rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 I realize, it was only just a dream.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



I realize, it was only just a dream. Empty
RašytiTemos pavadinimas: I realize, it was only just a dream.   I realize, it was only just a dream. Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 11:04 pm

Sveiki mielieji,
seniai žinau apie šį forumą, tačiau vis niekaip neprisiversdavau rimtai apsiimti dalyvavimu jame. Rasdavau vis kitų planų, būdavo daugiau forumų ir tiesiog galvodavau kad šį arba pamiršiu arba nerasiu laiko jame lankytis taip apsikrovusi kitais forumais. Kadangi "prasivaliau" atmečiau tai ko man tikrai nebereikia, galiu praktiškai 90% sau pasižadėti, kad čia lankysiuos kai tik atrasiu laisvo laiko. Po kol kas jo turiu nemažai woho
Sooo, esu Ieva. Taip taip, mano tėvai nebuvo išradingi ir išrinko būtent tą vardą, kur pašaukus gatvėj atsisuktų visa dešimtis. But nevermind, sueina man šis vardas visai kaip karštos arbatos puodelis su imbieriniu sausainiu lick Tiesa pasakius, gal ir neblogai turėti tokį vardą, gal net garbė būti "pavadintai" pirmosios moters garbei. ^^
Dauguma mane pažįsta kaip Iev., jau užmačiau pažįstamų veidų šiame forume, ir kaip milkshaka.
Am, esu komunikabili, iškalbi, drąsi, punktuali, savikritiška, ironiška, draugiška, šilta, supratinga, pastabi, įžvalgi, atkakli, versli ir t...t... galėčiau vardint, bet labai tikiuosi, kad su laiku pažinsiu jus, o jūs mane ir tas kitas mano savybes :) ir tikiuosi, kad tai nebus tos blogosios.
Liko keli mėnesiai iki mano gimimo dienos, kuri man atneš septynioliktą skaičių gyvenimo kalendoriuje ^^ Šiuo metu nei džiaugiuos, nei liudžiu. Šiaip ar kitaip visi sulaukiam dienos kai metai pasipildo dar vienais, o laiko atgal neatsuksi, kad ir kaip norėtųsi. Kadangi turiu septynių metų seserį, vis dažniau prisimenu vaikyste ir noriu į ją sugrįžti. Bet kas buvo, tas buvo. Reikia išnaudoti save kitaip.
Nuotaikų kaita - itin būdinga. Vienu metu galiu kalbėti ir nusišnekėti, o po kelių minučių labai surimtėti ir kalbėti visai kitom, rimtom temom. Esu romantikė, realistė ir krikščionė.
Myliu gyvūnus, muziką, be kurios negalėčiau gyventi, vaizduojamąjį meną, šiokią tokią literatūrą, poeziją, domiuosi mada, medicina ir teatru. Nuo mažens vaidinu ir mąstau kažką gyvenime veikti su teatru ir muzika arba tiksliais mokslais, kurie ganėtinai gerai sekasi. Net ne ganėtinai, o tikrai gerai.
Šiaip nežinau ką dar parašyti. Čia pradžiai, laukiu klausimų, nes čia tik maža dalis to ką galiu apie save papasakoti.
Ir tiesiog, kad šypsenos veide atsirastų, nuotaikinga mano "zuikio/katino" metų temos nuotrauka :)
https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/14o3hxl.jpg
Atgal į viršų Go down
 
I realize, it was only just a dream.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» See, dream, live...
» Dream PS darbeliai : )

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: