rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Patekimo į forumą istorija

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:18 am

Na, dabar labai įdomu pasidarė, per kur sužinojot teplepą? Gal draugai pasiūlė, gal reklamą kažkur radot, o gal baneriai suveikė? Pasipasakokit ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:19 am

Baneris suveikė!:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:20 am

buvau čia užsiregistravus jau daug seniau, bet nesilankiau, galvojau pamokų paskaitinėt. paskui Paulina (Pou) vis kalbėjo apie TL ir aš užsimaniau čia užsukt, prisiregistravau. iš pradžių nelabai pritapau, bet dabar man tai lyg antrieji namai. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:25 am

Ilga istorija. :DD Kadaise kažkas pareklamino lep'ą mano gyvenimo fore. Užsiregistravau. Nesilankiau. Nuolat su banneriais atėjau, bet niekaip. Kažkaip su Patre (I have no fuckin' idea kas per viena ji ČIA :DD) bešnekant jin sumąstė nueit pacheck'int kokie komentarai po mano istorije kitam fore. Pasidomėjau jos istorija, paklausiau kur jin savąją įkėlus. Sakė čia. Ir dar atėjo čia, tikrint komentarų vėlgi - po mano istorija. Kažkaip sugundė, kai sakė, kad daug komentarų naujų, tai atsitempiau čia ir... nusprendžiau, kad čia krūtai. :DDD

OMG, kiek daug apie nieką. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:30 am

meh pamatė kažkokioi svetainei banerį. ir pagalvojo, kad galėtų užsiregistruoti sesė, nes ji fotografavo, o aš dar PŠ neturėjau. (mano foto galerija iki šiol vadinasi tori foto ;DD) bet sesė čia pabuvo vos pora dienų, o tada aš sugalvojau parsisiųst PŠ. kadangi ji jau čia nesilankė, atėjau į čia su jos anketa, pasikeičiau tik vardą :DD**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:36 am

O Varlius čia atklydo taip....
Tai buvo seniai, seniai.... Vieną gražią 2010 m, kovo mėnesio dieną Austutė pamatė viename forume TL reklamą. Apžiūrėjo viską ir nusprendė užsiregistruoti. Po to įmetė kelis savo darbus, nes jau bvo pradėjus naudotis Photoshop programa. Kai jos darbai buvo komentuojami, ji pradėjo tobulėti ir niekada daugiau nesiskyrė su Tep Lepu :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:51 am

O aš neatsimenu :oo Man regis, pareklamino Justė, MAYBE :oo xD
*eina išgerti vaistų, kad atgautų atmintį*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:37 pm

Susirašinėjau kažkada su Migle (deMesser) ir ji parašė, kad forume sėdi, paklausiau kokia, ji man davė nuorodą, ir nutariua užsiregint : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:51 pm

Em.. Gerai net nepamenu... Man rodos su Just susipažinau kitame forume ir ji man kažkaip užsiminė apie TL. Užsireginau. Bet tada jis buvo labai neaktyvus ir man nepatiko, tad nesilankiau. Po kiek laiko atradau šį forumą, aišku jis buvo labai pasikeitęs ir jo neatpažinau, todėl užsireginau dar kartą ; DDD Kaip ir viskas; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:56 pm

Tiksliai nežinau, beeeeeeet m an atrodo per banerį. Su drauge ieškojom naujų įdomių forumų, pamatėm, aš užsireginau, bet nesilankiau, nes nebuvo daug narių. O daba čia amazing!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 7:51 pm

Yra kažkoks reklamos forumas ar pan...tai užsukau į jį...pamačiau nuorodą, dar komentarų kad tikrai geras forumiukas...tai nusprendžiau išbandyti laimę : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 7:58 pm

Egai, Pat`as čia Morphine. ; DDD

O mano tai simple.. Reklama. ; 3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 8:05 pm

Kai atsirado šitas forumas iš pirmo buvau kornius xD paskui kornelija lyg ar cornelialovato xD nž jau xD
Ai, aš tai per banerius atsidūriau čia xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:48 pm

hem, tai buvo labai senai, na bent jau man:DD ir tikrai gerai neatsimenu ar per banerį, ar kažkas į skype nuorodą pametė:D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:45 am

Na, o mažiaus istorija prasidėjo nuo justės. Taip, nuo to trenkto vaiko, su kuria redas nebuvo labai artimi bičiuliai, bet kažkaip išsirutuliojo, kad ar jūsčius, ar redžis parašė viena kitai, žodžiu, čia sunku pasakyt jau, ieškojom su juste seno chato bet neradom ; DDDDDDDDDD ir žodžiu, jis ("trenktas vaikas" - redaktoriaus pastaba), labai zyzė, šūkaliojo ir privertė prisijungti prie teplepo adminių. Nū ir kaip reikėjo elgtis, kai tau grasina kad nužudys, primuš, apvogs, jei nesutiksiu, tai va, taip ir atsiradau o_O o dabar nebeįsivaizduoju savo gyvenimo be teplepo, todėl už viską ačiū mano jusčiui <33333333333333333333333222222222586425
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:56 am

O aš dėkavoju savo mažiukui, vieną dieną kaip buvau pas ją ji buvo įsijungus šį forumą, ir tada ji mane jau supažino su juo, so ir prisijungiau, ir labai dėl to tau dėkuii Reda, kad pasakei šį nuostabų forumą, su pačiais pačiausiais žmogelyčiais:*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:16 pm

Vienam forume pastoviai Ugnė ir Sandra (MoonShine ir ???) šnekėjo apie tą savo TL. Paskui Ugnės paklausiau, ar ten verta registruotis. Ji atsakė:
[2010.10.26 10:48:31] ugnė: šiaip verta. :D ten labai draugiškas ir aktyvus forumas. :}

Taigi, aš čia ir esu ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:21 pm

hahą. matot? ;DDDDDDDD
kaip aš myliu TL. ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:25 pm

Nūūū, o aš papasakosiu kaip atsirado pats tep lep'as ir jo adminės netgi (rofl) Soup...
Seniai, seniai, labai seniai, kadaise čia buvo visai kitas forumas. Ir jis vadinosi http://twilight13.darkbb.com Ir jis turėjo Ritos meikintą logą: https://2img.net/h/i253.photobucket.com/albums/hh48/Multiki-2008/Twilight-5.png ... Tai vat. Jis pradžioj buvo gan aktyvus, džiaugiausi juo, tačiau kaip visada, Jūsčiui nesisekė išlaikyt jau bala žin kelinto foro ir jis numiro. Tačiau trankydamasi po kitus forumus, prisiregistravau kūrybos forumuose ir po gan ilgo laiko nutariau, kad ir aš noriu turėti kūrybos forumą. Ir jis bus šiek tiek kitoks nei visi. Ten klestės visos meno šakos ir pats forumas PRIVALĖS gyvuoti. Soup, pakeičiau forumo adresą (kad jūs žinotumėt, kaip ilgai aš galvojau tą adresą, kol man į galvą nešovė Tep Lep ;DD), sukūriau aš jam šitą ( https://2img.net/h/i652.photobucket.com/albums/uu245/Konkursams/stilius1.png ) stilių, prikūriau boardų ir temų. Labai bijojau, kad jis gali būti neaktyvus, kaip ir kiekvienas mano kurtas forumas, tad nusprendžiau rasti dar kelias admines. Pirmiausiai berods prikalbinau Redą...tiksliai neprisimenu. Kaip? Ogi labai paprastai. Vienam tokiam žinomam hogo forume, kuris vadinasi hariukazzz, Laura Leander ir Marria Schwitt labai mėgo sprogdint mokyklą ^^ Buvo tokia ir Cariba Heine, kuriai Laurą dėl Marrios iškeldavo dideles pavydo scenas, bet čia jau kita opera ;D Taigi....Laura ir Marria sakyčiau gerai susibendravo, bet gyvenime per skype nebendravo ;D nū žo, Reda man buvo puiki kandidatė į adminus, nes aš ja patikėjau labai, labai. Soup, parašiau jai į skypę ir šiaip ne taip prikalbinau ;D Vėliau ėmiau mąstyti, ką dar priėmus į adminų gretas. Ir štai, vėlgi iš hariuko į atmintį grįžo kitas personažas. Tarja Moon. Su ja irgi visai normaliai bendravom, tik aišku mažiau negu su Marria (Reda). Tačiau susisiekiau ir su ja per skype, pridėjau prie mūsų su Reda chato ir įkalbinom ją būti trečiąja administratore. Vyyy! Tep Lep'as turi tris admines. Na ir ką? Atidarėm šį forumą. Forumas įsivažiavo labai sunkiai. Nariai registruodavos gal ir pakankamai normaliai, bet jie nebuvo aktyvus. Kiekvieną mielą dienelę skaičiuodavau, kiek narių apsilankė per parą, ir atsidūrus prie 9 - yneto ribos, vos nepradėdavau bliaut. Žodžiu, manau visoms adminėms labai rūpėjo šis forumas. Ir man dabar taip graudu skaityt jūsų istorijas, kai pasakojat, kad buvot čia ankščiau, bet nesilankėt, nes forumas nebuvo aktyvus. Kaip gi be jūsų pagalbos jis bus aktyvus, juk reikia turėti noro ir nesėdėti rankų sudėjus, o padėti mums aktyvinti šį forumą. Prisimenu, kaip užsiregino madafukeris (hug) ir ji man pažadėjo, kad niekada neapleis šito forumo. Ir kiek prisimenu, nuo to laiko narių ėmė vis daugėti, ir štai Tep Lep forumas pasidarė pats pačiausiais. Ir už visą tai, esu dėkinga Tep Lep'iečiams, todėl žemai jums lenkuosi ir sakau AČIŪ <3333 Taip pat reik padėkot ir adminėm, be kurių man nieko nebūtų pavykę. Todėl ir jums skiriu didelį AČIŪ <3333 Tai vat, rodos tiek, jaučiu kažką pamiršau, bet svarbiausia, kad žinosit iš kur atsirado Tep Lep'as ir jo adminės (sun)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:51 pm

Kažkada senai senai, dar 2009 metais kažkuriam forume nuobodžiavau, žiūrėjau į beriedančias reklamas, o tada prieš akis išdygo šita reklama. Pirma mintis buvo "Kas per durnas pavadinimas? :DD" atrodė, kad bus kokia nors nesąmonė. Bet kai uždėjau, visam bckgrounde snigo snaigėm, o mažos mergaitės veidelis ant logo taip pakerėjo.. Stilius buvo toks pasakiškai šiltas ir traukiantis, kad panorau pažiūrėt - o kas gi viduje?
Užsiregistravus iškart pamačiau daug dalykėlių. Photoshop temas, dailės, fotografijos.. Tuo metu labiau užsiėminėjau rankdarbiais, bet vis neatsilaikiau vėl įsijungt užmiršta ps temą kuria taip ir neišmokau naudotis.
kadangi buvau 0 photoshope vis gerbdavau visų trijų adminių ir moriso darbus <3 Jie atrodė tokie neįprasti ir gražus, nepalyginti su kitų kituose forumose paprastas nekokybiškas paveikslėlis.
Pradėjau dirbti su ps ir mano pirmieji darbeliai buvo tokie. Gavau kritikos, stengiaus tobulėti ir iki šiol stengiuos tai daryti.
Pamenu kai vieną dieną adminės padarė vieną stilių kurio d4ka tep lep'as pasiekė savo šimtuką (jei neklystu), o po kurio laiko ir 300 narių, o dabar tik žiūrėt džiaugsmas, virš 400 narių.. :)
Ar tep lep'as pakeitė mano gyvenimą? Kaikuria prasme taip. Jei nebūtų tep lep'o taip ir nebūčiau dirbus su ps, nesutikčiau begalės nuostabių žmonių. Kogero sedėčiau tik twilight forumuose, kas privestu iki smegenų suskystėjimo. Kogero jausčiaus dabar visai kitaip.
Gal iš pradžiu buvau tik forumo šešėlyje ir pritapt buvo labai sunku, bet tikiuos dabar taip nėra ir daugelis mane priimate ^^

Dėkui administratoriams ir tep lepiečiams už šitą naująją mano istoriją.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 9:27 pm

Kažkada anksčiau kai tl nebuvo toks populiarus buvau užsiregistravus ir poto nebesilankiau.O poto vieną dieną atėjau ir pamačiau ,kad jis labaaai aktyvus ir panorau užsiregistruoti (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:32 pm

norėjau su PS pramokt,sakė čia daug gerų pamokų yra, ir užsireginau :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:12 pm

atėjau, pamačiau ir užsiregistravau. (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 4:31 pm

O taip prasidėjo Aguonos istorija. Vieną dieną Žmogeliukas (tais laikas dar buvęs Hugg) viename forume neturėjo ką veikti ir pamatė Patekimo į forumą istorija Hs9sih banerį. Tuo metu ji buvo pakvaišus dėl boružėliu. Užėjus ji pavartė puslapį pirmyn atgal ir kaip manot ką ji padarė? Taip ji paspaudė mygtuką REGISTRUOTIS. Tada gimė ir naujas nick'as AGUONA. Taigi TL mano nick'o savininkas nes su šituo nick'u užsiregistravus esu tik čia. Taigi papežėjom taigi toliau, pirma tema kurion užsukau Taisyklės vėliau nuėjau į Pš pasižiūrėjau lygtais Ekelio ir mažiaus kuryba ir panorau kurti, atsisiunčiau PSc ir pradėjau kurti. Prieš jį kūriau su Picniku kuris yra dar viena mano TL dalis

(taigi susipažinote su kažkokia nesamone)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 5:52 pm

Vienam frm'e Ugnė(kurią pažystu jau lb senei.<3) kažkokiam poste paminėjo TepLep'ą.
Suvedžiau googlei Tep Lep, išmetė kūrybos frm'ą.
Įėjau, užsiregistravau, paklausiau Ugnės ar čia draugiškas frm'as, ji sakė labai, tai pasilikau. : DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Patekimo į forumą istorija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patekimo į forumą istorija   Patekimo į forumą istorija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Patekimo į forumą istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» NAUJA ISTORIJA
» "..." Kramtukės 2 istorija
» Adobe photoshop sukūrimo istorija
» Netikėta Amelijos K. Light istorija.(įžanga)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: