rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sigičioko

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:26 pm

Tai pakankamai seni darbai ,bet mano pirmieji ...

Spoiler:
Spoiler:

Keli logo

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Twilight
Spoiler:

Stars style
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Seigunnyte*, Sk. 10 10, 2010 8:40 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:58 pm

Jei juose būtu bent kruopelytė kokybės, tai būtu neblogi visai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 6:15 pm

pirmi tie du, kažkas man patiko. o šiaip kiti tokie neįdomus, paprasti, nekokybiški.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 6:39 pm

Iš kur ta kokybe pajamt ?:)
Nuu keičiu formata ir ft paimu geras .. atrodo man užtenka kokybės ,bet jūs sakot ,kad ne :)
Gal galit atskleist paslaptį?:)
Šita šendien dariau:)
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 6:55 pm

Paveiksliukus imk iš deviantART.com , o ne google. ;DDDDDDD
Tos akis siaubingos. o.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 6:57 pm

Eijj nuu neižeidinėk mano darbų
Visi gi nedarys vien zuikelių ir gelyčių scream
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 7:00 pm

Kiekvienas kokybe mato skirtingai, man visos panaudotos nuotraukos atrodo tikrai kokybiskos - nei pikseliuotos, nei susiliejusios ar dar tai kokios, viskas tvarkingai. O jeigu apie darbus, tai dauguma ju nesuderinti, du pirmieji retusai (net nenumanau kaip juos pavadinti xDD) per daug pripaisyti, retusuojant reiktu naudoti kuo maziau nerealiu spalvu. Siaip, ka zinau, pasiskaityk keleta pamoku ir neabejoju, kad per tam tikra laiko tarpa istobulesi, sekems darbe :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 7:01 pm

Aš neįžeidinėju. Aš draugiškai kritikuoju. n_n'
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 7:04 pm

Aš nematau, kad čia kažkas kažką įžeidinėtų. Tiesiog pasakė, kas nepatinka ir kad kokybė nekokia. O šiaip pirmieji du darbai man patinka, tokios neeilinės manipuliacijos, gražiai žiūrisi. bet su logais reikia dauuuuuuug darbo - bandyti išlaikyti kompoziciją (pas tave daugumoje logų viskas išmėtyta, sumakaluota, o reikia, kad akys susikoncentruotų ties viena vieta, tad geriausiai visus berniukus mergaites ir kitus dalykus, ką nori išryškint, kišti į vieną vietą), stengtis gerai aptrinti, derinti spalvas (siūlau pasinaudoti PSD, jie tikrai pagerina darbą). Tai tiek, sėkmės, tobulėk :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 7:14 pm

Dėkui,dėkui:)
Aš išties stengiuos:)
Logus pradėjau daryt vos prieš pora dienų :)
Tikiuosi vis geriau seksis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:28 pm

MM parašai :)
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:59 pm

Photoscape rėmai? Mergyt, šalin tas priemones!
Tik fotošopas!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 9:06 pm

Rimtai ?
Negalima ?
O.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 9:07 pm

Dabar bent žinosi kodėl tavo kokybė yra grynas šūdas. Photoscape labai gadina. :>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 9:08 pm

Nuu db tikrai žinosiu O.o
Bet ir nustebinot :D
Nemaniau ,kad negalima:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 9:12 pm

Naudot nieks nedraudžia, bet tavo darbų labui naudok tik pš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitimePir. 10 11, 2010 10:47 am

naudojimas - tavo pasirinkimas, bet naudojant vien pš pamatysi, kad ir kokybė pagerės ir darbai dėl to gražiau atrodys. : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sigičioko Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigičioko   Sigičioko Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sigičioko
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: