors čia esu dar naujokėė ...
Kažkaip kolkas nepritapau ,. : (
Man bus dvylikas {mazgylėė : D} . Tėvai vis nervuoja su klausimais "KO nori gimtadieniui" : DD
Šiandien vėl pradėjoo .. ; DD
O pati aš nežinau , nesugalvoju nors iki gimšės liko trys dienos ; xx

Tikiuosi sugalvosiu . Tai tiek : D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienoraštis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Paslapčių dienoraštis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: