rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimePen. 01 28, 2011 9:12 pm

Sooo, that's not the best what I can do. I'm slot. i can't concentrate in to my work.
Sound like broken records playing over. #1
Freedom isn't free, it cost a soldier a day. #2


Paskutinį kartą redagavo Iev., Tr. 02 02, 2011 4:25 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimePen. 01 28, 2011 9:40 pm

yra klaidelių su proporcijom, jei gerai įžiūriu O___o
bet šiaip įdomūs ir gražūs darbeliai. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimePen. 01 28, 2011 9:43 pm

man nevykėliai, nemokančiai piešt nerealu o________O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeŠt. 01 29, 2011 12:15 pm

Dėkui :)
Kladų ten tikrai yra. Čia bandomieji judesio darbai, piešdavau portretus ir kūno dalis, dabar pereinu prie judesių ;) praktiškai čia eskizai. Greitu metu žadu apsiimti rimtu darbu ;)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimePir. 01 31, 2011 8:17 am

Darbai gražūs, kai aš nei dalelės tokių nepadaryčiau.. ką ten iš viso nė nemėginčiau, nes ant piešimo esu beviltiška. Žodžiu tikrai gražūs piešinukai, tik paskutiniuose darbuose keistas merginos veidas, bet šiaip dauguma sako, kad veidą piešti yra sunkiausia :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimePir. 01 31, 2011 8:59 pm

Ačiū :DD veidą piešti tikrai sunkiausia, kažkada prie darbo, kuriam užbaigti reikėjo tik veido, prasikankinau kelias valandas, kol gavau gerą rezultatą, bet kiek nervų susigadinau... ;D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 6:38 pm

taip, su proporcijomis padirbėti reikėtų, bet iš esmės, tikrai neblogai :}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 8:43 pm

mačiau tavo darbus arts'e :DD
tai va, aš manau, kad žmogaus praprorcijos šiuose darbuose, ypač 1 ir 2 tikrai labai geros, taisiklingos kojos, rankos, kūnai, tik žinoma linijos ne tokios pabrėženčios moteriškas linijas, bet to ir aš nemoku.xDD gražūs piešiniai, tik 1-ame galėjai ir žmogaus kūną kiek su tušu paspalinti. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:27 pm

Ačiū :D ten su tušu nieko nedaryta, naudojau angliuką ir pieštuką ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:38 pm

aa, taip tamsiai atrodė, maniau tušas. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeTr. 02 02, 2011 4:56 pm

;D ir aš pati taip galvočiau jei nežinočiau su kuo piešta :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 5:03 pm

Man tai beproto patiko. O_O
Kadangi nesu "dailininkė" , tai čia man kažkas wow. : D
Labai gražu . ; **
Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} 974499
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}   Out of my mind... Back in five minutes.. {draws} Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Out of my mind... Back in five minutes.. {draws}
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» There I'm back

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: