rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Adminų ir modų pasitarimai

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeKv. 06 10, 2010 6:50 pm

...
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:05 am

Žmogeliaiii.. sugalvojau vieną durną mintį susijusią su avatarais ;DDDD
Žinau tai kvaila, bet vie tiek sumasčiau papost'inti ;DD
So, pavaikščiojau po forumą ir kažkaip užkliuvo už akių man gintarioko sukurti "Simpson'ų" icon'ai, sooo.. pagalvojau būtų visai linksma, kad pvz kas savaitę visi aktyvai (aktyvūs vartotojai) užsimestų kokio nors veikėjo or serialo or filmo or grupės avatarus.
Na, pvz:. kokia Papa Roach savaitė, ir visi susikuria avus su Papa Roach ir užsimeta arba, kokia Gosip Girl savaitė ir kiekvienas susikūręs sau iconą užsimeta ant profilio nu žodžiu gal pagavot šią nesąmonę ;DDD
Prasmė tai nežinau kokia, galbūt paskui gražiausią savaitės avą galėtumėm išrinkti ;/
Krč.. ignoruokit, komentuokit, replikuokit, tiesiog šnekėkit, nes manau tam čia ši tema ir yra ;DDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:11 am

Iškart prieš pati skaitydama ir visiem skaitant, pranešu... pas T durnų minčių aplamai nėra ;D
brač, sakiau gi ;DD T, tu genijus <333 ir kiekvienas sau be išimties turėtų pasidaryt pats avą. Nors šeip gal nebūtina draust daryt kitiem pagal užsakymą avus, bet juk patiem įdomiau ir dar paskui kiekvienoj galerijoj būtų galima apie tą avatarą kam nors nuomonę ilgą parašyt [nū čia susitart reiktų] nūū ir tavo pastangos būtų įvertintos (sun) arba po viso šito būtų konkursas t avų daromas ir visi komentarus ilgus apie kiekvieną parašytų ir laimėjęs prizą gautų ir dar gerą komentarų šūsnį 53
Ai dar... gal geriau kas mėnesį, ką? ;D savaitę panešiot tą avą pagal temą, o tas kitas savaites tegul savo nešioja kas kokias nori, arba kas dvi savaites, nes ir sava iconas žmogai gal panešiot norėtų, o kas savaitę very dažnai jau ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:18 am

atleiskit už išsireiškimą,bet mane užknistų keistis avą kas savaitę : DDD o be to,jeigu man ta tema nepatiktų (nebūtinai man,gal dar kažkam.pagaunat) ir aš nenorėčiau to avo dėtis ? manau tai reiktų daryt tokiom šventinėm progom labiau...
nes sakau,jei būtų kokios barbės savaitė,prakeikčiau forumą ir neateičiau į jį kol viskas baigtųsi : DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:21 am

barbės savaitė ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (rofl)
betgi fūūn, visi tokie būtų gi ;D nors šeip... bet kad tų švenčių nėr ir nėr O_O ;D nors galima tik švenčių progom daryt ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:26 am

: D o jeigu man pasireiškė ego,ir noriu išsiskirt? :DDD ok čia jokin
bet esmė tame,kad manau ne visi tam pritars.. nors kas čia ką žino : DDD
pvz aš esu žmogus,kuris mėgsta nusitovėt prie vieno avo. jau vienam fore gal... du ar tris metus tą patį avą ir parašą turu : DDDD soooooooo
be to, pvz, jei esi kokiam užkampy pasaulio,ir paskelbia tą savaitę kad turi būti žydro vandens savaitė,iš kur susikurt avą ? : D
naa,juk galima sugalvot.
va buvo mindaugo karūnavimo diena : DDDD
paskui padaryt kokią oficialią forumo 'plaukiojimo' dieną ar pannn nu žo
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:32 am

išsiskirsi kitą kartą ;DDD
vat būtent, reiks viešai paklaust; D šeip manau, kad jeigu kas LABAI jau nenorės dėtis to avo, jam bus leista, bet gi mes mokam gražiai išprašyt evil ;D
nū tai tau nieks neliepia jo mest, su tuo sėdi, užsimeti savaitei vieną, baigiasi savaitė, vėl su tuo sėdi ;D nes ir aš ne itin dažnai keičiu avus ;DD
nū tai tau sukuria kas kitas, or jei neturi galimybės prie neto, tai ir lieki su savo senučiuku avu ;D
vat aš dabar galvoju, kokį avą reiktų dėtis ;D karūną meiby? ;DDD
nū jo, galima čia jau ir prikurt ;DD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:39 am

nuu tai tada naf_k eistis avus,jei gali likti su savu esamu ? : DDD ir kiekvieną kart teisintis, kai nenori ar pan užsidėt pagal temą ? nu ok,čia bendruomenės reikia klaust,meh nieko nereiškia
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:49 am

kad paįvairint ką nors ;D
;DDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 12:49 am

Ne taip supratooot.. čia dalyvaus tik tie kas nori ;DDD
Niekas priverstinai nelieps keistis avo ir pan., juk nedraudžiaa savo nešioti, o šitas dalykas tik šiaip.
Joa, Juste pritariu dėl laiko, užteks ir 1 savaitės ir kas mėnesį šitaip ;DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 11:17 am

joooooo, šiaip very gūd idėja, Rity! dalyvautų tie, kurie nori, sudarytume paskui jų sarašą ir balsuotų visi :}
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 11:48 am

Vot tep va, Mažiauskis perprato mano mintį ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 07, 2010 6:33 pm

Manau visai gera mintis Tarjaus :) Man patikti :) Pritariu idėjai :P
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimePen. 07 09, 2010 3:49 pm

eieieiei, žinot kas man dar šovė į galvą ?
galima būtų kas mėnesį,kas dvi savaites ar pan,kai rudenį įsibėgės naujų žmogų banga ar pan.. nu žodžiu,būtų galima rinkti aktyviausią vartotoją, moderatorių ir administratorių : D
arba jei ne taip, tada aktyviausią fotošopinininką, piešėją,rašytoją,fotografą. : D
tai būtų ne nominacijos,bet... kaip ir paskatinimas tam žmogui daryti toliau,būt aktyviam.
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimePen. 07 09, 2010 4:02 pm

galima, galima ;D *linksi*
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimePen. 07 09, 2010 9:58 pm

madafaker3 rašo:
eieieiei, žinot kas man dar šovė į galvą ?
galima būtų kas mėnesį,kas dvi savaites ar pan,kai rudenį įsibėgės naujų žmogų banga ar pan.. nu žodžiu,būtų galima rinkti aktyviausią vartotoją, moderatorių ir administratorių : D
arba jei ne taip, tada aktyviausią fotošopinininką, piešėją,rašytoją,fotografą. : D
tai būtų ne nominacijos,bet... kaip ir paskatinimas tam žmogui daryti toliau,būt aktyviam.
Gera idėja :D Man irgi reik ką nors dabar gero sumastyti :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeAntr. 07 13, 2010 7:44 pm

Kažkas man šovė labai durnai į galvą. Bet vis tiek parašysiu. Galėtume padaryt tokius savaitgalius kaip tarkim... Ten bnamiams gyvūnams, stop rūkymui, gyvenkime be narkotikų ir panašiai. Visų sričių atstovai galėtų kokį nors darbelį padaryt tokia tema. (kas nori) Galėtume rinkti labiausiai perteikusius temą ir kažkas panašaus. Žinau,kad čia nesamonė, taigi galit nekreipt dėmesio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 3:47 pm

TARYYBAAAA
REIKIA JŪSŲ. : D
žinot,pastebėjau,kai kurie naujokai tik prisiregina ir po ~50 postų niką nori keist. tai kokio velniooo ???? siūlau keisti nikus bent nuo 100postų. : D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:04 pm

Na man tai nėra sunku pakaitalioti tuos nick'us, bet vardan tvarkos tai galime įvesti taisyklę, kad kiekvienas norintis pasikeisti nick'ą, turi būti parašęs bent jau 100 ar daugiau post'ų :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:12 pm

Pritariu Tarjai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:57 pm

tai tiap, nes tuoj visi naujokai subėgs tvarkytis niko.
: )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 9:38 pm

Umm... Turiu tokia idėją konkursui... Galima išsakyt?
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 11:24 pm

Gali ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 8:51 am

Varlyte neklausinėk, o iš karto sakyk, čia tam tema ir yra ;)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 4:33 pm

aš gal ir pritariu, kad nuo 100. Bet dabar dar nėra labai daug prašančių, tai problemų kažkaip nebūna pakeist :} gal čia labiau į ateitį galvojam, jeigu teplepas taps dar dar aktyvesnis? ; DDDDDDDDDDD

aš irgi turiu vieną idėja, bet labiau prie floodo ; DDDDDD gal kiek durna bet vistiek pasireikšiu ; DDDDDDDD
galim sukurti prie diskusijų dar vieną boardą, kuriame vyktų diskusijos apie tuo metu aktualius dalykus. Na žinot, įvairūs sporto čempionatai, eurovizijos, konkursai, koncertai, galų gale prasidėję įdomūs serialai ir panašiai. Žuodžiu, pasireiškiau, dabar jūsų eilė ; DDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Adminų ir modų pasitarimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Adminų ir modų pasitarimai
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pasitarimai
» Pasitarimai
» pasitarimai / DĖMESIO !
» Pasitarimai dėl darimo ir programų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: