rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 BATWOMAN'S STUFF

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimePen. 03 11, 2011 4:45 pm

Ankščiau buvau užsivedus ant ps, dabar visiškai nebekuriu. Reikia prisimint. Ypač kai naują pc turiu, tai galiu stumt belekiek laiko prie jo ;D Įkeliu tik, mano nuomone, pačius geriausius savo darbus ;)
Enjoy

Spoiler:

2011-03-12
BATWOMAN'S STUFF T5116b

Tai tiek (: Komentuokit, visada priimu kritiką


Paskutinį kartą redagavo BATWOMAN, Št. 03 12, 2011 10:03 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeŠt. 03 12, 2011 10:49 am

Galiu pagirti tai, kad gerai darbuojiesi su spalvomis, ir, bent jau man, daugelyje darbų patinka fontai, jų priderinimas. Turi savo stilių, tačiau galbūt jis kiek per primityvus, per paprastas. Nors dauguma darbų žiūrisi gana gerai, visgi norisi sudėtingesnių technikų detalių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeŠt. 03 12, 2011 11:14 am

Malonu girdėt! ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeŠt. 03 12, 2011 12:45 pm

Blendai tikrai begalo gražūs, matosi, kad moki valdyti fotošopą. BATWOMAN'S STUFF 916113 Patiko beveik visų spalvos, idėjos, kompozicijos ir tt. Žodžiu - gražu!
Iconos patiko tos, kur į LJ įkeltos. Tas, kur įdėjai setais man nelabai... tokios perdaug paprastos, nuobodžios. Gražiausios (I mean - tobulos) su VD cast'u. <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeŠt. 03 12, 2011 10:02 pm

Mickey - ačiūūū ♥

Naujas blendas ant kurio aš labai pykstu. Kiek ant jo, bet kiek ant savęs, kad visiškai nebemoku kurt. Nebeturiu įkvėpimo. Tikriausiai mano ps dienos galutinai baigės ;x Sedėjau prie ps 3h, dariau, derinau, viską išjungdavau pasišlykštėjus ir vėl įjungdavau. Išgimdžiau tik šitą baaisų blendą. Bet pagalvojau ir nusprendžiau, kad vis dėlto įdėsiu, niekas neužmuš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeSk. 03 13, 2011 11:53 am

jis nėra baisus :DD tik tas fontas toks laabai ne į temą, reikėjo gal daryt jį ne tokį spalvotą ir viskas būtų ok (y) tik kokybės trūksta truputį :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeSk. 03 13, 2011 11:56 am

Pou - baisus baisus ;D Ačiū už komentarą (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitimeSk. 03 13, 2011 5:20 pm

https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/t5116b.png
žavus darbelis <3 nors jo, font'ą reikėjo daryt ryškesnį ir parinkt kokį kitokį. ir galbūt trūksta įvairesnių spalvų, bet visai žavus. ;>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





BATWOMAN'S STUFF Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: BATWOMAN'S STUFF   BATWOMAN'S STUFF Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
BATWOMAN'S STUFF
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» *looklet* Mishi is creating formal stuff ^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: