rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 blue. fotografuoja. :}

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePir. 01 03, 2011 11:03 pm

Sveiki. Šioje galerijoje Jums parodysiu savo fotografijas :)
laukiu komentarų. :redhat:


2011 01 03
Spoiler:

2011 01 14
Spoiler:

2011 01 29
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo blue., Št. 02 05, 2011 11:11 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 1:00 am

ooho, neblogai sakyčiau :)
labiausiai antra patiko, tik spalvos ne tos mano akims, bet kadras geras :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 1:20 pm

1. Tokia gan įdomi,bet man užkliuvo spalvos.Norėtųsi kokių nors galbūt truputėlį ryškesnių.
2. Šita labiausiai patiko iš visų.Spalvos man atrodo gan geros,kampas mano akims irgi neblogas.
3. Debesys gražūs,bet visa kita kaškaip keistai žiūrisi.Galbūt reikėjo nukirpt truputėlį apačios ir viršaus...
4. Šita nepatiko.Nei spalvos,nei kampas.Reikėjo kokio kampo įdomesnio pasieškot.;}

Šiaip apibendrintai man nuotraukos atrodo neblogos,bet dar tikrai yra kur tobulėt.Sekmės.;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 12:11 pm

falloutgirl,labai ačiū. 14
riot!, ačiū už išsamią nuomonę So Cute dėl spalvų trūkumo,tai aš neredaguoju savo fotografijų,nebent nukerpu. esu tik už natūralumą ir tikras nufotografuotas spalvas. :)
o dėl paskutinės nuotraukos..vėlgi,neredaguoju savo foto kaip kiti. o šioje foto,aš mintį norėjau pavaizduoti. ne vieną vandenį fotografavau,bet su puta. :)*
ačiū už linkėjimą. :>*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 12:29 pm

Gan paprastos, bet ne prastos fotografijos. Labai gerai, kad esi už natūralumą nuotraukose, nes kiti poto kai prikiša fotošopo, tai jau tampa nebe fotografijos menas, o fotošopo. :D Antra nuotrauka atrodo įdomiausiai. Ten sniegas tokiais spygliukais nuėjęs?;o Fainai kaip. <3 Trečioje labai gražus vaizdas, bet atrodo prastokos kokybės. O gal čia tik man taip rodos... :> Pirmoji irgi mane sužavėjo, labai gražu. <3 Paskutinė, asmeniškai man, nelabai patiko, bet čia tikriausiai skonio reikalas. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 6:38 pm

Trečia labai graži. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePir. 01 10, 2011 2:32 pm

Pirma ir antra labai gražios scream woho 30
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePir. 01 10, 2011 8:59 pm

Šitos man asmeniškai nelabai, gali tikrai geriau Brigita ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePen. 01 14, 2011 10:07 pm

labai visoms ačiū už nuomones :)
keliu daugiau. :>


1.blue. fotografuoja. :} 2r6gzdw

2.blue. fotografuoja. :} 2mm75h3

3.blue. fotografuoja. :} 2qbhjr4

4.blue. fotografuoja. :} 4uj79k

5.blue. fotografuoja. :} 5f0sbr


Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePen. 01 14, 2011 11:07 pm

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/1fin2t.jpg
šita tai pyypt o_O
o iš naujų tik pirma patiko, bet ir tai nėra ideali :DD

P.S. visas naujas ft reik kelt į pirmą postą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePen. 01 14, 2011 11:35 pm

Jei aš kelsiu į pirmą postą,tai kas eis žiūrėti? o_o
fotografija - tai ne fotošopas,idealumo čia ir nebus.
;pp
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 2:48 pm

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2uo5gli.jpg
ši per šviesi. reikėjo kiek patamsint, nes dabar viskas kažkaip... net nežinau. tas šviesumas atrodo lyg sulietų žalią spalvą su balta.

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/1fin2t.jpg
reikėjo fotografuot iš arčiau ir geriau būtų jei būtum pasirinkus saulėtą dieną arba bent pašviesinus tuomet, nes dabar labai tamsiai ir niūriai atrodo foto. ://

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/25tfg92.jpg
kokybės trūksta, bet šiaip dangus tai wooow. :OOO

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2ez1fms.jpg
ši manęs nepatraukė. nežinau. nesiderina nei vanduo, nei tos putos. būčiau padarius dvi atskiras foto iš jų. :>

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2r6gzdw.jpg
ir vėl - reiktų patamsint ir ta data šone. o nene. :o

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2mm75h3.jpg
ši visai gera.

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/2qbhjr4.jpg
nepatinka, kad fotografavai per vidurį. atrodo per daug paprastai ir niekuo neypatingai. pasirinkai blogą dieną fotografijai, nes vėl atrodo labai niūriai, be kokybės ir tamsiai. patarčiau fotografuot tokius dalykus iš arti ir tą lapelį (?) paimt į kairę arba dešinę, o ne per vidurį.

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/4uj79k.jpg
nereikėjo to namo kampo. tuomet galėjai fotografuot iš kito šono, kad matytųsi šiek tiek namas, stogas, kaminas ir dūmai. o dabar - nieko ypatingo. tuomet reikėjo išvis tik dūmus fotografuot.

https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/5f0sbr.jpg
paprastas dangus, jokių spalvų. paprasta foto.

tai tiek. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 11:56 pm

Dėkui visoms už nuomones :)

naujos :}



blue. fotografuoja. :} Sl5wle

blue. fotografuoja. :} 2pqt3sk

blue. fotografuoja. :} Fjfbdv
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 10:47 am

VISAS FOTO Į PIRMĄ POSTĄ.
O čia turi parašyti kai įkeli, tarkim "Naujos nuotraukos", "yra naujų" ir tt, pasižvalgyk kitose temose. :>
Kai bus viskas sutvarkyta - pakomentuosiu. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeSk. 01 30, 2011 1:26 pm

blue. rašo:
Jei aš kelsiu į pirmą postą,tai kas eis žiūrėti? o_o

sorr už flood'ą, bet, žmogau, taisykles pasiskaityk pirma atėjus į forumą, o tada reikšk savo nuomonę.;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 2:31 pm

labai iš arti fotografuoji, ir tai tik spalvos patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 3:37 pm

Ekelis. rašo:
labai iš arti fotografuoji, ir tai tik spalvos patiko.


Ne nu,Tu tai nusišnekėt sugebi :DD
gerbiu Tavo nuomonę,bet dėl artumo.. svarbiausia kokybė,o iš toliau ji netaip atsispindės.
iš kylo niekas nefotografuoja,o norint nufotografuoti būtent tai ką aš fotografuoju,iš toli nebus gražu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:55 pm

Tikrai iš arti fotografuoji, tačiau pvz 1 ft, arti, bet juk nieko gražaus ar ypatingo nesimato. Gražiausia matyt antroji nuotrauka, 3-oje taip pat nieko įdomaus, nuobodūs kampai, spalvos, su artumais ir tolėliau fotkinimais irgi reikėtų patobulėt, turiu omeny iš kiek arti/toli reikia fotografuoti, kad nuotrauka taptu įdomi/graži. Pasiskaitinėk internete apie kompozicijas, kampus, spalvų koregavimą, fokusavimą. Sekmės. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 11:13 pm

mickey rašo:
VISAS FOTO Į PIRMĄ POSTĄ.
O čia turi parašyti kai įkeli, tarkim "Naujos nuotraukos", "yra naujų" ir tt, pasižvalgyk kitose temose. :>
Kai bus viskas sutvarkyta - pakomentuosiu. :D

Viską sutvarkiau. :D


::blackjam,dėkui už patarimus,bei išsamią nuomonę. dance
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimePir. 03 07, 2011 7:57 pm

Gražu . Man patikti labai : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitimeSk. 06 12, 2011 12:45 pm

dĖKOJU. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





blue. fotografuoja. :} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: blue. fotografuoja. :}   blue. fotografuoja. :} Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
blue. fotografuoja. :}
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mo fotografuoja.
» blue.
» Blue Butterfly kūryba

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: