rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jei skausmas tave pasieks

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:31 pm

Įžanga
Jei tu apie mane nieko nežinai,o aš gyvenu su kiekvieną dalele tavęs.Ir skausmas veržiasi manyje,bet tu to nematai.Jei tau kas nutiktu atiduočiau sielą velniui,jai būtų mano vale aš tave paverščiau laiminga...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:32 pm

emm... įžanga žiauriai per trumpa. ir tai tik du sakiniai... ją turi sudaryti mažiausiai 30 sakinių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:35 pm

kiekvienam skirtingai,aš įžangoje nepradedu lieti viską,keletos sakinių pakaks mano manimu jog kažką pagautumete
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:42 pm

lauksiu daugiau, nes dabar nieko dar negaliu pasakyti :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:52 pm

Tu esi mano angelas
Bėgau kažkur toli....Tamsa slėgia mane,o balsai mano galvoje neduodantis man ramybes vis garsėjo ir garsėjo,bėgau į tamsą,norėjau išvisti šviesą.Bet niekur jos nesimate.Visur tamsu,tikriausiai jau po vidurnakčio.Mano kojos judėjo kaip inkstintas rėkiantis *Bėk Sara,nesustok*.Širdis šokinėjo po visą kūną,o akise pilną ašarų.Pasigirdo pašaliniai riksmai.Balsas atpažįstamas,todėl nenorėjau sustoti,bėgau vis tolyn ir tolyn,bet balsas nenustojo rėkti.
-Sara!Nedrįsk taip elgtis..Sara....-Balsas užkimes,bet labai agresivus,tas balsas vis artėjo ir artėjo.
-Atstok,palik mane ramybėje-Rėkiau pro ašaras,bet balsas vis vien nenustojo.
-Sara,aš tave sukūriau.Kaip tu drįsti taip elgtis?Tiek metu auginau,na sustok pasikalbėkime...-Iš pikto balso perėjo į maldaujama gaidelę.
-Niekada!Tu manęs nekūriai...-Net nespėjau baigti sąkinio kaip tiesiai prieš akys iš pasirode mašina.
Mašina blisga pilka spalva,langai užtamsinti,nesimato kas sėdi prie vairo.Lyg vairuotojas nutuokia kas čia dedasi,jis lėkia žaibišku greičiu link manęs.Bet priartėjęs prie manęs pasuko į šoną ir rėžiasi į Denį.Pasirode kraujas,iš mašinos niekas neišlipa,o Denis jau nukraujavęs.*Tikriausiai negyvas,kas ten sėdi mašinoje.Kas man padėjo?*Laikas ėjo taip lėtai,o aš stovėjau lyg įbesta vienoje vietoje ir nejudu.Ką daryti?Bėgti ar eiti pažiūrėti kas sėdi už vairo?Ne,ne...Geriau pasiliksiu stovėti vietoje.Kraupiomis akimis žvelgiau į tolį viskas vyko taip arti manęs,atrodo lyg iš fantastinio filmo.Taip netikėtai kažkieno šilta ranka paliete mano ranką.Krūptelėjau,kiek laiko aš prastovėjau užsisvajojusi?Žvelgiau į jauną moterį,geltoni plaukai susukti į kuodą,žydros akis žvelgė gyliai manyje ir miela šypsenelė šypsojosi man.
-Sveika,Saragita.Aš Brookie,daktaro Denio dukra.-Jos šypsena neleido man blaiviai mastyti,daktaro Denio dukra?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitimePir. 10 11, 2010 4:25 pm

manęs kažkodėl nesudomino.. gal paskaičius daugiau skyrių ims patikti.
bet patarčiau ir tau pasiskaityti kai parašai, nes DAUG rašybos klaidų, negražūs sakiniai.
"..ir miela šypsenėlė šypsojosi man." - kažkaip nesuena man. besišypsanti šypsena? be to vardų nepaaiškinai nieko.. kas tas Denis? Sara lyg ir ta mergina.
Na man nepatiko, nelabai ką supratau, o akis tiesiog bado rašybos klaidos. : )
Sėkmės. : )
ir prie ko čia tas tu esi mano angelas?
juk pavadinimas turi sietis su pagrindine tema ir mintimi..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jei skausmas tave pasieks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jei skausmas tave pasieks   Jei skausmas tave pasieks Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jei skausmas tave pasieks
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Asmenybės testas: ką kiti mano apie tave?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: