rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Klausimai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 2:23 pm

kažko nesupranti su PŠ? Klausk čia - kiti forumiečiai visada pasiruošę tau padėti. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 04 30, 2010 6:46 pm

Ar aš tokia kvaila ar ką, bet aš visiškai nemoku naudotis PSD ;< gal kas galit išsamiai paaiškinti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 04 30, 2010 7:28 pm

Aš ir nemoku ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 04 30, 2010 7:35 pm

Ow, pravers jaučiu visiems jeigu kas atrašis ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 04 30, 2010 7:38 pm

žiūrint koks PSD. Toks http://aliceinunderland.deviantart.com/art/Photoshop-Color-Actions-2-54089226 ar foto .psd formatu su spalvų lyeriais
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePir. 05 03, 2010 5:09 pm

Tai nebereik aiškint?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePir. 05 03, 2010 8:32 pm

ui nemačiau, psd formatu lyg, nėr tų spalvų layerių ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 6:42 pm

Vąą,užduosiu kvailoką klausimą.;D gal galit kas nors išsamiai paaiškint,kas tie patternai? : DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 05 07, 2010 3:26 pm

Kaip daryti, kad textūra būtų aplink pasirinkta objekta bet ne ant jo?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 05 07, 2010 4:52 pm

Paimi ir nutrini ją nuo obijekto
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePir. 05 24, 2010 12:38 pm

Nesuprantu.Kodėl kai įkėliu paveikslėlį,jis man pasidaro toks iš kvadračiukų?>.<
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePir. 05 24, 2010 2:16 pm

pavyzdžiuką parodyk, nes nelabai įsivaizduoju? ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePir. 05 24, 2010 2:56 pm

pzdc.mano photoshop'ui su galva negerai.xDDDd iš naujo įsijungiau,ir dabar viskas normaliai įsikelia.xDDd
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePir. 05 24, 2010 2:57 pm

nu va kaip ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeAntr. 05 25, 2010 3:13 pm

Kaip pasidaryt setą?;DDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeAntr. 05 25, 2010 3:19 pm

Aš ir nemokėjau, bet poto supratau, papraščiausiai susikurk failą kokio nors dydžio ir ten po vieną kelk avus ;D
gal suprataj nežinau ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeAntr. 05 25, 2010 3:33 pm

Taip ir galvojau.x DDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeTr. 05 26, 2010 2:54 pm

kokio dydžio daryt emblemas per PŠ?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 3:10 pm

žmonės, man pš visus darbus nespavlotus daro. iš pradžių rodo spalvas, bet kaip užkeli textūrą ant naujo failo foto pasidaro nespalvota..
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 3:21 pm

Image > Mode > pažiūrėk, kad būtų RGB.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 3:40 pm

rpg bv ;d
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 05 28, 2010 2:41 pm

Kaip jūs taip gražiai iškerpat visokius obijektus ? (rofl)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 05 28, 2010 2:52 pm

Tikrai? ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 05 28, 2010 3:07 pm

joo. xD
kaip pvz: https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/25s5ueu.png kaip tu Belatriks taip iškirpai?;DDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitimePen. 05 28, 2010 3:27 pm

Ką? Aš? ;D
Čia kiek atsimenu su background eraser tool, o poto dar su minkštu trintuku tą hardness pasidarau ant kokiu 5 ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Klausimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Klausimai   Klausimai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Klausimai
Atgal į viršų 
Puslapis 117Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Klausimai
» Klausimai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: