rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Perkėlimo nr.4 REZULTATAI

Go down 
AutoriusPranešimas
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Perkėlimo nr.4 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Perkėlimo nr.4 REZULTATAI   Perkėlimo nr.4 REZULTATAI Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 2:33 pm

SunShine: rūsys

Tarja sako:

Blendas atrodo gražiai, toks žaismingas, tik visgi apkarpymas man nelabai patinka, galėtų jis būti lygiai apkarpytas, o ne bet kaip.
Sige netinka fontas, o šiaip galiu sakyti, kad toks įdomus, gerai įkomponuota mergina ir šiaip kaip jau sakiau, įdomiai atrodo.
Baneris labai neryškus, galėjai daryti ryškesnes spalvas, ar bent jau jas paryškinti su psd. Taipogi fontas man čia nelabai žiūrisi ir pats darbas atrodo gan tuščiai.

Mažas sako:

Iš pirmo žvilgsnio pirmasis blendas gana neblogas, tačiau kai įsižiūri, matai, kad sumėtyti palaidi objektai, kai kurie tarpusavyje visiškai nesirišantys. Užrašas bene tamsiausias, sunkiausiai įžiūrimas, o turėtų pirmiausia kristi į akį. Fonas tuštokas, taip pat šis blendas būtų geriau žiūrėjęsis su spalvomis.
Parašas geresnis, tačiau ir vėl nesuderinti objektai – tiltas ir gėlės fone keistai atrodo. Fontas vėlgi nelabai krinta į akis, ir apskritai netinka.
Trečiasis darbas pernelyg nušviesintas, lyg apsinešęs rūkeliu, kas labai trukdo ir gadina bendrą vaizdą. Trūksta kažko užkabinančio, taip pat ir ryškesnių spalvų.

Nuosprendis: NEKELIAMA


::blackjam: 1a.

Tarja sako:

Baneris labai gražus ir tikrai vertas aukštesniojo aukšto nei dabar kuriame esi. Reikėjo gal kokio nedidelio užrašėlio, nes dabar kiek tuštokai atrodo.
Kolorizacija tikrai nebloga tik man nepatiko merginos makiažas ir tai jog vietomis plaukai melsvo atspalvio turi, na čia pagal foną. O šiaip neblogas darbelis.
Na žinant Tavo manipuliacijas tai manau gali tikrai geriau, bet nesakau, jog ši labai prasta, tiesiog ji gal kiek per paprasta, žinoma gražiai atrodo tas vanduo, bet nežinau, man per daug tuščia, galėjo dar kur koks erdvėlaivis būti ar iš to krioklio kokia žuvis iššokusi būti, na kažko daugiau norisi.

Mažas sako:

Banerio fonas labai įdomus, taip pat ir kompozicija. Gal kiek kliūva tai, kad fonas spalvotas, o pagrindiniai objektai ne, norėtųsi, kad būtų atvirkščiai, arba būtų vienspalvis, tačiau tai labai nekliūva. Pritrūko užrašo.
Kolorizacija atlikta be didesnių klaidų, tačiau nėra labai tikroviška – plaukai įgavę rausvą atspalvį, oda taip pat kiek keistos spalvos.
Manipuliacijoj didesnioji planeta atrodo labai gražiai, tačiau pats darbas labai tuščias. Trūksta kiek margesnio, šviesesnio fono, galbūt daugiau planetų. Taip pat nėra tokios kaip ir bendros minties.

Nuosprendis: NEKELIAMA


Wenstley: 2a.

Tarja sako:

Baneris atrodo gražiai, tik man fontas toje vietoje ir jis pats nelabai kaip žiūrisi. Gražios spalvos tik va topazo gal kiek per daug panaudota, be jo manau, būtų atrodę žymiai geriau.
Blende vėl gi topazo padauginta ir atrodo visas darbas tirštas kaip kokia košė. Sunku išskaityti subtekstą, nes per topaz‘ą jo nesimato.
Sigas man patiko, toks paslaptingas ir topazo manau čia pakankamai dėta ir jis ganėtinai čia tinka ir žaviai atrodo.

Mažas sako:

Banerio spalvos, kompozicija labai gražios, tačiau nei vienas iš fontų netinka. Subtekstas smarkiai pagadintas dėl to, nes kartu ir ant jo dėjai topaz‘ą, o viršutiniojo pats fontas kiek nesiderina.
Blende viskas gana gerai, tačiau pagrindinės nuotraukos veidas kažkoks neitin kokybiškas, kiek pasiliejęs. Galiu pagirti, kad nuotraukos apkirptos kokybiškai, gerai.
Paskutinis parašas nėra labai pavykęs dėl nuotraukų nesuderinimo – kairioji pusė šviesi, o dešinioji staigiai nutamsėja, tai labai gadina bendrą vaizdą. Taip pat nereikėjo dėti visuose darbuose topazo, šiame jis tik pagadina vaizdą, ir darbai tampa nuobodūs.

Nuosprendis: NEKELIAMA


MoonShine: 1a.

Tarja sako:

Kolorizacijoje merginos oda kiek per gelsva ir atrodo netikroviškai. Labai patiko makiažas, na jis toks tinkntis. Taipogi matosi šiek tiek klaidelių padarytų su plaukais.
Pamačiusi retušą žioptelėjau, nors ir matosi šiek tiek klaidelių, bet šiaip iš tos panikės odos padarei stebuklą, nors dar galėjo būti kiek pakoreguota, bet šiaip šauniai atrodo.
Baneryje netinka fontas, spalvos suderintos, bet parinktas netinkamai. Pats darbas žiūrisi gražiai, gražios spalvos parinktos.

Mažas sako:

Kolorizacijoje galiu pagirti, kad puikiai atitaikei veido, plaukų, lūpų, šešėlių spalvą. Tačiau atlikta nėra labai kruopščiai – iš plaukų, aip pat ir drabužio išsilieja spalvos, neaptrinta vietomis.
Retuše pasirinkta kiek per sunki nuotrauka – nors strazdanas panaikinai gerai, tačiau dabar veidas liko kaip randuotas, išmuštas mažulyčių dėmelių. Akys perbaltintos.
Banerio kompozicija puiki, tik pirma į akis krenta knyga, kurią galėjai padaryti ne tokią ryškią, mažiau spalvotą. Tiek fontas, tiek jo spalva taip pat netinka, nors pačios darbo spalvos gražios.

Nuosprendis: KELIAMA


Pou: 2a.

Tarja sako:

Kolorizacija nebloga, tik panos makiažas man nesižiūri, ta balta pieštuko linija man nepatinka, galėjo būti juoda, atrodytų manau tikrai geriau. Oda gal šiek tiek ne tokios spalvos, bet šiaip žiūrisi neblogai.
Logotipas visų pirma neatitinka reikalavimų, tai dėl dydžio, antra jame netinka fontas ir galbūt reikėtų dar kokių rėmelių.
Baneryje iš karto į akis krinta netinkamas fontas, jo spalva pritaikyta, bet tik ne jis pats. Su nuotraukų kompozicija reikėjo dar kiek pasižaisti, nes atrodo kiek nuobodžiai.

Mažas sako:

Laisvas darbas, kaip supratau, kolorizacija. Oda nėra labai tikroviška, kiek ‚negyva‘, akys taipogi. Dantys pilkoki. Pasirinkai kiek per paprastą nuotrauką, taip pat pritrūko padirbėjimo su spalvomis, nors atlikta gana kruopščiai.
Logotipe kliūva išbarstyti objektai fone, kurie vietomis visiškai nesiriša. Spalvų norisi ryškesnių, aiškesnių. Fonto vieta, spalva, ir apskritai pats fontas pasirinkta negerai, norisi, kad tai ir būtų pagrindinis akcentas, į kurį iškart būtų galima atkreipti dėmesį.
Banerio kompozicija gera, bet fontas visiškai nesiderina, taip pat pagrindinės nuotraukos kiek pablurintos atrodo, reikėjo pašarpinti.

Nuosprendis: NEKELIAMA
Atgal į viršų Go down
 
Perkėlimo nr.4 REZULTATAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: