rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Black_Coffee teplionės ^^

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 2:45 pm

Turiu daug, bet kažkur internete blaškosi :D tai įkelsiu kai susirasiu,kadangi pc failai išsitrynė((:
Šiuo metu piešiamas ir tobulinamas :

Black_Coffee teplionės ^^ 1zbfllz
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 2:57 pm

Kaip gažūūūūū heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 8:03 pm

Labai tikroviškai nupiešei. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 9:05 pm

Ačiū jums labai lick

Dar aišku trūksta veido, kaklo, plaukų ir viso kito, bet manau pabaigsiu tik po kelių dienų :) nes piešiu antrą dieną šį :D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 10:25 am

ohooo, labai labai geras net, atrodo. :} Tik gal didesnę fotkę gali įmesti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 8:48 pm

Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 8:50 pm

O mama.... heart
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:03 pm

Dar daaug kur man tobulintis..:}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:06 pm

Gražu, aišku yra kaikurių klaidų, bet anyway man patinka ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:14 pm

Tai jo, na,aš nieko nelankius, nieko net neskaičius, tai žinot..:} turiu knygą labai nerealią, pats laikas perskaityt;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:18 pm

O, sis ;D Aš irgi niek nelankius ir nieko neskaičius ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:20 pm

Tai žinai, čia gal "genai" iš mano architektų giminės.. :D :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:31 pm

Jei gali, pasakyk, kokia ten ta knyga? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:39 pm

http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9789955246176

šita.;D žmonės,gyvūnai,gamta,3D, pradžia - daiktai visi ir t.t., užduotys yra, šiaip labai gera:))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:47 pm

Ačiū.
Dabar ieškau ko nors, kas pamokytų neperžengti piešimo proporcijų. >D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:54 pm

Aš tai kažkaip nelabai mėgstų tutusar dar ką su piešimu ;D Tiesiog manau jei bandai perpiešt tai netavo artas, o kito. Na bet kaip kam, čia mano nuomonė ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 9:56 pm

o kas tas "tutusar"? 14
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 10:20 pm

marilyn monroe piešia labai daug žmonių, na taip, tai kaip ir portretas, be foto žmogaus nenupieši..(: Tad jei piešiu draugus, pasidedu jų nuotrauką ir piešiu.;D na, bet ne visados piešiu portretus,be abėjo;D.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 10:22 pm

O aš dažniausiai portretus...... :DDDD
Kiekviename veide vis kažkas kito. Taip įdomu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 10:28 pm

Aha((: Tiesiog marilyn matyt per daug banalu gal, bet pasinešus ir piešinėju. Pirmasis bandymas buvo su tušu patepliot, bet ne itin pavyko tuomet :

Black_Coffee teplionės ^^ 15fhkjt
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 10:51 pm

Vis vien gražu. Įdomiai gavosi :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimePen. 03 12, 2010 9:22 am

neproporcingai, pamačiau, kad kiti juodai nudažo, panorėjau ir aš.. :D bet pastebėjau kad nesiseka :D.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimePen. 03 12, 2010 10:14 am

Bent pabandei.
Man tai nežinia ar aš tokį rezultatą būčiau gavusi...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimePen. 03 12, 2010 7:12 pm

Gražu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 12:03 am

na, pabandžiau, taip :)
AST, ačiū^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Black_Coffee teplionės ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee teplionės ^^   Black_Coffee teplionės ^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Black_Coffee teplionės ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teplionės.
» Agnės teplionės ;*
» Mikos teplionės
» Dinos teplionės
» Clayos teplionės.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: