rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Floodas

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 10:28 am

::blackjam rašo:
Helouuu. ;DD*
Saunuole, Ieva. :DD galetu ir kiti dalyvaut ten dar (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 2:27 pm

hey nygeriai ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 2:36 pm

eyy, nigga, what's up? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 3:23 pm

heeh, meh pšššššš o__O :DD uu? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 4:22 pm

hey pš GODS!

krč, dabar neišsivaizduoju kas bus kai mama atsisės prie kompo (rooooofl)
laugh
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 5:22 pm

sveikisveikisveiki. <33333333333333

mickey rašo:
Sužinojau, kad močiutė pateko į avariją...

ir nė negalvok, kad išsisuksi be to, kad aš tau neparašysiu. tai NEĮMANOMA. aš negaliu nieko nepasakyt. ://
tai va. puikiai žinau ką reiškia laukimas ir jaudulys, kai neaišku ar viskas bus gerai, kaip viskas baigsis. nes ir pati tai patyriau, kai įvyko nelaimė su mano močiute. žinai. norėčiau būti šalia ir apkabinti tave, nes tikiu, kad tau labai sunku. jau kažkada sakiau, kad tikėjimas yra svarbiausia. nors ne visada tas tikėjimas padeda. aš ir ne vieną kart tikėjau, kad viskas bus gerai, bet taip nebuvo. tačiau yra kovojimas. tu gali kovot. gali nepalūžt ir nepasiduot. visada yra išeitis. į gerąją pusę, tik reikia ją rasti. arba, gali pasiduot ir tiesiog nieko nedaryt. nuleist rankas. bet užuot kalbėjus tau banalybes, pasakysiu ką kita. aš tikiuosi, kad tavo močiutė dar gyva. ir jai nieko taip blogai nenutiko. dabar, turi išnaudoti viską, ko neišnaudojai ankščiau. turi jai pasakyti myliu, nusišypsoti, turi nusijuokti, turi būti šalia jos ir ją džiuginti. negali liūdėti, nes jai skaudės. turi viską daryti, kad tik ji pasijustų laiminga, o jei tu liūdėsi - ji taip pat liūdės, jai bus skaudu. supranti? būsiu šalia tavęs ir nesvarbu kaip, bet būsiu. pajausk! myliu. užuojauta didžiausia ir stiprybės. tu nepalūši, nes aš tavimi tikiu. (hug)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 6:48 pm

sveiki, burundukų giminės atstovai!
kodėl floodo temos dažniau mirga nuo naujų žinučių, negu galerijos, ir pnašūs dalykai? aaaaaaa??????????
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 6:49 pm

nes ugnė kai neturėjo ką veikt pro jas pralėkė. (rofl) bet apsilankė ir galerijose. :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:01 pm

negera ugnė, negera (y) geriau galėtų ji eit pakurt kokiųpamokėlių, diskusijų visokiose piešimo, rankdarbių kategorijose (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:03 pm

neturiu ką veikt o____O siūlyja man tokius dalykus, kurie man nesuvokiami. t.y. kaip piešimo ir dar rankdarbių. :OOO
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:04 pm

žinok labai nesunku, aini po piešimo forumus, rankdarbių forumus susiradus gūglėj ir ieškai minčių ; DDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:05 pm

nemoku. O_____o tu žinai. aš gal nežinau kas ta gūūglė yr. :OO


blm. kaip Ievai blogai. ;sss kažkaip ne į temą, bet taip pagalvojau. ir. nu va. turbūt jai taip sunku. ://
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 7:11 pm

nu tada labai negerai, labai negerai... 21 amžius, o gūgle naudotis nemoka...
o kas jievai? o_O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 8:56 pm

omg ieva, laikykis ;ssssssssssssssssssssssss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:59 pm

sveikyy. <333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 5:14 pm

hey <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 5:18 pm

ką veikiat? ;DDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 5:43 pm

pš, u? ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 5:50 pm

Hey, hey. Kaip diena? ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 5:51 pm

frm'ai, muzika, nd ;DDD

ieva, aj. tokia šiaip sau. gera. O__o tau? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 5:59 pm

Šveiki.
Kaip senai nebuvau floode . Heh. Trinu jau akis nuo to pėcė, ale taip daug šiandien prie jo buvau. Na taip. Kaip visada, kai tik susergi tai ir iškart prie pc leki, khi ^^;;
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 6:06 pm

Shizu - sveik. ;)
Aš irgi šiek tiek sergu, galva sukasi, bet nieko, sueina, kai norisi viską padaryti laiku ir panašiai, nekreipi dėmesio net ir į puolančias ligas.
O diena tai visia nieko, tik sušalau kol namo parėjau ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 6:13 pm

Sveikstu po biškut. Temperatūra lyg ir sumažėjo.
Gal kas turit pasiūlimų ką nuveikt? :D Apart pš, bye bye jam.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 6:36 pm

o__O
labas visiems su kuo nesisveikinau ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 6:45 pm

Sveiki:>
omg, kodėl visi serga, o aš ne?? noriu pailsėt nuo šūlės:/
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Floodas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodas   Floodas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Floodas
Atgal į viršų 
Puslapis 130Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Floodas
» Floodas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: