rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vasara

Go down 
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vasara   Vasara Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 4:42 pm

Taigi, dideliu greičiu artinasi vasara... Turbūt daugelis jau praadėjo mąstyti, ką įdomaus nuveiks, tad pasidalinkite savo planais vasarai ; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara   Vasara Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 7:44 pm

hmmmmmm.reik pagalvot ką veiksiu vasarą O_o

šoksiu beabejo, nes ir vasarą bus trefkės, o jei nebus ugnė mirs
maudysiuos
sėdėsiu namie
eisiu tempt paulę ir kristę į lauką. arba bus atvirkščiai
varysiu miegot pas klasiokę. šitas ir taip aišku
varysiu pirkt drabužių
valgysiu
gal skaitysiu kokią knygą
varysiu pas tėtį į kaimą, bet nebent keliom dienom, nes nenoriu praleist trefkių
gali būt varysiu pas pusbrolį į klaipėdą ;s bet čj nevarysiu, nes jei varyt, tai pas juos dviem savaitėm, o trefkės nuplauks. taigi. šito tikrai nenoriu.
aj. dar tikiuosi, kad susimytinsim su redinu, migle ir kitom. :DDD žodžiu. reiks planuot myytą. Vasara 916113

ok. šiaip net nežinau ką dar veiksiu. visad kai ateina vasarą, tada pasimato planai visi :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara   Vasara Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 8:04 pm

"omg kiek daug ką žadu nuveikt vasarą herp derp, važiuosiu ten ir ten hahaha, kaip bus faina!!!! lol lol, nesėdėsiu prie kompo, varysiu kurnors su draugais, tik maudysiuos ir būsiu lauke herp derp lol"

HA, viskas baigiasi sėdėjimu namie. ;) Ir nežadu čia sau prižadėti, kad visada būsiu lauke. Aš esu namisėda, mėgstu būtų viduje, kad ir kaip lauke šilta būtų. ;)

Nepaisant to, vasarą žadu varyti prie jūros su šeima.
Dar galbūt maudysiuos ežere/tvenkiny.
Žiūrėsiu filmus, serjalus, tobulinsiu savo anglų kalbos žinias, nes kitais metais dvylikta klasė, o aš žadu varyti studijuoti į užsieny. ;)
Daaaaar važinėsiu su dviračiu. (Vasara 858641) Galbūt apsilankysiu kaime ir kąžinau, vasarą leisiu laiką kaip man patinka ir nesvarbu, ar namie, ar ne. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara   Vasara Icon_minitimePir. 04 18, 2011 10:26 pm

Galbūtlabaitikiuosi kur nors į užsienį.
Kompaskompaskompas
HP premjera, kurią švęsiu visą savaitę
Depresija po HP premjers visą gyvenimą
Kompaskompaskompas
Gal dirbt bandysiu, bendriau privalau dirbt, nes reik pinigų ant angliško HP ir visų DVD
Bandysiu perskaityt kokią knygą, kurios dar neskaičiau aštuonis trilijonus kartų(a.k.a. LEAVE POTTAH ALOONES)
Kompaskompaskompas
Deja į Marijampolę
Kompaskompaskompas
Potencialus anos vasaros kelionės po Lietuvą pratęsimas, jeigu apsireikš teta
DW s06pt1 finale ir s06pt2 laukimas
Kompaskompaskompas

kol kas tiek planų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara   Vasara Icon_minitimePir. 04 18, 2011 10:30 pm

planuoju iš dėdės nuknisti gerulę mašinytę, geriausia kabrioletas būtų. susikraučiau savo mantą, gerulių drabužėlių ir da draugę prigriebus šaučiau į druskininkus,pas puskę į kaimą.
savaitę ten pauliavosim,tada šausim į nidą,poto atgal į namus...mėnesiuką pavalysiu automobilių salonus ir tada šiaušiu į univerą XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara   Vasara Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:41 pm

Dayumn kaip aš užmiršau HP??
So, taip, lygiai tas pats kaip sakė emme. HP premjeros šventimas savaitę ir poto poharipoteriška depresija visą gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vasara Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vasara   Vasara Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vasara
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: