rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Adminų ir modų pasitarimai

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:25 pm

dance
Gerai aš sugalvojau,kad galima būtų pridėt tokius kaip setų konkursus. Ten maždaug reikėtų duota tema taip kaip iškarpyt iš nuotraukų įvairius dalykus ir gražiai sudėt į vieną krūvą. :D Pavyzdys:
http://browse.deviantart.com/designs/editorialdes/?order=13#/d2ueohf
Žodžiu, pagrinde nuotraukos ir tekstai.
Dar...
Manau būtų galima sukurti tarkim Rūbų piešimo konkursus. Įvairiomis temomis. Tiek kažkokiu stilium, tai aktualiais drabužiais.
http://browse.deviantart.com/designs/fashion/#/d2ujkqn
Toliau dar manau piešime galima rengti tokius pusiau architektūrinius konkursiukus, žodžiu reikėtų namukus piešti :D
atrodo baigiau :D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:37 pm

Varlyte, kiek supratau tai čia būtų skirta (tas pirmas pasiūlymas) tai grafikos konkursams. Hmm.. jį galima būtų pavadinti "Reklaminiai stendai" ar kas nors panašaus.. įdomiai, įdomiai, tik reikėtų tą mintį pilnai išvystyti :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 6:39 pm

Galima, galima :D Reik pasitart :D Dar reik palaukt kol kiti ras: D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 7:15 pm

O kiti ką manot?
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 7:16 pm

gūd aidyas, man patikti :} reiks su piešimu užsiimt ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 7:19 pm

Samgu :) yay
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 3:25 pm

mums reikia ir modų nuomonės šiai idėjai, tad...

[3:02:03 PM] reda: žinai ką sumąstėmd ar? kai yra forumo dėžė, tai galima ir yrašyt naujienas, kažkokį tekstūką pasiruošus, ir tu gali, turi būt ta programa pas tave :D paskui pro kažkur uploadint, ir kai žmonės ateitų, tą įsijungt galėtų :D nu žodžiu, Teplepo Radijas :D
[3:02:18 PM] reda: visas planas:
1. Sukurti tekstą, nu panašiai, kaip dabar yra dėžėj
2. Bet tą įrašymo programą ją įrašyti, kažkaip sumixuoti ir panašiai :D
3. Per kokį nors uploadinimo tinklapį įkelti, galbūt išeitų rasti kur galima
4. Į foerumo dėžę nuorodą paprasčiausiai įmest ir žmonės galėtų paklausyti vietoj to kad skaityt reiktų :DDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 06, 2010 2:26 pm

idėja gal ir gera,bet aš tingėčiau dar specialiai nuorodą jungtis kad perklausyt viską,o be to pamirščiau : D todėl man raštiškai labiau patinka.
nors priedo ta nuoroda galėtų būt : D ką žinouu
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 6:28 pm

[18:27:54] ~Shizuka: Gali būt savaitės rinkimai photošopo, dailės, rašymo or smthng ir kas savaitę rinktų tarkim photoshope sigą, blendą or smthng xDD DAilėj tai tik piešinį, rašyme eilėraštį ar istoriją (nors kaip pastebėjau nelabai aktyviai čia su tais dalykais O..o)

Shizu mums dar vieną įdėją pateikė ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 6:36 pm

ir dar:
[18:35:17] ~Shizuka: Ir jei jau + antra mano įdėja, tai nežinau, galvojau apie tep lep žinias xD na tarkim today visus sudrebino Just darbas ir Gaby išėjo išforumo - Na čia tai tik kvailas pavyzdis, bet gal esmę pagavai :DDDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 7:03 pm

just rašo:
[18:27:54] ~Shizuka: Gali būt savaitės rinkimai photošopo, dailės, rašymo or smthng ir kas savaitę rinktų tarkim photoshope sigą, blendą or smthng xDD DAilėj tai tik piešinį, rašyme eilėraštį ar istoriją (nors kaip pastebėjau nelabai aktyviai čia su tais dalykais O..o)

Shizu mums dar vieną įdėją pateikė ;D
Man šita patikti :)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 12:42 pm

abi idėjos geros, galim įgyvendint :} irrrr, šiaip, aš kažką adminėms skaipe dėsčiau, bet ir čia reikia pasireikšt, tai ką manot, jeigu kiekvieną savaitę labiausiai nusipelniusį žmogą rinktume? nu bet ne tai kad nusipelniusį, bet vieną savaitę tarkim, labiausiai ištobulėjusį, kitą - visus nustebinusį savo nuotraukom, dar kitą - aktyviausią ir panašiai. padarytume apdovanojimus ir skelbtume dežėj, būtų kaip paskatinimas toliau dalyvaut forumo veikloje :} jeigu jūs UŽ šią idėją, tai pasiūlykit kažką, kam apdovanojimą skirtume? ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 7:04 pm

Man patinka :) Aš už :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 23, 2010 11:14 am

man mažiaus idėja patinkaa
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 6:10 pm

tad einam pamėginti kažką ; DDDDDDDD sukursiu atskirą temą pasitarimuose ; DDDD

NA, O DABAR LAUKIAM ŠVIEŽIŲ RUDENIŠKŲ PASIŪLYMŲ TEPLEPO PAGYVINIMUI!
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 9:32 pm

Chebra, o tiksliau Varlyte ir madafakeri, man reik tų jūsų žinučių, kur rašiau, kad jūs patekos į TL tarybą. Jei jas dar turit, atsiųskti man. Ačiū ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 9:35 pm

Paieškosiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 9:36 pm

Varlyte, sveikiname, tu tapai TepLep’o tarybos nare! :}

Viena iš tavo įdėjų Tep Lep forumui buvo praplėsti pamokų skiltis. Vienas klausimas. Kaip mums tai padaryti? Juk yra pamokų boardai, juk kiekvienas forumietis čia gali dėti pamokėles, visi gali rodyti savo rezultatus, diskutuoti. Juk vien adminės nesudės visų pamokų, pasireikškit ir jūs, juk šitas forumas galų gale yra laisvas, jame kurti temas su pamokėlėmis ar dar kuo gali visi ;D
Dėl konkurso “Žurnalo viršelis” galima ir pagalvoti. Taip įdėja puiki, tiesiog tereikia ją pateikti į fotošopo konkursus :} Kas ten žino, gal jau buvo numatytas toks konkursas, tik nerastas laikas jam įvykdyti. Bet šeip, mes norime tokių įdėjų, kurie pagyvintų visą Tep Lep’ą, o ne tik konkursų skiltį.
Įdėja dėl taškų skaičiavimo sistemos, mano nuomone yra nuostabi! Tikrai, juk galima žmones apdovanoti ne tik už konkursų laimėjimus, ar laimėtas mėnesio nominacijas. Juk galima išrinkti aplamai naudingiausią kritiką, kaip tu sakei ar dar ką nors.
Tikiuosi, kad supratai mano sapaliones ;D Taigi, dar kartą sveikiname tave patekus į TepLep‘o tarybą, linkime tau prigalvoti dar daugiau nuostabių įdėjų, padėti forumui gyvuoti dar ilgai ilgai :} Ir labai dėkojame už tavo įdėjas, kurios tikrai gali būti panaudotos :}

Ps: http://teplep.lithuanianforum.net/admin-ir-mod-pasitarimai-f45/ štai čia bus adminų ir modų (tarybos) pasitarimai.
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 5:26 pm

chebrike, niekas nenorit rangų sutvarkyt? ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 5:27 pm

Ką turi omeny? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 8:28 pm

just rašo:
chebrike, niekas nenorit rangų sutvarkyt? ;D
aha :D Ką turi omenyje? :D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 3:35 pm

manau justinskis turi omeny pašalinti senus, nebenaudojamus rangus ; DDDDDDDD

beje, chebrike, turiu idėją... Kaip galima įsivesti tuos 'taškus', manau būtų galima ir teplepe kažką tokio padaryt... Taškai būtų duodami už konkursų laimėjimus, įvairius nusipelnymus teplepe. Surinkus kažkokį taškų skaičių, galima būtų ant forumo lentos skelbti, įteikti papildomus apdovanojimus ir panašiai ; DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 4:08 pm

Hm... Manyčiau gera idėja :D Žinau vienam panašiam forume yra taip ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 4:30 pm

Ūūū, skamba įdomiai, aš už! :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 5:51 pm

Mano nuomonė - neutrali": D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adminų ir modų pasitarimai   Adminų ir modų pasitarimai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Adminų ir modų pasitarimai
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pasitarimai
» Pasitarimai
» pasitarimai / DĖMESIO !
» Pasitarimai dėl darimo ir programų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: