rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Canon fotoaparatai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 5:37 pm

galėčiau pasakyti, kad canon ir nikon fotoaparatai geriausi. ir tą nuspręsti labai lengva, nes vien pažiūrėjus ,ką naudoja žurnalistai, tai dažniausiai ir išvysi arba canon arba nikon.
o šiaip, pati turiu skaitmeninį Canon Ixus 130 ir tikrai negaliu skųstis. Aišku, veidrodiniai fotoaparatai tikrai geresni už skaitmeninius, bet mano manymu, pirma reikia praktikuotis su skaitmeniniu, o vėliau pirkti veidrodinį. Tiesiog taip bus daug paprasčiau.
maniškis modelis tikrai daro labai kokybiškas nuotraukas, labai gerai fokusuoja, spalvos nuostabios, pakankamai daug skirtingų funkcijų.filmuoti su juo tikrai galima. yra galimybė filmuoti HD . So. manau kad jeigu kažkas planuoja pirkti fotikus, tai Canon geriausia kas gali būti. Man asmeniškai, Nikon kažkuo nepatinka, tiesiog nežinau. aišku, čia kaip kam, bet nemanau, kad jie labai atsilieka nuo Canon. tai va, sumaliau čia kažką >.<
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai - Page 2 Icon_minitimePir. 02 21, 2011 8:16 pm

mano toks: Canon fotoaparatai - Page 2 Canon-camera-test
LŪV.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 19, 2011 7:00 pm

Jie ima 2 vietą pagal mano mylimiausių fotoaparatų modelius:D
Tėtis turi Canon fotoaparatą, beje daugelis draugų turi Canon'us, taigi tikrai teko mėginti jais fotografuoti, labai gražios nuotraukos;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Canon fotoaparatai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Canon fotoaparatai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sony fotoaparatai
» Olympus fotoaparatai
» Panasonic fotoaparatai
» Kodak fotoaparatai
» FujiFilm fotoaparatai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: