rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Avatarų savaitės/mėnesiai.

Go down 
3 posters

Ar pritariate avatarų savaitės/mėnesio sumanymui?
1. Taip
Avatarų savaitės/mėnesiai. Vote_lcap87%Avatarų savaitės/mėnesiai. Vote_rcap
 87% [ 26 ]
2. Ne
Avatarų savaitės/mėnesiai. Vote_lcap13%Avatarų savaitės/mėnesiai. Vote_rcap
 13% [ 4 ]
Iš viso balsų : 30
 

AutoriusPranešimas
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:01 pm

Sveikutėlaičiai, mano žmogyčiai. :)
Turiu visiems šiokį tokį pasiūlymą, kad jūsų profilis nebūtų visada nuobodus ir toks pat. Taigi, kaip matote iš temos pavadinimo tai esu sugalvojusi avatarų savaitę/mėnesį.. yeah, nesu nusprendusi kiek laiko tai turėtų vykti, bet manau Jūs man padėsite, todėl kreipiuosi į visą liaudį. Na, o dabar prie esmės.

Avatarų "žaidimas" (pavadinkime jį taip) vyktų šitaip.
Jums būtų duodama tema, pagal kurią Jūs turėtumėte susikuti avatarą ir jį nešioti visą savaitę/mėnesį. Avai būtų registruojami ir pabaigoje savaitės/mėnesio būtų renkamas gražiausias avataras ir už jį balsuojama. Gražiausio avo savininkas būtų apdovanojamas :}

Manau pagavote mintį, ir prašyčiau Jūsų drąsiai komentuoti, reikšti savo nuomonę ir dalintis savo idėjomis ir šios minties tobulinimu. :)

EDIT: turiu pridurti, kad dalyvaus tik norintys, visų neversime ;DD


Paskutinį kartą redagavo Tarja, Št. 11 13, 2010 9:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:05 pm

a6 jau buvau už, tai dar kartą pritariu ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:05 pm

Aš už, labai įdomi mintis, verta ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:10 pm

Well, o aš ne! Juk pačio žmogaus apsisprendimas, ką jis nori "devėti", o gal jam patinka jo avas ir jis nenori jo keisti ištisus mėnesius? O.o

EDIT: pz, edit'ą tik vėliau pamačiau... Vistiek aš prieš..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:14 pm

O aš už! Man patiko. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:32 pm

Man ir idėja pati patiko ;d
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:52 pm

patiko ;DD už.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:55 pm

Aš irgi už ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 9:56 pm

balsavau taip :)
Manau puiki proga dažniau keistis avus, nes kad ir nusibosta dabartiniai, kartais tingim juos pasikeist.. nežinau, ar galiu šnekėt daugiskaita, bet man taip tikrai būna^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:00 pm

aš irgi už. : ))

įdomi tokia mintis. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:41 pm

Aš už. Man patiko idėja ir manau turėtų būti įdomu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:26 pm

Aš irgi už būtų visai įdomu ;D
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 8:58 am

Už, už, už, įdomi įdėja ypač kai yra laisvas pasirinkimas ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 9:45 am

Dėkoju kas balsavote už šią idėją ir matau, jog tai darė dauguma. Taigi, o kaip būtų jūsų manymu geriau, savaitė ar mėnuo? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 10:04 am

Savaitė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 10:59 am

Wenstley rašo:
Savaitė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 11:06 am

balsavau taip pat už. bet manau jog kiek neįdomu būtų jeigu daugelis forumiečių būtų visą savaitę su vienos temos avataru. galima būtų duodi kokias dvi ar tris temas ir tada pagal vieną pasirinktų.
nu žodžiu. ;DDD
idėją galiu pagirt. :> ir manau, kad geriau savaitė, o ne mėnuo ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 11:32 am

"Galima būtų duodi kokias dvi ar tris temas ir tada pagal vieną pasirinktų."

Manau, taip būtų įdomiau ;DD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 11:44 am

Hmm.. reikės pabandyti su trim temom, dėkoju ir tuomet darysim tik savaitę :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:04 pm

Aš taip pat už savaitę. :> Mėnuo perdaug būtų. xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:20 pm

Man irgi savaitė. : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:50 pm

Savaitė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:53 pm

Jap savaitė ;DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:26 pm

MoonShine rašo:
bet manau jog kiek neįdomu būtų jeigu daugelis forumiečių būtų visą savaitę su vienos temos avataru.

įdomu, net labai, neįdomu būtų jeigu vienodus avus ir panašiai, nešiotų, o dabar skirtingi, skirtingų padarymų, viskas čiki piki mano nuomone ; D aš taip pat už savaitę :}
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:36 pm

Na, kaip matau dauguma jau nusprendė, taigi darau pirmąją temą :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Avatarų savaitės/mėnesiai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Avatarų savaitės/mėnesiai.   Avatarų savaitės/mėnesiai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Avatarų savaitės/mėnesiai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Avatarų savaitės apdovanojimai
» SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...
» Sigų savaitės apdovanojimai
» Avatarų savaitė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: