rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Silenc'o.

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 11:05 am

Pirmas gyvenime sigas.
Silenc'o. Sig


Paskutinį kartą redagavo Silence., Št. 10 09, 2010 11:11 am. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 1:47 pm

Kaip pirmas sigas tai net labai gerai!
Kol as ismokau karpyti apskritimus daug laiko praejo..
Zinoma stiliu reikia dar issilavinti bet nenorek visko iskart..
Gal kiek tustokas reiketu daugiau brushu o uzrasas kiek perkrautas..
Bet visdelto kaip pirmas darbas puiku!
Morisas heart
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 1:54 pm

Aha aš ir pagalvojau, kad kaip pirmas sigas tikrai labai geras :}
Matau dėta textūra, tai labai šaunu, tuštokas, bet nežinau ko dar reiktų, gal kitos textūros, arba neaiškaus brusho kokio :} Spalvos tai visai neblogos, tinka raštas, tik gal to apvedžiojimo nereikėjo ar kažką kitą su tuo fontu padaryt :} Sėkmės toliau dirbant :}
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 2:10 pm

Jei čia tavo pirmas darbas, tai esi perspektyvi photoshoperė : ) Komentarai išsakyti jau kitų asmenų, tad tik palinkėsiu sėkmės dirbant ; )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 5:13 pm

Ant tavo profilio mano avas ar tik man taip atrodo? o.O
O kai dėl sigo tai pritariu aukščiau rašiusiems, kaip pirmas jis netgi labai vykęs, spalvos mielos, bet gal tos textūros nereikėjo nes kairysis kampas atrodo kaip supurvintas ir tai nėra labai gražus, bet manau tu visko išmoksi, sėkmytės;]*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 02 28, 2010 7:15 pm

ačiū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 1:07 pm

Visai neblogai. Sėkmės tobulėjant. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 9:48 pm

Blendas.[nežinau kaip jūs jį vadinat]
Silenc'o. 25zkroy
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 9:52 pm

Neblogas, tik man kiek kliūna apkarpymas ir fontas. O šiaip man patinka, kad spalvos suderintos :} Sėkmės toliau kuriant ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 10:26 pm

Ačiū. : }
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 05 22, 2010 10:28 pm

Nu man visai patiko.;***
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 05 23, 2010 11:24 am

fonas ir spalvos tobulos, tik va su apkirpimu reikėtų padirbėti. bet tikrai man patiko. :} heart
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 06 20, 2010 10:38 pm

Visai nieko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimePen. 10 08, 2010 5:14 pm

Silenc'o. 2mh7mvt
Paprastos, tokios kokios man patinka.
balionėlis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimePen. 10 08, 2010 5:15 pm

Na, tikrai, labai jau paprastos, bet mielos :) Prie ikonu labai prisikabint niekada neimanoma, eh xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimePen. 10 08, 2010 5:19 pm

Dzienkūū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimePen. 10 08, 2010 6:07 pm

Paskutiniai nuostabūs...spalvos labai mielos : )
O prieš tai buvusio, tai ir man apkirpimas užkliuvo ir fonas tas...nu man nelabai : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimePen. 10 08, 2010 6:43 pm

Gabi.♥ rašo:
Silenc'o. 2mh7mvt
Paprastos, tokios kokios man patinka.
Silenc'o. 486285

kitą kartą nedėk rėmelių ir bus super:>
šiaip tokie nieko, tik dar siūlau naudoti ryškesnius psd, arba dėti brightness/contrast, kad išsiryškintų spalvikės.
sekmėės!
Silenc'o. 488564
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimePen. 10 08, 2010 7:31 pm

Dzienkūū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 11:12 am

Silenc'o. 5nlqv8
2 gyvenime sigas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 11:14 am

oo. šitas patikti. nors nemanau, kad daug prie jo reik sėdėt, bet man vis tiek patikti. Silenc'o. 305713
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 11:20 am

Kaip man tai tikrai ilgai sedėjau, uždedu tekstūrą ai netinka nujamu ir taip kol radau tinkamą variantą. Dėkoju. Goodie Emotie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 4:45 pm

Šiiitas tai gražus, spalvos gražios ir fontas tinka, bet norėtusi įdoemsnio, o ne nuotrauka ir užrašas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 6:53 pm

Silence. rašo:
Dėkoju. Goodie Emotie
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 9:38 am

Man patiko tavo iconai : )
Sekmės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Silenc'o. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Silenc'o.   Silenc'o. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Silenc'o.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: