rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Floodas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 9:10 pm

dotte, nes jau apsigyvenau video omegle ir nuo visų jerking off dudes susigadinau gyvenimą. Visiems iš eilės rodau mirties relikvijų ženklą, kurį puoselėjo jau kokia penkta diena...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 9:45 pm

Dabar žvengiau gal kokį pusvalandį, rimtai :DDDDD man omegle tik susirašinėjimui, va, o dėl web, tai pasitarnauja chatroulette :D beeet, gerą mintį pakišai, reikės ir man kažką panašaus :D o maždaug kokia jų reakcija būna pamačius ženkliuką? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 10:11 pm

dažniausiai tai rodau, jei nori jerk off, tipo, užduosiu klausimą, pažėsiu, ar žinai(bet kuriuo atveju disconnect). Kai kurie rėkia ILLUMINATI, kai kurie atspėja, kai kurie nežino. Dar vienas buvo žiauriažiauriai fainas nerd bičas, tai ką rodau, tą žino. Tik vieno Deppo charo nežinojo. O šiaip tai tiek simbolį, tiek TARDIS, tiek yugioh kortą... Absoliučiai viską. Ir šiaip omegle video yra kiečiau už čiatą neskaitant visų pervų. O chatroulette nepatiko man.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeKv. 04 21, 2011 11:49 pm

man kažkaip chatroulette geriau, nes ten šiek tiek (gal) padoresni lankos, nes omeglej kiek bandžiau, tai ten dažnai pasitaiko laaabai jau negražių ir nepadorių dalykų, nors neskaitant to, ir omegle yra geras dalyks :D tai žinok visokių būna, čia kaip skant, apsišvietę :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 12:02 am

omegletai vos ne kas antras jerking off, turkas, arba jerking off turkas. O chatroulette blankiau man atrodė. Be to, nesimato, kai rašo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 12:13 am

jo, kažkaip omeglėj dažniau lankos visokie turkai, dar ten panašūs teroristai, o roulettei tai ten dažniau kokį miegantį vokietį sutiksi :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePen. 04 22, 2011 12:30 pm

žodžiu kaip kam, man omegle, tau CR.
Jei ryt poryt Kamilė elgsis kaip beprotė ir kažką kliedės, jog stetsons/bowties/fezzes are cool, tai čia tik dėl to, kad galės pirmą kartą matyt Doctor Who beveik realiu laiku. Kitaip tariant, septyni sekmadieniai be miego.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeŠt. 04 23, 2011 11:42 am

aš bomžaš?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePir. 04 25, 2011 2:08 pm

su paskutine atostogų diena T_T
milky, taiptubomžas. Bet nieko, aš irgi bomžas. Vis dar.
Dabar Kamilė visai neapsėsta ir tikrai nekartoja Silence will fall, tikrai lengvai užmiega naktim ir tikrai nieko nepamiršt(pagal idėją nusisukus nuo tų seksiukų mano paraše, tu juos pamirš-... pala, apie ką aš?)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 6:12 pm

Sveiki :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeAntr. 04 26, 2011 6:29 pm

olia visiems :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeTr. 04 27, 2011 7:49 pm

omg omg omg omg omg!!!!! gavau laišką iš TEKO!!! penktadienį man intervių... nusprogsiu..><
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePen. 04 29, 2011 10:31 pm

matėt vestuvees?


Paskutinį kartą redagavo emme, Št. 04 30, 2011 1:39 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 1:09 pm

nustok taip rašyti... ne, nemačiau, nes neįdomu buvo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 1:44 pm

o aš negalėjau, teko sėdėt bižės pamokoj :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 4:08 pm

O aš žiūrėjau tikrai labai įdmou;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeŠt. 04 30, 2011 10:44 pm

Labas vakarėlis :} Ką veikiat?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 10:26 am

laba. Bandau atsipeikėt po vakarykščio Doctor Who, laukiu Potterio.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 12:07 pm

Kas nors ištrins mano kūrybos temas?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 12:29 pm

o kodėl jas ištrinti reiktų? ;oo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePir. 05 02, 2011 3:52 pm

Nes ten grybas ir aš nebenoriu kad jos čia būtų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeTr. 05 11, 2011 7:00 pm

Laba ( :
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 6:55 pm

labuka :) Kaip gyvenat? :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimePen. 05 13, 2011 8:19 pm

Kaip seniai buvau čia... :o Kaip čia dar mirties nuosprendis nepaskelbtas tep lepui? :D visai numirė. o_O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 1:11 pm

na taip. miręs tep lepas. Bet dart vistiek kažkas užeina. Va vakar vienu metu 4 net buvo. Žiūriu tu iš Jonavos cool
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Floodas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas - Page 13 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Floodas
Atgal į viršų 
Puslapis 1315Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Floodas
» Floodas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: