rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 aš esu grybas. teip jums ir reikia..

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 9:55 pm



Paskutinį kartą redagavo ežhukas rūke.., Kv. 12 02, 2010 4:34 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 2:30 pm

Pirmas labai margas, antras man patiko :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 2:41 pm

Patinka man tokio stiliaus darbai, gražu. <3
Pirmame tas margumas toks žaismingas, todėl man jis labiau patiko, o antrasis irgi neblogas, tik gal fontas nelabai dera. :>

Beje, įkelk daugiau, nes dabar snku sukurpti ilgesnį postą. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 3:06 pm

Oo, kokia faini darbai. : D
Pirmas patiko, tik gal nereikėjo tų užrašų viršuj dešinėj pusėj. O apačioj fontas netinka. ;D

O antras man labiau patiko, spalvos gražios. : ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimeKv. 12 02, 2010 4:33 pm

dėėėkis, na uok, įkeliu, jei teip reikia ;D
dėl to margumo.. tokis jau mano stiliūūūkas, o dėl fontų, tai man visad su jais sunkū buvo;D
vėvėė..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimeAntr. 04 05, 2011 2:48 pm

koki faini,patinka man toki .. sėkmės toliau kuriant. ; ]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimePen. 06 03, 2011 3:38 pm

dėėėkui;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimePir. 06 06, 2011 9:42 am

Kokie keisti o_O
Per daug visko sukrauta ant jų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitimePir. 06 06, 2011 9:55 pm

koks žmogus, tokie ir darbai;D
juk viską iš širdies darau, tai teip ir išeina- keistai ir spalvioootai I\'m da angel
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: aš esu grybas. teip jums ir reikia..   aš esu grybas. teip jums ir reikia.. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
aš esu grybas. teip jums ir reikia..
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Reikia!
» Ar reikia PŠ konkursų?
» Sandrytukow [reikia komentarų]
» Ko reikia gerai fotografijai?
» jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: