rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Silenc'o.

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 9:39 am

Tas parašiukas, man neįtin patiko, nesimato daug darbo jame, lyg būtų iškirpta nuotrauka ir uždėtas tekstas :) Be to pagrindinis fontas "silence." netinka, galėjai kokį švelnesnį daryti ir tas stroke man nesižiūri. Sub-tekstas tai jei neklystu iš Eminemo - Im not afraid? :DDD Bet žodžiu, esmė tame, kad jis man patiko ;DDDD sėkmės toliau dirbant :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 10:20 am

Ekeli, ačiū.
Tarjuk, dar uždėtos spalvos(man čia didis pasiekimas). Teksto aš nemoku derinti, o dėl sub-teksto aš neturiu jam daugiau idėjų, bet šeip dzėkui.

Naujas sigas.
Silenc'o. - Page 2 29o1j7s
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 10:47 am

šriftas nelabai, bet šiaip patiko. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 12:33 pm

Naujajame sige nėra lightingo, tai suteiktu jam apšvietimo. Blankus ir per tamsus, pustuštis. Jam trūksta daugiau detalių ir kaip jau sakė tekstas nesiderina, o ant jo užrašas 'LOVE' per daug patraukia dėmesį. Dėmesys turėtų kristi į žmones labiau. Ir niekada nedėk 'BY SILENCE', tai sugadina visą sigą. Dar siūlyčiau rėmus dėti mažesnius arba jų nedėti. Ir kaip tu sakei. kad aš išmanau apie tai labiau - tai atsižvelk į mano kritiką. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 12:37 pm

Manau per blankus, ir užrašai netinka. Šiaip foto graži. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 12:41 pm

A,žinau tą raudonplaukę mergą.Aš irgi ją esu panaudojus xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 1:32 pm

Rusne, nū man blankumas patinka.
Ugne, nesiseka man su jais :<
Aurelija, by silence aš visalaik dedu ir čia jau nieko negaliu pakeist. man tamsūs sigai patink beto ten tekstūra tamsi dar.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 4:12 pm

Silence. rašo:
Ekeli, ačiū.
Tarjuk, dar uždėtos spalvos(man čia didis pasiekimas). Teksto aš nemoku derinti, o dėl sub-teksto aš neturiu jam daugiau idėjų, bet šeip dzėkui.

Naujas sigas.
Silenc'o. - Page 2 29o1j7s

Nežinau, man šitas visai nieko :D Šiaip ten tie rėmeliai kur dėjai savo niką galėjo būti plonesni, nes darbelis toks plonas ir dar tie rėmai daug ką gožia. Subtekstas tai galėtų būti toks, bet manyčiau tas pagrindinis tekstas turėjo būt koks išraitytas, labiau tiktų :) Šiaip trūksta ryškesnių efektukų :)
Sėkmės darbe :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Silenc'o. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Silenc'o.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: