rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Flamingas. ;>

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimePir. 02 28, 2011 3:02 pm

NEW

2011.06.04
NEW ICONS

OLD
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Flamingas., Pir. 07 04, 2011 12:58 pm. Redaguota 15 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimePir. 02 28, 2011 5:46 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/nvcrhv.png
šitas, labai kažkoks raudonas, :D ir be kokybės man jis truputį o__O
https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/11r86cm.png
šitas labai fainas Flamingas. ;> 74692 tik fontas tas raudonas galėtų būt kitoks ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimePir. 02 28, 2011 5:58 pm

Danke ;D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 2:33 pm

Visų pirma tai sveika atvykus :)
Labai patiko logotipas, nors ir kokybės trūksta, bet atrodo gražiai dėl spalvų kontrasto ir tokio žaismingumo :) Paraše gal kiek per daug man topazo, galėjai kiek mažiau jo daryti :) Retušas man patiko, tik vėlgi su kokybe ne kažką ir prie nosies kažkokie šviesesni ruožai matosi :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 4:18 pm

Labas ;>
Ačiū už komentarus : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 4:45 pm

helliou. :*
awwww. gražūs darbai <3 nors yra klaidelių. ten kaip kokybė ir panašiai, bet jas paminėjo kitos :D na žodžiu. bet man patinka ;DDDD***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 5:01 pm

Sveika ^^
Ačiū ;>*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 6:47 pm

Gražūs darbai Sunny
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 7:18 pm

Logotipe, manau, kiek užsižaidei su šarpinimu. Truputuką jo per daug, kas padaro darbą kiek nekokybišką. Taipogi niekada nešarpink teksto, arba tos vietos parašpinimą kiek pamažink, nes tekstas gaunasi iš vis nekokybiškas. Visgi spalvos šiek tiek atperka kitus trūkumus, žaisminga ir labai pavasariška, ryšku. :}
Parašas, kaip supratau, nebuvo labai sunkaus darymo. Vienas kitas stockas ir topazas. Šį kartą topazas pakišo Tau koją, nes jo per daug, o kas per daug, tas nesveika. Kiek keistokai atrodo tiek daug pritopazintas darbelis, galbūt reikėjo mažiau, o galbūt keletą detalių aptrinti ir palikti normalias. Užrašo norisi didesnio, subtekstas kaip ir tinka, tačiau abu užrašus kiekr eikėtų paslinkti į vidurį, nes visgi akis koncentruoti tenka į merginą, o tik užmetus žvilgsnį siaubingai norisi perskaityti, kas parašyta.
Retušas gražus, tvarkingas, neskaitant švieselių aplink nosį. Pasirinkta labai paprastutė nuotrauka, tad manau, galima tokiu atveju pamėginti pažaisti kaip nors įdomiau su makiažu. Tai tiek, sėkmės :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 8:24 pm

Boružėlė - dėkoju :)
mažas - ačiū už išsamų komentarą. Atsižvlegsiu toliau kurdama ;))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 9:37 pm

man labai patiko visi trys darbai. O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 2:46 pm

Dėkoju ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 8:15 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/nvcrhv.png
Uu, patinka man šitas<3 Jau vien dėl to, kad jis visas raudonas!:D Ir šiaip kompozicija nebloga. Gražu:>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeTr. 03 02, 2011 9:23 pm

Ačiū <3
Naujos iconos!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 12:21 pm

prie iconų nėr kur prikibt, nerealios <333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 2:05 pm

Ačiūūū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 4:51 pm

Beveik visos iconos labai gražios:> šiltos spalvos, mm<343
http://pics.livejournal.com/qures/pic/0006xx13 < tekstas nelabai tinka, o daugiau priekaištų nėr:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 6:21 pm

Ačiū. ^^
O dėl to iconos, tai žinau. Visaip fontą derinau, bet visvien nesuradau tinkamo ;D

Nauja manipuliacija!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 7:08 pm

Labai įdomiai atrodo;o Kiek keistokai, bet kaip pirmoji tai tikrai pagirtina. Tikriausiai tie, kas gamina manip'us galėtų daugiau pakomentuoti, o aš kadangi visiškai žalia tame esu, tai man labai patinka ir priekaištų neturuu:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 7:22 pm

Eeina saau. Čia tau taip jėgiškai ta manipuliacija išėjo, kad jau kaip profės atrodo XD Tik gal to rago kirpimas man labai kliūna, bet šiaip žiauriai nereailai awem.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 7:40 pm

Oi, ačiū panos, nesitikėjau tikrai ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 9:01 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2whiirr.png
chi chi, man tai patiko, tokia kieta :DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 9:20 pm

Dėkoju <3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimePen. 03 04, 2011 9:55 pm

yra tikrai ganėtinai gražių darbū!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitimePen. 03 04, 2011 10:55 pm

Ačiūū ;>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flamingas. ;> Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flamingas. ;>   Flamingas. ;> Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Flamingas. ;>
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: