rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 blue.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: blue.   blue. Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 5:09 pm

Sveikut sveikutėliai visi ir visos!! yay
esu Brigita,iš Raseinių. Mokausi 8 - oje klasėje. Mėgstu mokyklą,mėgstu mokytis. Nesu moksliukė,mokausi vidutiniškai. :)*
mėgstu išskirtinumą. išskirtinius daiktus,rūbus,išskirtinį elgesį. bet iš tiesų - esu labai
paprasta ir linksma panelė. fg
dievinu mistiškus dalykėlius. tikiu horoskopais,diena negali praeiti be smilkalų ar žvakės heart
muzika - man lyg antroji aš. su ja man taip gera. dainuoti svajoju jau nuo 2 metukų. ir ta svajonė niekur nedingsta visą mano gyvenimą. dainuoti pradėjau tik nuo šių metų ir man puikiai sekasi 40
taip pat groju fortepijonu,nuostabus instrumentas. crazy svajoju kadanors išmokti groti saksofonu. užaugusi noriu būti dainininke,žinoma yra ir kitų pomėgių,bet muzika mane traukia labiausiai. love2
labai myliu gyvūnus. dėl jų atiduočiau bet ką. globoju keletą benamių,rūpinuosi žvėreliais žiemą miške. So Cute daug domiuosi jūrų kiaulytėmis. nuostabūs gyvūnai,bei šunimis.
fotografuoju jau metus. fotografija man ne mygtuko paspaudimas. ją noriu perteikti savaip.
fotografija,tai gyvenimo akimirkos įamžinimas,man labai svarbu. 14 14
dievinu azartą,ekstremalumą,ilgus nagus,ir be auskarų tiesiog negaliu gyventi. laugh
mėlyna spalva man turi būti visur. mano kambarys mėlynas,aš pati noriu būti mėlyna.:D
tad tokia yra blue - Brigita. :)* balionėlis
klauskite visko į valias. :>* 🍬
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue.   blue. Icon_minitimePir. 01 03, 2011 11:41 am

sveikutė!
duok pitaką dėl mėlynos spalvos, aš taip pat ją labai labai dievinu (turbūt nesistebėsim, kad teplepo stilius dabar irgi kiek mėlynokas ; DDDDDDDDDDDD). Pasirodei mielas asmuo, tikiuosi, kad teplepe Tau patiks :} ir parodai grait mum savo foto! ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue.   blue. Icon_minitimePir. 01 03, 2011 10:23 pm

mažas,labukas. :)
džiugu,jog ir Tau patinka mėlyna :redhat:
manau,man čia patiks. :>*
taip,greit įkelsiu.
14
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue.   blue. Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 12:57 am

laaaaaaaaabas, aš erika, ir man laaabai malonu susipažinti^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue.   blue. Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 7:03 pm

Pasirodei labai šiltas ir geras žmogelis, tik labai blogas dėl to, kad mėgsti mokykla;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue.   blue. Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 10:42 pm

falloutgirl,sveika,Erika fg man taip pat malonu. :)
Migliauskas,labukas. :) ačiū už gražius žodžius So Cute gerai Tu čia su mokykla 55 55 ką jau padarysi,mokykloje man taip gera,net nezinau kodel..:D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





blue. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue.   blue. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
blue.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» blue. fotografuoja. :}
» Blue Butterfly kūryba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: