rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sex & Drugs & Rock & Roll

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Sex & Drugs & Rock & Roll Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sex & Drugs & Rock & Roll   Sex & Drugs & Rock & Roll Icon_minitimePen. 03 11, 2011 12:13 pm

Sex & Drugs & Rock & Roll B
♥♥♥
HALLO GUYS. (yeah, i love Caps Lock ^^)

So. Esu aš Justė (šiaip tai Justina), turiu 16 metų ir gimiau spalio 13 dieną. Niekad nemėgau rašyt apie save ir dabar nežinau ką parašyt, nes nusipezėsiu į lankas kaip visada. Esu žiauriai linksma, visada vaikštau su šypsena, ir klasiokai nerimauja ar man tikrai viskas gerai ;D Labai myliu savo klasiokes ir šiaip, visus draugus. Mėgstu kompanijas be kompleksų, kai gali kalbėt be-tabų 24h per parą. Bet šiaip, mane visi įsivaizduoja kaip nekaltą angelėlį su auksine aura. But whatever.
Esu žiauriai pasinešus ant Formulės 1, ypač ant Button'o ;3 Dar mėgstu krepšinį, ypač Kalnietį ir visus žalgiriečius. Mėgstu domėtis mada and stuff like that.
Nepernešu dviveidžių žmonių.YAK.
Labai mėgstu berniukus su plačiais antakiais ir mažūūūtėm nosytėm (^.^)
Mėgstu žmones, kurie turi gerą humoro jausmą.
Esu nenuobodi ir veikli, visada ką nors sugalvoju kai reikia , arba ne.. ;s
Jei jau pastebėjai, mėgstu rašyt nuotrupom.
Šiaip esu maištautoja. Bet nugesinta : )
Esu truputį melagė. meluoju, kai kitaip nebegaliu išsisukt : )
Nemoku atsakyti ne. Bet nemoku pasakyti taip.
Esu optimistė.
Nemėgstu fyfų.
Tuo labiau dešimtmečių ''ymou''.
Juokinga.
Juokinga būna, kai pamatau 7okę su tona špakliaus.
Buvau įsimylėjusi. Berniuką - ančiuką. Su geltonu megstiniu ir geltonais batais. Kuris turi mažus tarpelius tarp dantų, ir yra begalo gražus ir mielas ir dar geras.
p.s Baigsiu mokslus ir varysiu į užsieny. (būsiu fucking emigrantė, bet pom ;x)
Pati pastebiu kaip keičiuosi ir man tai patinka. Yeah... Rimtai. Į gyvenimą žiūriu daug atsakingiau, pamažu atrandu save ir suprantu ko noriu. nebesiu tokia, kuri taikėsi prie kitų, kad neišsiskirtų. JAU NEBE.
Esu per daug gera kitiems. Rimtai. Mane pradeda tai nervuoti. Iš kur pas mane toks gerumas? ;D


Jei ką - klauskit, visada atsakysiu, nes pati čia nežinau ką parašyt. Žinot, kai galvoj tiek minčių, galvoji prirašysi kelis lapus, o išeina vos keli vargani sakiniai?

Bėje, Nickas BATWOMAN? Nežinau kodėl. Pasiūlė draugas iš Indonezijos ir taip liko. SO WHO CARES.WHY NOT?

CYA LADIES AND GENTELMENS
MYLIU BUČIUOJU IR IKI.
:**
(BATWOMAN išvažiuoja su superdupersecret BATMAN CAR)
Atgal į viršų Go down
 
Sex & Drugs & Rock & Roll
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: