rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 sucking too hard on your lollipop

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 10:39 pm

Kristen Stewart:
sucking too hard on your lollipop 2wdwlmhsucking too hard on your lollipop 2v9wtpdsucking too hard on your lollipop Oi57hwsucking too hard on your lollipop 6oltf6sucking too hard on your lollipop M8mr7p
Selena Gomez:
sucking too hard on your lollipop 1zp6xlisucking too hard on your lollipop Neb3tgsucking too hard on your lollipop 9bet1ysucking too hard on your lollipop W8ao42sucking too hard on your lollipop 25oxxshsucking too hard on your lollipop 2luunvt

PIRMASIS RETUŠAS IN MY LIFE:
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/qxw1gn.png ( coco - mano kitas nickas. ;} )

Pagal užsakymą :
sucking too hard on your lollipop 2j318iesucking too hard on your lollipop 2yl5k6qsucking too hard on your lollipop 15xn9d3sucking too hard on your lollipop 25qqfszsucking too hard on your lollipop Xoqmud
sucking too hard on your lollipop 64083611

lauksiu komentarų,kritikos ir pnš. ;}}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 11:10 pm

Gražu, paprasta, paskutinis darbas (tikrai neįsivaizduoju kaip pavadint - logotipu, vadinamuoju blendu ar dar kažkokiu naujadaru xDD) taipogi. Galbūt norėtųsi daugiau pažaidimo su spalvom, tekstūros ir brušais ir visokiais kitais dalykėliais. O retušas, kaip pats pirmas gyvenime, tikrai puikus. Aišku, labai gaila, kad nesunaikinai negražios odos prie plaukų, taip pat ir veidas atrodo nebetikroviškas. Bet sakau, kaip pirmas retušas - tikrai puikus. Sekmės dirbant toliau! :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 11:37 pm

patiko viskas,išskyrus su Jurgaityte ;Dbet šiaip gražu,patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 2:11 pm

~fatButterfly - ačiū už ilgą komentarą,man patinka kai žmonės pasako viską ką mano. ;D ačiū ;}
jamantika.~ - ačiū. nu ten užsakymas buvo su Jurgaityte. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 2:36 pm

Pirmoji mano kolorizacija: (tik dabar pradėjau kurt tokius dalykus)
sucking too hard on your lollipop 2z8naf8
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 3:27 pm

akis,kas jai?iš kur ten ta rožinė?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 4:57 pm

icon'os gražios išties.tik gal kiek visos per vienodos, bet man patinka. ;}**
o šita kolorizacija.kaip pirmoji - puiki, tik man ir kliūna tie rožiniai taškeliai.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 9:57 pm

Ačiū už komentarus. :) Matyt ,akd ir kaip stengiaus palikau klaidą darbe. TUos taškelius rožinius. Kitą kartą reikės būti kruopštesnei. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





sucking too hard on your lollipop Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: sucking too hard on your lollipop   sucking too hard on your lollipop Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
sucking too hard on your lollipop
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: