rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 T A I S Y K L Ė S ir visa reikalinga informacija

Go down 
AutoriusPranešimas
just

just

Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

RašytiTemos pavadinimas: T A I S Y K L Ė S ir visa reikalinga informacija   Pir. 01 26, 2015 3:16 pm

Bendrosios forumo taisyklės


1. Čia nėra RPG forumas, todėl registracija veikėjų vardais ir pavardėmis nėra leidžiama. Kitaip tariant, įvairioms Elenoms Gilbert ir Edvardam Kalenams čia ne vieta.
2. Gyvenam draugiškai. Prašome nesišakoti ir naujokus geranoriškai priimti į savo ratą. Iš kitos pusės, naujokų taip pat prašome be preteksto neaiškinti, kad jūs čia esat nelaukiami ar su jumis elgiamasi nedraugiškai. Burbėjimas be argumentavimo niekam nepatinka.
3. Pykčius aiškinamės už forumo ribų. Norime sukurti čia jaukią atmosferą, tad prašome vertinti mūsų pastangas ir nesutarimus aiškintis kur nors kitur.
4. Nuo keikimosi niekieno nesulaikysime, tačiau labai prašome žiūrėti, ką rašote ir keiksmus vartoti su saiku.
5. Kitų forumų reklama ne tam skirtose temose yra draudžiama. Už nusižengimą šiai taisyklei baudžiame banu neribotam laikui.
6. Jokių vagysčių. Suprantame, kad forumuose gali būti sutapimų, tačiau jeigu matysime aiškų stiliaus detalių ar kitokį kopijavimą, nepraleisime to pro akis. Už taisyklės nepaisymą baudžiame įspėjimu.
7. Temos trinamos ir keičiamos naujomis, kai jos peržengia 50 puslapių ribą. (Tai negalioja kūrybos ar panašioms temoms). Jei matote, kad tema neištrinta, praneškite moderatoriams ar adminams ir jie ištrins. Taip pat temos yra trinamos, jei jos ilgą laiką yra neaktyvios.
8. Nevenkite reikšti savo idėjų, pasiūlymų ir kritikos tam skirtoje temoje. Visi turime žodžio laisvę tad jūsų mintys tikrai bus išklausytos.
9. Jeigu turite klausimų, bet kada galite kreiptis į administratores ar moderatorius.
10. Avatarų dydis - 200x300 px.

Temų kūrimas

Kurti temas leidžiama kiekvienam forumo nariui. Jas galima kurti tiek kūrybos skiltyse (fotošopo, fotografijos ir t.t.), tiek pamokų skiltyse, tiek flood'e. Tik prašome jūsų nekurti vienodų temų.

Galerijų kūrimas ir jų komentavimas


1. PIRMOJO PRANEŠIMO TAISYKLĖ. Tai reiškia, kad savo darbus galerijose galite dėti tik į pirmą temos pranešimą. Taip bus mažiau betvarkės ir visiems bus lengviau susiorientuoti. Kuomet į pirmajį pranešimą jums nebeleis įkelti darbų, siūlome viską išvalyti ir pradėti pildymą iš naujo arba tam skirtoje temoje įdėti savo galerijos nuorodą. Administracija jūsų temą perkels į šiukšliadėžę ir tuomet galėsite kurtis naują galerijos temą. Taip pat prašome prie kiekvieno darbų papildymo prirašyti įkėlimo datą. (nuo šios taisyklės atleidžiami rašytojai ir koduotojai).
2. Rašytojams ir koduotojams pirmojo pranešimo taisyklė negalioja, tačiau įkėlus naują darbą prašome redaguoti temos pavadinimą, jame nurodant temos puslapį, kuriame yra įkeltas naujas darbas.
3. Svarbiausia - dėl skonio nesiginčijama. Todėl nekiškite savo nuomonės kitiems per prievartą tiek komentuodami kitų galerijas, tiek atsakydami į komentarus.
4. Visiems smagu, kai komentuoja jų darbus, tačiau dviejų ar vieno žodžio komentarai, tokie kaip „labai gražu!“ ar „siaubinga“ toleruojami nebus. Žinoma, jeigu jau neturite išmonės pasakyti kažką gudresnio, retkarčiais ir tokie komentarai bus leidžiami. Tačiau piktybinis toks komentavimas užtarnaus jam įspėjimą. Komentuodami galerijas turite:
♦ Išvardinti, kokios darbo detalės jums patinka/nepatinka ir kuo.
♦ Pasiūlyti sprendimų ar tobulinimo būdų.

Konkursai ir dalyvavimas juose

1. Kad ir kaip to norėtumėte, patys konkursų nekurkite. Už tai yra atsakingi koordinatoriai. Tačiau bet kokias kilusias konkursų idėjas galite drąsiai reikšti, galbūt tuomet jums netgi bus leista vadovauti jūsų sugalvotam konkursui.
2. Konkursų užduotys parenkamos ar bent jau stengiamasi jas parinkti pagal juose dalyvaujančiųjų lygį, tad nepriekaištaukite, kad užduotys buvo per sunkios ar per lengvos.
3. Siųsdami konkursinius darbus koordinatoriams, nepamirškite temos laukelyje parašyti nurodytą pavadinimą. Priešingu atveju jūsų darbas gali net nepatekti į konkursą.
4. Užsiregistravus į konkursą ir neatsiuntus konkursinio darbo prieš tai iš anksto nepranešus koordinatoriui, gaunate minusą. Surinkus tris minusus, netenkate teisės dalyvauti jokiame konkurse visą mėnesį. Taip pat pabrėžiame, jog minusai bus sumuojami iš visų konkursų. Tai reiškia, kad jeigu nesudalyvavote, pavyzdžiui, fotošopo ir fotografijos konkurse, jau turite du minusus, tad belieka sulaukti tik trečiojo. Minusai anuliuojasi po mėnesio.

Administracija pasilieka teisę pildyti taisyklių sąrašą.
Už taisyklių nežinojimą nuo bausmės neatleidžiama.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://teplep.lithuanianforum.net
 
T A I S Y K L Ė S ir visa reikalinga informacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: TEP LEP :: Hey!-
Pereiti į: