rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Klausimai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 7:40 pm

ačiūčiūčiū :*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 14, 2010 10:03 pm

Aš norėjau paklaust... kas tas "mask" na kaukė ir kam ji reikalinga? ar kas ją naudoja?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 9:27 pm

Su ja labai dažnai kas daro kolorkes arba lūpų splavą keičia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 3:43 pm

Aš visiškai buka. : DDD
čia,šiaip norėčiau sužinot.kartais pamatau tokių frazių,kaip: "pamegink pažaist su koloringais.." ir pnš. Tas koloringas kitaip vadinamas yra ne psd? (rofl)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 3:54 pm

Koko., koloringais yra vadinamos darbelio spalvos ir taip pat psd. :)) Taip, kad galima sakyti jog Tu teisi ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 3:55 pm

Dėkui už atsakymą. : )*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 8:52 pm

sakykit, kodėl pas mane taip yra, jog, mano ps nepriima .png formato.
pvz, jei noriu kokią textūrą .png formatu atsidaryt, nepriima. Tada tenka per kitą programą .jpg pasiverst. Bet kai kokybė totaliai susigadina, tai ir naudot jos nebenoriu. Padėėkit ! !
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 10:08 pm

Kadangi esu visi6kai visiškai žalia tai bišk durnas klausimas ;DDD
P.S. Turiu cs2.
Kaip nutrint textūras nuo veido? ;DDD Aš bandžiau su tuo trintukų, bet išsitrynė visas veidas ir liko balta spalva. Help.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 11:22 pm

Kai dedi textūrą ant paveikslėlio, pažiūrėk, kad textūros layeris būtų įjungtas (t.y. ant jo paspaudus turi būt (nors pas mane bent visada atsiranda naujas laeyers xD))ir tada trink su trintuku tą textūrą ir nusuitrins ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 1:13 am

Oh dankę dankę lick And more one klausimas: Kur Fotošopo papkė? xD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeSk. 07 18, 2010 11:37 am

DOTTE, man irgi taip dažnai būna. Aš kartais atsidarau tą tekstūrą/foto per paintą ir persaugoju kitu pavadinimu, bet vistiek PNG formatu. Kartais padeda ; DDDDDDD na, o šiaip žiūrint kas tau ten atsitinka, kad neatidaro. Kokia nors lentelė iššoka?

Kramtuke, manau tam diske, kuriame įinstaliavai fotošopą ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 3:23 pm

aš parsisiunčiu fontą Jį išsizipinų į Tools ir paskui kai atidyti bandau per PS atidarius tą aplankalą Tools nieko nėra. : ). kodėl taip?
arba aš ne per ten bandau uždėti tą fontą : D.
žodžiu kartu ir paaiškinkit kaip jį man naudoti. : )
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 5:56 pm

Man atrodo, fontus reikia kelti į Control Panel > Fonts :}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:50 pm

Ne, šriftai dedasi į c diske esančius windows > fonts
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:10 pm

OMG kaip apsirikau. XDDD
dėkoju labai : DD*
bet pas mane nėra tokio aplankalo O.O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:31 pm

turi būti. dar pažiūrėk gal taip bus: Control Panel > Apperance and Themes,ir tada kairej pusej žiūrėk Fonts turėtų būt parašyta.;>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 11:20 pm

Paspausk f raidę ir atsiras, gal tiesiog nematai jo :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:39 am

Kaip reikia ŠITAIP apvedžioti? (nu čia kaip merginos kad yra.;D)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:47 am

virma tvarkingai iškirpti paneles, o tada per Layer Style uždėti Stroke :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 21, 2010 10:50 am

dėkui.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimePen. 07 23, 2010 11:01 pm

kaip naudotis patternais?;//
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 9:29 am

http://myphotoshopbrushes.com/_images/Install_patterns_03.jpg
taip juso reikia įsikelti. vėliau turbūt supranti, nusistatai opacity, blending mode'ą kaip tau reikia, ir paišai :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 12:21 pm

man nerodo jų,kai paspaudžiu load pattern.
kai parsisiunti patterną,jis turi išsisaugoti kaip paprastas paveikslėlis?(pvz jpeg formatu)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 1:19 pm

neeee, patternų formatu (.PAT)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 2:06 pm

ai,dabar pastebėjau,kad ne visuose failuose suiunčiant patternus būna tas pat. formato dokumentas. : DDDDD
btwn,dėkui.;>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klausimai - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Klausimai
Atgal į viršų 
Puslapis 417Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Klausimai
» Klausimai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: