rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Forumo stilius

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 12:52 am

Ir vėl ikonos bet kaip sudėtos....
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:10 pm

nelabai tai kur net neįsiskaito žodžiai šiaip logas super bet pats stilius ne...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 9:00 pm

Viskas gražu, gaivu, bet.... BG man trugdo įskaityt žodžius. Arba keiskit šrifto spalvą, arba darykit kaip ankščiau, kur yra forumas, užpildytas kokia nors spalva, o šonai jau šitie debesys. Nežinau, nemoku paaiškint ;D
Tiesiog, dabar kaip kurmis blūdinėji.
Bet Logas super, ir šita mėlyna spalva labai gaivinanti ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 6:51 am

Visi varo ant to fono, tai aš apginsiu! Nusipirkit akinius, kurmeriausiai, nes aš tai viską su savaisiais matau, žinoma, visada buvau, esu ir būsiu prieš "girtą" šriftą. Bet koks skirtumas. Log'as taip pat man patink. Žodžiu, kartais užbėgus, pamirštu, kad ši vieta virsta kapinynu o_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimePir. 07 04, 2011 12:59 pm

Spalvos ir logas labai labai <3
Gal kiek keistoka, kad viskas persimaišė į kitą pusę, bet manau po kiek laiko priprasiu :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 11:30 am

Visgi, nevisai man patinka. Kai sidebar dabar dešinėje (kairėje, žiūrint, iš kurios perspektyvos žiūrėsi), žodžiu, kitoje pusėje, neįmanoma įtalpinti didesnių darbų, tad lieka išeitis tik dėt url.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 06, 2011 12:13 pm

Gražu, nors jūsų logai gan panašūs visada, kažko kitokio norėtųs:) Bg gražus, tik labai sunku tų subforumėlių žodžius įskaityt, arba jų spalvą reik pakeist, arba bg;/
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Forumo stilius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Forumo stilius   Forumo stilius - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Forumo stilius
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Forumo stilius
» Forumo stilius
» Forumo galvos
» ♥ FORUMO PORA ♥ Siūlymai
» Buve forumo stiliai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: