rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Čiipsai!^^

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 10:03 am

va ir mano fatakytės :3
žinau, kad kokybė ne iš geriausių, bet labai norėjosi įdėt šias fotkes ir paklausyt, ką jūs apie jas manot ^^

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 11:15 am

visai nieko, bet kad kokybės trūksta ://
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 11:51 am

Sakau:
Gyvunai gražūs :DD , bet pačios foto ne.
Bet va šita foto man patiko https://2img.net/h/i274.photobucket.com/albums/jj243/Horsiuk/DSCF1032.jpg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimePen. 08 13, 2010 8:39 pm

Labai gražios bet kokybė prasta..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 1:15 pm

manau, kad galėjai tą šunį nufotografuot kiek kitaip.kad gautųsi meniškiau, gražiau.
šiaip jei kokybė būtų geresnė, foto visai kitaip žiūrėtųsi. ;}}
so.yra kur tobulėt. (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeŠt. 08 14, 2010 3:32 pm

Parink fonus gražesnius,man nelabai foto. bet stenkis ir tobulėk!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeSk. 09 05, 2010 4:02 pm

Jei tu visą tai vadini fotografija, tai aš namo kampas. : D

Bet ką gali žinot, gal ir pasiseks patobulėt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeKv. 09 16, 2010 8:32 pm

jei tos katės foto būtų kokybiška ir gražiai pakoreguota su fotošopu,būtu nearealu <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimePir. 09 27, 2010 9:07 pm

Primityvu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 2:44 pm

man patiktų jei spalvos būtų gražesnės (kad ir pakoreguotos), ir kad kokybės būtų.
o mintys tai perfecto. o jau su tais guminukais. *varo į saldžius majus pirkt guminukų* lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimePir. 01 03, 2011 11:26 pm

Nuotraukų kokybė tikrai labai prasta. Pačiose nuotraukose trūksta minties. Na bet laukiu kitų darbų,ir linkiu pasisekimo. :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitimePir. 03 07, 2011 8:54 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Čiipsai!^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čiipsai!^^   Čiipsai!^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Čiipsai!^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: