rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Save mylintis žmogus ^^

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Save mylintis žmogus ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Save mylintis žmogus ^^   Save mylintis žmogus ^^ Icon_minitimePir. 12 20, 2010 9:44 pm

Spoiler:

Labas! Labas! Labas!
Mano vardas yra labai labai gražus ( šią nuomonę man yteigė mano mama). Po kol kas nesakysiu koks jis ;p. Man dar vis 12 metų. Niekaip nesuprantu kaip man gali būti dvylika metų ... Tačiau dėl metų aš tiek nesigraužiu, kad save užgraužčiau ;D. Dažniausiai mane vadina Bena, bet jei jūs norite, galite mane vadinti labai labai gražiu mano vardu - Bernadeta ( argi jis ne nuostabus? )

Jei taip apskritai mane pajėmus ( gal geriau keturkampai? Bet trikampai dar gražiau ;p ) esu beprotė, grynų gryniausia beprotė. bet nesijaudinkite! Manęs nereikia uždaryti į psichiatrinę, ar kokią kitą panašią įstaiga, tiesiog turiu kelias drauges, su kuriom man važiuoja stogas ( kurio ir taip neturiu ;p )

Turiu pakvaišusį brolį vieną mamą,ir vieną tėtį. Turiu katiną, kurio nebeturiu, kuris yra pas babą, nes tą kurį ten ištrėmė mano tėvai, dėl kurio aš labai pergyveniau. but what ever. To kurio vardas, jei jau taip norite žinoti - yra Ramzis. ( Keistas vardas? Aj pas mane viskas labai keista ;p). Labai daug ką neturiu. Kelias geriausias drauges, dar kelias šiaip drauges, ir ką žinau ;D. Daugiau nieko. Biedna aš, biedna ;/

Kas čia gero apie mane? Esu Klaipedietė, taip Klaipedietė iš didžiosios raidės , nes labai myliu Klaipėdą. Simboliškai turėčiau pasakyti ką mėgstu. Tarkim, mėgstu siemkas, bet nemėgstu razinų. Mėgstu braškias, bet nemėgstu kraujo. Myliu gyvūnus, bet nekenčiu vorų ;p.

Tai tiek apie mane, išliksiu paslaptingesnė, visada bandau susidaryti tokį įvaizdy ;D

Taigi mielieji mano monctriukai

Iki, iki.

Pasirašo gražiausio vardo savininkė - Bernadeta : )

pė.es. Įdomu? klausk ;p

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Save mylintis žmogus ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Save mylintis žmogus ^^   Save mylintis žmogus ^^ Icon_minitimePir. 12 20, 2010 9:54 pm

Labas Labas Labas ! (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Save mylintis žmogus ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Save mylintis žmogus ^^   Save mylintis žmogus ^^ Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 8:30 pm

Labas, labas, labas ;p
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Save mylintis žmogus ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Save mylintis žmogus ^^   Save mylintis žmogus ^^ Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 9:16 pm

O, žinau tave (y)
pasirodei labai fainas žmogus:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Save mylintis žmogus ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Save mylintis žmogus ^^   Save mylintis žmogus ^^ Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 9:20 am

Aš irgi (sun)
Dėėkui ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Save mylintis žmogus ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Save mylintis žmogus ^^   Save mylintis žmogus ^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Save mylintis žmogus ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» I know the sound of your voice, can save my soul.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: