rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Miss Sturger

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 3:56 pm



Paskutinį kartą redagavo Miss Sturger, Št. 11 06, 2010 9:26 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 5:19 pm

Pamaciau avus ir blenda, susilydziau. Depp'as heart O dar taip graziai padaryta inlove O wallas su Tokyo mano megstmiausias love2
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 5:24 pm

Mm.. avai ir blendas su Depp'u nerealūūūs <333
+ wall'as su Jim'u <3333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 5:28 pm

Ok seip avu gamyba as nelaikau dideliu darbu [nors pati to nemoku] bet taviskiai imesti matosi kiek laiko prie kiekvieno uztrukta... Tikrai nuostabus!!!
Pirmi du avai tikrai super net gera ziureti taciau treciasis kaskaip nedera... gal nereikejo tu sasagu virsuj [atleisk nezinau kaip juos vadint xD] ir bandyt daryt kaip sendinta laikrasti nes dabar nei Mu nei karve :DDD
enw Ziauriai patiko blendas ir avai...tik tas su kauke atrode labai toks googl'inis nors ir puikiai 'sumontuotas' [Damn man reikia plesti zodyna xD]

Taigi va..
Keep up the good work
Morisas heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 6:19 pm

Ačiū Juste, Tarja ;*

Morisai, jatau, ačiū ;* prisipažįstu, pirmą kartą kaip žmogus dariau avus ir tai tik iš principo vienam forumui ; DDD Justė žino apie ką aš ; DD Dėl sigų mūsų nuomonės visiškai išsiskiria, na bet dėkui : ) Tik man regis paskutiniam paglamžymai netiktų... Na nors gal... : ) Dėl kaukės tai ten labai vargau ir tai nieko gero nesigavo ^^ Sėkmiaus plečiant žodyną ; D


Ai, dabar klausimas, kai pic'ui dedi stroke viduj, visad taip nekokybiškai atrodo? Aš norėjau, kad apačia būtų neapibrėžta Depp'ui, tai per kelis sluoksnius dėjau foto ir dabar nekokybiškai atrodo ;?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 6:24 pm

Geriau dek isorei ir numazink opacity siek tiek :)
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 6:26 pm

Morisas irgi zino ;D artsui jo? ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 6:29 pm

Man apačia kvailai būtų atrodžius, kad ir koks opacity... Reikės kitą kartą patempt žemiau viršutinį sluoksnį ir suliet.

Just, jo ; DD Nes kaip supratau vien dėl avų mane ir nužemino ; DDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 7:03 pm

kaip ziauru ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:07 pm

New:
Miss Sturger Untitled-1-113
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:09 pm

jau tie Depp'iniai kokie. lick lick lick lick lick lick lick lick lick lick lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:11 pm

Jei ne jis, gražiai nesižiūrėtų ; DDDDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:12 pm

Man paskutinis tai visai nieko, fonas ypac grazus ;D bet lupos... kas jas taip isterlino? ;DD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:12 pm

gali būūt... gali būūūūūūūt... ; DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 8:18 pm

Just, jos tokios buvo ; DDD Tik nuo mano minkštinimo keistai atrodo ; DDD

Reda, taip ir yra ; DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeSk. 01 10, 2010 10:39 pm

+
Miss Sturger Ellen-8
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 7:21 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 7:21 pm

GRAŽUMĖLIS
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 8:31 pm

Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 9:48 pm

Dėkui ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 10:10 pm

Ou my kaip gražu ^-^ heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 11:00 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimePir. 02 01, 2010 11:22 pm

inlove patinka, patinka, patinka .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeTr. 02 03, 2010 8:21 pm

Dikuju ;**


Pirmoji manipuliacija/wall (kažin ar nusipelnė manipuliacijos vardo)
Miss Sturger Little_Prince_by_Dausius
Normalus dydis.
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitimeTr. 02 03, 2010 8:48 pm

Nu šakės, tikrai ir man reiks jau manipuliacijom užsiimt ;D bet va šitas tai man labaiiii 14
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Sponsored content





Miss Sturger Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Sturger   Miss Sturger Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miss Sturger
Atgal į viršų 
Puslapis 18Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Miss Sturger
» Miss Sturger
» Miss Sturger

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: