rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ICE. Euphoria.

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 3:04 pm

naujos iconos, su paprastais kirpimais. (;

ICE. Euphoria. - Page 6 Setas

ICE. Euphoria. - Page 6 Setas2
https://2img.net/r/ihimizer/i/setas2.png/

ICE. Euphoria. - Page 6 Setas3
[/size]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 3:07 pm

Dauguma kirpimu nepatiko.
Tačiau spalvos labai gražios. :)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 3:32 pm

ačiūū. su ikonom man nesiseka;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 3:33 pm

poteris, poteris poteris poteris pooooooooteris ;D
duosi man poterio icon'ą? ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 3:57 pm

whaaaaaaaooow ICE. Euphoria. - Page 6 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 4:29 pm

duosiu ;DDD


ačiūū
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 4:35 pm

::blaCkjąm rašo:
Dauguma kirpimu nepatiko.
Tačiau spalvos labai gražios. :)*
Pritariu...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 5:29 pm

hą, o kaip tu man duosi jai nežinai kurios noriu? ;D bet aš tau pasakysiu kurios norių ;D ir aš noriu.... iš pirmo seto prieš paskutinės ;D <3333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 5:34 pm

ačiū.;]

jimk ;**
ICE. Euphoria. - Page 6 Hfghfga

Uploaded with ImageShack.us
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 5:36 pm

ačiū ačiū , ji tokia sexuali >DDDDDd
o tas bičas joje :D:D::D:D:D:D::D:D****
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 10:39 am

rofl :DDD




dar komentarų?;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 6:21 pm

Man patiko iconai : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 7:49 pm

ačiū labai ;]]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 9:00 pm

spalvos (heart) galėčiau psd? : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 9:48 pm

ačiū

aš ten daugiau psd naudojau, bet daugumoj tai toks viens. ė, o kaip psd nusiūst į pm? O.O xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:34 pm

ICE. Euphoria. - Page 6 Emmamano

naujas:::
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:35 pm

viskas man l a b a iii patinka, tik vat užrašas man kliūna. 22 bet šaunuolė, tikrai! 40
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 8:26 pm

oho. tu tikrai žiauriai ištobulėjus. ICE. Euphoria. - Page 6 858641
labai gražus jis. ICE. Euphoria. - Page 6 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 8:29 pm

ačiūūūūūūūūūū ;**** *stipriai aphūūūūgina*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 9:28 pm

Tu rmt ištobulėjus žiauriai! Tas naujas blendukas labailabai nais! Fotkės gražiai įsikomponuoja į vaizdą, spalvos gražios ir fontas, man rodos, nėr jau toks blogas. XD
žodžiu - liuuux!
ICE. Euphoria. - Page 6 488564
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 9:52 pm

Gražu, bet užrašiukas užkliuvo :) O šiaip tai labai, labai patiko :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 9:53 pm

ačiūū. ;*** o kokio maždaug čia fonto reikėtų? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 10:53 pm

oho, koks gražus cool
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 11:00 pm

Vau, koks fainas paskutinis blendukas!!! Viskas gražiai įkomponuota ir sudėta, detalių yra nei per daug, nei per mažai, pats tas. Spalvos labai gražios, mano nuomone reikėtų vos vos paryškinti tam, kad išsiryškintų visos raudonos spalvos.
Man tai užkliuvo ne tik fontai, bet ir pats teksto apdirbimas, kažkaip sukišta per daug efektų, dažnai pakanka tik užmesti šešėlį ar pažaisti su gradientu, nors daug kas priklauso nuo skonio :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 11:04 pm

inga, dėkui ;DD

Julija - oo, ačiū už išsamumą. Dėl to raudonumo, tai nelabai turiu psd, kur raudonumą išryškina. o su tais fontais man žiaaaauriai sunku yra. mėginsim taisytis. dėkui dar kart ; ))
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ICE. Euphoria. - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ICE. Euphoria.   ICE. Euphoria. - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ICE. Euphoria.
Atgal į viršų 
Puslapis 68Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Euphoria.01.25
» Euphoria
» Euphoria :: Monika.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: