rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dienoraštis

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 1:16 am

mažas rašo:
išsiliejam. ; DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 4:48 pm

ne nu. >___<
kaip sunervino.
auditas atėjo į KŪNO KULTŪRĄ. KODĖL? O__________o
gi viskas ten awkeeeey su ta kūno kultūros pamoka.
ir kiek daug rašėsi. odievodievodieve. nors vis tiek dėl to mokytojas kentės, o ne aš, bet vis vieeeen. ;//
o jei ryt ateis į klasės valandėlę? jopšikmat. išvarysiu aš tas bobas arba diedą. neleisiu. x_______________________x
kažkoki durniai užvaldė mokyklą. naaafik. aš neleidau jiems ateit ir tikrint mūsų mokyklą. >_____<
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 5:31 pm

Ir kam man ta biologija? O dar ta durnė, kuri nemoka kirčiuoti! KAS JAI LEIDO BŪTI MOKYTOJA?!
Bet eik tu naaaa, kaip bijau to tėvų susirinkimo. O jei jiems duos dienyną?! Amen telefonui O...o Dar iškalt aukštumas, žemumas ir taip toliau...
Koks durnius nusprendė, kad biologiją reikia diferencijuot? x.x
Ale jiems sunku tą šildymą įjungti? Užsiniečiai išvažiavo, o jūs galūnes nušalkit. Dėkui, nereikia.
Pasisekė mokyklos durims. Man rytoj pirmos baseinas.
Kaip užknisa prisiimti "nematomos" pozicija. Čiuju mane pamatę, visi pamano, kad klausau kokios Rihanos, Katty Perry ar dar kokio velnio. Niekas nežino, kas kunkuliuoja manyje. Gal taip geriau? Niekas nespės iščiulpti mano sielos iki pilnametystės.
Reiktų šiandien padaryti dar vieną TRIAD'ą, tik nesugalvoju kokią -.-
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 6:12 pm

RYTOJ!!!!!!!!!!!! Jau rytoj!!!!!!!!! Pagaliau, visus metus laukta dienaa Waha Waha Waha
laukiu nesulaukiu Weeeee juūs neįsivaizduojat kaip laukiu o.O......... omg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 6:22 pm

Kažkodėl nujaučiu, ko Paulincė laukia rytoj. O Ieva to pačio laukia, tik šeštadienį, jeigu Ieva ištikrųjų žino, apie ką Paulina kalba/rašo... oO

ok.
Šiaip nežinau,verkti, ar juoktis... Viena vertus, aš nerimauju.Logiška. Juk kaip galima būti visiškai ramiai, kai tavo artimam žmogui gresia kasnors blogo?.. :// Na, arba ne... tik spėliojimai, o aš nekenčiu nežinomybės. Tai knisa.

Kita vertus, aš džiaugiuosi. O džiaugiuosi artėjančiu šeštadieniu. Jeigu viskas klostysis gerai, tai galbūt PAGALIAU išvysiu tą filmą! <3 Ooo, vargeli, turėtų būti jėgaaa.

Kalbant apie šiandieną, tai buvo, hm, lievoka diena, palyginus. Gauti 7 už biologijos praktinį darbą? Žiauru. Aš net už kontrą daugiau gavau, ble...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 3:29 pm

norėčiau prilipti prie šios kėdės, ant kurios dabar sėdžiūūūū, NENORIŪŪ eiti sesės parsivesti ir vėl iki rytojaus nematyti neto !!!! jaučiu žinau, ko prašysiu kalėdžiaus....INTERNETO !!!!!!!!! nes nusibodo man pas tetą amžinai bėgiot
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 4:31 pm

šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio šeštadienio!! Dienoraštis 150691
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 6:47 pm

Kaip gera buvo eiti įsikabinus jam į parankę. Tai netgi panaikino visas šiandien patirtas nesąmones.
Rytoj - ketvirtadienis. Nenoriu, kad jis ateitų. Nenoriu.
Kaip norėčiau, kad jis būtų drąsesnis... Reiktų jau dabar jam daryt kalėdinę dovaną. Žinau, tiksliau, jaučiu, kad jam tikrai patinku, bet mane tiesiog smaugia, kad jis nenori to parodyti. Gal dar nelaikas? O..o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 10:10 pm

DIAVAŽI nuostaabu, negaliu atsidžiaugt. žinoma visą filmo galą praverkiau, bet verkė visa salė, o kaip visi plojo ir pradžiugo ir pabaigoj. nuostabu sėdėti salėje pilnoje HP manijakųųųųų. gaaaaaaaaaad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 6:31 pm

jėėz. kodėl visi kalba vien apie Kalėdas. KODĖL? man darosi skaudu. juk mano mamai bus skaudu, o man dėl jos taip pat.
nenoriunenoriunenoriu. šių metų Kalėdos bus blogos ir net gi labai. ;ss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 6:42 pm

Kalėdos... Pf.. Pati mano nekenčiamiausia šventė! Daug dirbtinių šypsenų ir linkėjimų, nenuoširdžios dovonos ir t.t.
Nenuostabu, tikriausiai taip yra dėl to, nes niekas manęs nemyli ir nesijaučiu mylima.
KETVIRTADIENIS. Tikiuosi tėvas nepaims dienyno į rankas -.-
Man atsibodo tos klasės dramos. Žinoma, kartais ir aš prisidedu, bet pagrinde dominuoja JOS. Tikriausiai taip yra dėl to, nes jos turi čia daug vyresnių draugų, tad jaučiasi turinčios stogą... Die bitches, die!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 7:30 pm

Mishi rašo:
Kalėdos... Pf.. Pati mano nekenčiamiausia šventė! Daug dirbtinių šypsenų ir linkėjimų, nenuoširdžios dovonos ir t.t.

Koks keistas požiūris... Nesupyk, bet manau, kaip patys elgiamės, tokius ir kitus matom. :> Man tai graži šventė ir jeigu aš nuoširdžiai dalinuosi šypsenomis, tai ir žmonės atsako tuo pačiu.
ok, nvm.

O aš DARVIS laukiu šeštadienio. OH MY FREAKIN' GOD, kaip laukiu. oh oh oh oh oh..! ^o^'
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 9:03 pm

Maybe i have memories, kurių nelinkėčiau niekam pergyvent? Aš paprasčiausiai nekenčiu daugumos metinių švenčių, už ką "dėkinga" esu savo gimdytojams. Visa tai tampa viena didžiule reklama. Be to, nemanau, kad Kalėdos kaip tik tas metas dalintis šiluma. Aš ją galiu dalintis, kad ir, vasara. And, as you see, i am unfriendly.

PAPILDYMAS: Pradėsiu gerbti savo auklėtoja. Maniau, kad jis visai aklas ir nieko nemato, bet, tikriausiai, klydau. GALAS FO' THREE MAUŠĖS!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 9:53 pm

sure, sure... aš nesmerkiu, gerbiu tavo požiūrį (ar nuomonę, hm), tik išreiškiau nuostabą. O kad Kalėdos "metas dalintis šiluma", tai aš to net nesakiau. Tiesiog man kelia šypseną pati Kalėdinė nuotaika, Kalėdinės dainuškos ir laimingi (mažiau, ardaugiau) kitų veidai, and so on. Juk žmogaus savijauta priklauso nuo supančios aplinkos, yeah? :>
Ak. Kalbu tik iš savo pozicijos. Pilnai tikiu, kad tau netinka nė vienas pasakytas mano aspektas, o kad tu nedraugiška, tai, hm, negaliu nieko pasakyti, nes bendrauti neteko. :> Manau, pačiai teigti, kad esi nedraugiška - yra kvailoka. Gal tiesiog aš tau nepatinku, ar tavo "gimdytojai", ar dar kokie žmonės... netikiu, kad savo draugam esi nedraugiška. ^^
blah. Išsiplėčiau. Nenorėjau. Aš kaip visada... :DD
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 18, 2010 10:11 pm

Nu pyzė kazė, jei būčiau tamsoje įžlibinusi TOS mašinos numerį, būčiau pasiuntusi žudikus ją sudaužyta. Karuoč karuoč, aptaškė, nutaškė pusiaukelėj, kai vos vos iki stotelės beliko ų.ų
Bet rimtai, šiandien kažkokią nenormali diena. Šuo pabėgo, o po valandos grįžo ir prie durų kniaukia. O Laura Lotužytė kukčiodama namuose ir šaukia: "Murka! Murka!" Ai, šiandien prikūrenau... tai dabar karšta, neįsivaizduoju kaip užmigsiu. SIAUBAS #%^$#%^&^
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimePen. 11 19, 2010 7:15 am

Pagaliau taip ilgai laukta savaitės diena - PENKTADIENIS! Meet'as su savo žmonele, na kas gi galėtų būti dar geriau (: Oh.. šiaip nujaučiu, kad šiandien nenutupėsiu savo kailyje, nes vakar buvo ganėtinai rami palyginus pagal visą savaitę, kai eidavai ir išdarinėdavai su draugėmis visokias nesąmones ;DD Yeah, o šiandien Ritkus vėl pasiruošęs pasireikšti!
Hmm.. damn.. pirma pamoka matematika *vimt*, kaip nors.. ech, wish me luck :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimePen. 11 19, 2010 2:09 pm

Oo, man kaip ir Tarkiui šiandien pirma pamoka matkė buvo! :DD

wooooooo! Penktadienis! *dance sing evil dance laugh sing dance party party* :DDDD
Kątik užsirezervavau bilietus į rytojaus HP seansą. Dienoraštis 832163 superrrrr!

bet čj šiandien teks daryti nd, nes belenkiek pirmadieniui užduota... o_O
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimePen. 11 19, 2010 2:25 pm

godz godz goooooodz, aš turėjau Kiprą užmušt už tai, bet neužmušiau! ir kaip jos žvengė, kad net Moniką teko batais apmėtyt o_O neskaitant to, labai kūl diena, maximoj pigių šogetenų prisipirkau net, pasivogiau kažkokios babūlės kortelę haha evil
irrr yay, PENKTADIENYS!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimePen. 11 19, 2010 2:34 pm

Ooo aš Norfoj Milkų prisipirkau <3333333333
niomniomniom
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimePen. 11 19, 2010 4:49 pm

hahahaha. kimštukai su pirštukais yra durniaaaaaaaai. O____________o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 9:18 am

Oaoaoaoaoaoaoaoaaa! Jau šiandieeeeen! Dienoraštis 858641
Kaip laukiu, niekas neįsivaizduoja. :>
<33333333333333333333333333
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 9:48 am

Ir vėl skusti bulves O.o
Noriu aš tų bulvinių blynų, bet NORIU juos valgyti, o ne gaminti. Bulves skusti! NO!
Karuoč, apsivogus aš tuose daržuose ir visi kaimynai iš Telšių. Blem, bijosiu išeiti laukan. Gal kas jau laukia su guminiais ir plytomis prie durų?
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeŠt. 11 20, 2010 11:31 am

Ahh.. šeštadienis, nors ir kvies kas nors, kur nors šiandien.. NEISIU. Noriu ramybės ir pagaliau poilsio ir dar, neskaudančios galvos.. blyn, atrodo žmogus išsimiegi, viskas normaliai.. bet neee, būtinai tai prakeiktai galvai skaudėti. Vaistų ryt tai nesinori ;s Tikėkimės dienos bėgyje praeis :}
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 6:20 pm

ech, koks džiaugsmas, kai pamatai krintančias snaiges ir išgirsti, kad jų žada vis daugiau ir daugiau, ir šalčius... Nors jų ir nemėgstu, beprotiškai džiaugiuos, kad jau ateina žiema <33333333333333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 6:57 pm

Kokia faina diena buvo, o dar ryt nereik į mokyklą. Būti geriau kolkas negali. :> Šokiai buvo suuuuper! :DD ai, myliu tą gyvenimą, jis gražus. :>

p.s. šian taip gražiai snigo, o mano plaukai liko šlapiiiii ir susibangavo , krč! :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienoraštis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienoraštis   Dienoraštis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienoraštis
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Paslapčių dienoraštis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: