rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rekomenduoju paskaityti...

Go down 
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 2:04 pm

Rekomenduokit jums patikusias knygas :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 2:14 pm

hm.kelios;

,,linkėjimai nuo Džordžijos'';
,,Eiprilės meilė'';
,,Mėjos angelas'';
,,pabėgimas'' - šita tai.omg.nereali.;
,,nebaigtas dienoraštis'' - kas be ko.;DD ;
,,antroji seserijos vasara'' - pirmos neskaičius. :DDD

aaa.nu ir dar galiu kažką pasiūlyt.bet dabar nėra galvoj.;DD
so.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 2:46 pm

Melvin Burgess "Saros veidas"
"Jei žurnaluose ir televizijoje būtų tikros moterys, o ne išdažytos lėlės, merginos suprastų, kokios jos gražios ir kad joms visai nereikia gultis po peiliu, kad taptų dar vienu standartiniu manekenu."

Knyga susiskaito labai greitai, tačiau priverčia susimąstyti, perskaityti vertėtų visiems.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeŠt. 09 04, 2010 11:47 am

Naa, nežinau, jei rimtai. Aš patarčiau paskaityt - Haruki Murakami - Norvegų giria.
Ne visiems gal tokio žanro patinka knygos, nes liaudis mūsų su popsėjus ant twilightų, bet kaip bebūtų, tai mano mėgstamiausia knyga, kurios net lygint neįmanoma su visokiais twilightais :DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimePen. 09 24, 2010 10:02 pm

Dan Brown "Da Vinčio kodas"

Labai įdomi knyga.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 12:56 pm

Shizu darkness rašo:
Naa, nežinau, jei rimtai. Aš patarčiau paskaityt - Haruki Murakami - Norvegų giria.
Ne visiems gal tokio žanro patinka knygos, nes liaudis mūsų su popsėjus ant twilightų, bet kaip bebūtų, tai mano mėgstamiausia knyga, kurios net lygint neįmanoma su visokiais twilightais :DDDDDD

mano mama skaitė, ir nepabaigė ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 11:51 am

MoonShine rašo:
hm.kelios;

,,linkėjimai nuo Džordžijos'';
,,Eiprilės meilė'';
,,Mėjos angelas'';
,,pabėgimas'' - šita tai.omg.nereali.;
,,nebaigtas dienoraštis'' - kas be ko.;DD ;
,,antroji seserijos vasara'' - pirmos neskaičius. :DDD

aaa.nu ir dar galiu kažką pasiūlyt.bet dabar nėra galvoj.;DD
so.

bold`intas mylūū. crazy
man dar sielonešė labai patyyyko.
nu stephenie meyer ar kokai ten ji. x DDD Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 10:20 pm

o taip nebaigtas dienoraštis, noriu dar kartą perskaityti, bet nerandu pasimt ;/

aš vasarą skaičiau: "Ir vis dėl to šausiu". Lb patiko, pabandykit. daugiau neprisimenu, bet galėsiu visą sąrašą įdėt kurias skaičiau ir patiko ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Rekomenduoju paskaityti... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rekomenduoju paskaityti...   Rekomenduoju paskaityti... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Rekomenduoju paskaityti...
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Rekomenduoju perskaityti

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: